Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Bo nigdy tego nie było! Bardzo skopali tekstury. Wyglądają ładnie, ale modele fizyczne nie pasują do modelu. Powinni to naprawić. Ale z drugiej strony czasami to ratuje życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 12:08, Sigu napisał:

Bo nigdy tego nie było! Bardzo skopali tekstury. Wyglądają ładnie, ale modele fizyczne
nie pasują do modelu. Powinni to naprawić. Ale z drugiej strony czasami to ratuje życie
:)


Fakt.

Do tego dodam, że nawet mapy im wyszły. W szczególności spodobała mi się ta z senatem oraz mapa z bazarem po środku. Na tej pierwszej troszkę przegięte jest to, iż pojazdami można po budynku senatu zasuwać, choć wydaje się, iż zaparkowany t90-a na piętrze to jakieś wynurzenie mary sennej. :)

Natomiast nie podzielam tego zachwytu nad op kuszy. Długo się ładuje, zasięg mapy, jakoś aż tak wiele osób z nią nie gania. Do tego nie wiem czemu, ale jakby damage mały, strzelałem do typów, niby 2 razy trafiłem - żyje, ale można to akurat wina tekstur, stał za murkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 01:13, Sigu napisał:

Tak, coś jest w tym trybie. Chętnie grałem pierwsze kilka rund, ale potem wróciłem do
DCQ ^^

Jeżeli dobrze pamiętam to grasz na xbox-sie.
Jak jest z ilością ludzi grającą w CQ bo przymierzam się do kupna i nie wiem czy nie lepiej kupić nowego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kogoś się znajdzie. Ja gram w DCQ i zawsze jest pełna obsada.

@vonArnold
Oj, jakbyś przeczytał to co napisałem w linku, to byś znał moją opinię i ją teraz powtórzę.
Kusza jest zbyt potężna. Zasięg nie jest aż taki mały, a z ustabilizowanymi bełtami można zabijać snajperów. Jeśli trafisz w człowieka to zazwyczaj ginie. Ja nie zabiłem raz trafiając go w stopę (pomylił gry z HALO i cały czas skakał).

A co do samego T90 to też tak raz zrobiłem. Dość szybko wybuchłem. Za mało miejsce do swobodnego obracania się. Ale fakt, powinni tam coś postawić, żeby pojazdy nie mogły wjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 20:54, lukasir napisał:

Dziwi mnie jedna rzecz, gdy skończy się rudna z dodatku Walka w Zwarciu- Mistrz Broni
i gdy ja i moja drużyna przegra, dostaję baretkę Mistrz Broni- Zwycięzca. WTF?

Wystarczy, że jesteś jednym z 5 najlepszych to dostaniesz ribbona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 21:09, Bralo napisał:

Panowie, możecie wziąć tryb online na origin ? :).


Miałem właśnie pisać identycznego posta i zobaczyłem twój. Też nie mogę zmienić trybu na online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 21:09, Bralo napisał:

Panowie, możecie wziąć tryb online na origin ? :).


Były jakieś newsy o updacie Battlelogu. Tryb online dla PC miał być nieodstępny, jednak nie wiem czy to akurat o tą sytuację chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 22:15, Sigu napisał:

Były jakieś newsy o updacie Battlelogu. Tryb online dla PC miał być nieodstępny, jednak
nie wiem czy to akurat o tą sytuację chodzi.


Na battleog się nawet nie logowałem , więc nie wiedziałem , czy coś robią , ale już wszystko wróciło do normy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield 3: Premium Edition różni się od Battlefield 3: Premium tylko tym, że ma dodatkowo podstawę? I jeszcze mam pytanie: ile w tej akcji gram.pl, że codziennie inna promocja gier z EA ksoztował oba wydania battlefielda? bo przegapiłem i teraz mnie to ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 15:28, vonArnold napisał:

Raczej dziwne zapytanie, jaką byście pukawke dla assaulta polecilibyscie? Trochę już
mi się znudziło m4, aug i an 94.

G3A3, SCAR-L, F2000 - to z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 15:28, vonArnold napisał:

Raczej dziwne zapytanie, jaką byście pukawke dla assaulta polecilibyscie? Trochę już
mi się znudziło m4, aug i an 94.


Moim zdaniem zdecydowanie SCAR-L - wg moich statystyk ma najlepszą celność i bardzo duża siłę ognia na krótkich dystansach :) ciężko mi powiedzieć czy jest równie skuteczny na dłuższuch dystansach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:15, TerrorHurtz napisał:

Jaka jest wg Was najlepsza uniwersalna bron dla wszystkich "profesji"?

AS VAL - naturalnie wytłumiony, mały odrzut i duża częstotliwość strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:15, TerrorHurtz napisał:

Jaka jest wg Was najlepsza uniwersalna bron dla wszystkich "profesji"?

Na początku też grałem z As VAL , ale w którymś DLC dodali broń M5K , którą gra mi się najlepiej z uniwersalnych broni ( z powiększonym magazynkiem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:04, pawbuk napisał:

Moim zdaniem zdecydowanie SCAR-L - wg moich statystyk ma najlepszą celność i bardzo duża
siłę ognia na krótkich dystansach :) ciężko mi powiedzieć czy jest równie skuteczny na
dłuższuch dystansach :)


Właśnie po niego sięgnąłem, aczkolwiek przyznać muszę, iż leży mi w zasadzie jak aug a3. Bronie wydają się być zbliżone, tyle z subiektywnego odczucia. Natomiast bliżej przyjrzę się statom, zobaczę co z tego wyciągnę.

Natomiast z wstępnej analizy zaciekawiły mnie 2 rzeczy: co 4 mój to kill pada przez headshot (wydaje się to sporo, tym bardziej, iż jakoś odnoszę wrażenie, iż za wiele w grze to ich nie mam, a poza tym, troszkę się żem namęczyl, żęby swego czasu zrobić assignment 25 hs fn2000) i fakt, iż z 870mcs mam 108,33% accuracy??!! Podejrzewam, iż to konsekwencja faktu, iż na 12 strzałów mam 13 hitów i 3 kille, ot dziwny przypadek przy mało używanych broniach.

A co do snajp. Te z bolt action czymś się w zasadzie róznią? Na l96 mam dużo nastukane i w zasadzie już z sentymentu nie chce mi się na m98b przestawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 22:38, vonArnold napisał:

Właśnie po niego sięgnąłem, aczkolwiek przyznać muszę, iż leży mi w zasadzie jak aug
a3. Bronie wydają się być zbliżone, tyle z subiektywnego odczucia. Natomiast bliżej przyjrzę
się statom, zobaczę co z tego wyciągnę.

Tak sobie właśnie później przypomniałem, ze oprócz SCAR-L najlepsze staty mam właśnie z AUG A3 :D nie wiem z czego to wynika, ale tymi dwoma karabinami najlepiej mi się bez wątpienia strzela ;) Nie mam pojęcia jak jest na mapach dystansowych, ale na tych z QC ważna jest duża szybkostrzelność oraz mały rozrzut przy ogniu prowadzonym z biodra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować