Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dwa razy przerzucałem tak kumplowi bfa, żeby nie ściągać i działało. Gra instalowała się ponownie w systemie, ale nie musiały się ściągać żadne pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 23:28, Razor_R napisał:

> Panowie. Czy jak zrzucę cały folder BF3 ( 40GB ) na pendrive > przeinstaluje
system
> > to , jak zrzucę z powrotem z pena na PC całego BF , to normalnie będę mógł
grać
> > origin będzie czytać, że mam grę ?.

Różnie jest z tym bf, ja po przenoszeniu go z Dysku C na D musiałem od nowa ściągać całą
grę, bo Origin twierdził, że nie mam Bf''a.


Może wystarczyło przenieść również Origin na inny dysk i w rejestrze zmienić lokalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z miła chęcią bym wziął takiego admina , co ma władzę na danym serwerze i zajeb@# jego pustym łbem o ścianę , bo to kurw#@! można dostać , gdy zostaje się wyrzuconym przez niego pod koniec rundy , tylko dlatego , że by nie wygrał rundy , bo ktoś jest lepszy od niego.

@ exMayoneS ( I inni ) . W niedługim czasie będę jednak reinstalował system , więc dam znać , czy gra będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po co się denerwować? Nie dostaniesz 200 punktów doświadczenia. Nic, o co byłoby warto walczyć. A serwerów jest dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 21:03, Sigu napisał:

No i po co się denerwować? Nie dostaniesz 200 punktów doświadczenia. Nic, o co byłoby
warto walczyć. A serwerów jest dużo...


Wiesz , to nie jest pierwszy raz. 200pkt to jest nic i wbije je w 30sec. grania , ale o to , że taki jeden z drugim , udaje nie wiadomo kogo , bo ma admina i wywala jednego i drugiego bez powodów.
Nie dadzą człowiekowi w spokoju pograć rundkę-dwie. A jeszcze te wchodzenie przez battleloga do gry , gdzie u mnie ładowanie gry zajmuje nawet 1min. Wydaje się to mało , ale czasami ta minuta zniechęca mnie do ponownego wejścia na serwer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie grałeś w Bad Company 2, bo byś umarł. Zakładam z góry, ponieważ loadingi były dość... długie, niezależnie od sprzętu i łącza.

Poza tym możesz przerzucić się na konsolę ^^

Możesz kupić swój własny serwer za nieduże pieniądze i nikogo nie wywalać.

Poza tym musisz mieć pecha. Moja historia adminowania i grania na serwerach jasno wykazuje, że zazwyczaj ludzie sobie zasłużyli na wywalenie. A nawet jeśli nie, to musi być skrajny przypadek, rzadki przypadek admina. Chyba, że coś się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 23:12, Sigu napisał:

Dobrze, że nie grałeś w Bad Company 2, bo byś umarł. Zakładam z góry, ponieważ loadingi
były dość... długie, niezależnie od sprzętu i łącza.

Grałem i grywam :). Na moje oko tu są dłuższe :).

Dnia 09.04.2013 o 23:12, Sigu napisał:

Poza tym możesz przerzucić się na konsolę ^^

Próbowałem konsoli , niestety FPS na padzie nie jest dla mnie. Jedynie grywałem w FIFA/PES. Po 2 latach sprzedałem konsole i postanowiłem , że sprzed PC się nie ruszam :).

Dnia 09.04.2013 o 23:12, Sigu napisał:

Poza tym musisz mieć pecha. Moja historia adminowania i grania na serwerach jasno wykazuje,
że zazwyczaj ludzie sobie zasłużyli na wywalenie. A nawet jeśli nie, to musi być skrajny
przypadek, rzadki przypadek admina. Chyba, że coś się zmieniło.

Po prostu są tacy admini , którzy chcą mieć 1-wsze miejsce i wyrzucają graczy , którzy mogą im to miejsce zabrać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo frustrujące i również przydarzyło mi się wiele razy. Zostałem usunięty za nieprzestrzeganie regulaminu-okej, można zrozumieć. Ale jeśli mnie usuwa ktoś ot tak, w dodatku na sam koniec rundy.. Można rzucić myszką. Dziwne, ale z moich doświadczeń najwięcej wyrzucają na niemieckich serwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyrzucili z serwera za to, że w CTF czaiłem się u nich w bazie i czekałem aż ich flaga wróci na swoje miejsce co by ją od razu zakosić. Udało mi się chociaż dojechać do bazy i nabić punkt dla drużyny przed wyrzuceniem z serwera z powodu jak to admin nazwał "Nie na tym CTF polega". Może chodziło mu o to ukrywanie się w ich bazie ale też nie widziałem w tym nic złego bo w zasadach serwera było napisane "NO RULES".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma już możliwości zakupu pakietu premium obejmującego wszystkie dodatki zbiorczo? Ostatnio pojawiła mi się taka myśl, żeby zakupić, ale po przejrzeniu ofert kilku sklepów stwierdziłem, że nikt nie ma Premium w ofercie. Dostępne są tylko pojedyncze dodatki i Premium edition obejmująca podstawkę, którą posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 15:57, Marcin08 napisał:

Czy nie ma już możliwości zakupu pakietu premium obejmującego wszystkie dodatki zbiorczo?
Ostatnio pojawiła mi się taka myśl, żeby zakupić, ale po przejrzeniu ofert kilku sklepów
stwierdziłem, że nikt nie ma Premium w ofercie. Dostępne są tylko pojedyncze dodatki
i Premium edition obejmująca podstawkę, którą posiadam.


google nie gryzie :P
http://www.ceneo.pl/17066557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość pobrania aktualizacji na komputerze gdzie nie jest zainstalowana gra a potem przeniesienie jej na inny komputer gdzie jest gra i żeby wszystko działało ?
Jak tak to z jakiej strony ? Szukałem ale nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problemy z graniem w Bf3. W zasadzie są dwa:
1) podczas gry raz na jakiś czasu pojawiają się błędy graficzne, psuje się geometria, ale komputer się nie zawiesza. Wystarczy wyjść z gry i wejść z powrotem.
2) dziś mi się gra zawiesiła. O co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 23:57, pawbuk napisał:

Mam to samo i nie wiem o co chodzi :D Wcześniej się to nie zdarzało :)


Dokładnie! Nigdy się nie pojawiało. Trochę przerażające objawy, ale skoro nie tylko mnie takie rzeczy się dzieją, to chyba sprzęt się nie sypie : )
W ogóle na forum BF3 ile tematów, strasznie dużo problemów z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też teraz problem, że bardzo często mi nie wykrywa obrażeń jakie zadałem przeciwnikom :D I nie można tu mówić o tym, że broń jest niecelna, bo akurat biegam z niesamowicie celnym karabinem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować