Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Z tego co do tej pory widziałem i czytałem to BF3 jest totalną kopią CoD MW - infantylna fabuła,oskryptowane misje,prowadzenie gracza za rączkę a część misji w postaci interaktywnych filmików - można powiedzieć że trafił swój na swego i mam nadzieję,że żadna z tych dwóch gier nie zostanie grą roku,bo byłoby to śmieszne.
Oczywiście piszę o kampanii single player na podstawie materiałów min.z gry-online - multiplayera nie oceniam bo w multi nie grywam i widzę że dla singla nie opłaca się tej gry kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od czasu bety twórcy poprawili działanie IRNV scope. Wcześniej nie dało się z nim praktycznie grać na otwartej i oświetlonej przestrzeni. Teraz można nim siać spustoszenie, że aż miło. Ładnie się kroi i oznacza chowających się snajperów w krzakach czy zgliszczach.

@lis_23
> multiplayera nie oceniam bo w multi nie grywam i widzę że dla singla nie opłaca się tej
> gry kupić.
Jakiego singla? ;p nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak już była premiera w innych krajach też i wszystko już stabilniej działa, to znalezienie wolnego miejsca na serkach graniczy z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś już wpadł na pomysł jak rozwiązać problem z koniecznością zamknięcia gry działającej (rzekomo) w tle?
Identyczny problem występował w becie. Pomogło pomijanie Origina w odpaleniu gry i logowanie się na battlelogu bezpośrednio z przeglądarki. Natomiast teraz nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kto pomoże w końcu z wywalaniem gry za każdym razem z multi po 15 minutach grania :/ kupiłem tą grę żeby grać z kumpli a nie żeby się wku.. denerwować bo nie mogę nawet jednej mapy skończyć... Singleplayer działa bezproblemowo, zaktualizowalem PunkBustera. Co jest grane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:52, Sericulum napisał:

Hmm a od kiedy BF kupuje się dla single player? ...

Dokładnie, zwłaszcza, że ten z całej serii do tej pory pojawił się tylko w ...BC i BC2? Który jest swoją drogą pewną odskocznią od serii. Nie wiem czy może nie jeszcze w jednej części na PS2. Nie wiem jak w BC, ale ten z BC2 był mocno średni, przechodziłem go na siłę, ale przynajmniej scenariusz fajnie wprowadzał w to co się dzieje w multi. Seria CoD od samego początku rządziła dobrą kampanią, nigdy jakoś nie słyszałem aby ktoś się zachwycał multi w pierwszym CoDzie np. Według mnie seria BF powinna być tylko i wyłącznie multiplayerowa i temu aspektowi twórcy powinni poświęcić najwięcej czasu. Sam nie tknąłem nawet singla i szczerze nie wiem czy zrobię to w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi podać swoje ustawienia grafiki? Powyłączałeś coś? Mam podobną specyfikację, a nawet chyba troszkę lepszą, a na ultra mam duże spadki fpsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem grę czekałem na nią , a tu po paru min grania zamraża ekran i wywala mnie. Macie jakiś pomysł??

Intel core 2 quad 2,66
radeon 6950
2 gb (chyba trochę mało)
win7 32bity

Orientujecie się czy jeśli posiadam origin beta (zainstalowane podczas beta testów) i teraz zainstalowałem pełną wersję gry, to czy się nic nie kłóci? Czy powinienem zainstalować Origin bieżącą wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:10, Hartus napisał:

Możesz mi podać swoje ustawienia grafiki? Powyłączałeś coś? Mam podobną specyfikację,
a nawet chyba troszkę lepszą, a na ultra mam duże spadki fpsów.


Ależ proszę:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:31, Jeremmy79 napisał:

Orientujecie się czy jeśli posiadam origin beta (zainstalowane podczas beta testów) i
teraz zainstalowałem pełną wersję gry, to czy się nic nie kłóci? Czy powinienem zainstalować
Origin bieżącą wersję?

Ja zainstalowałem Origin pierwszy raz przy instalacji BF3 i też mam Origin Beta.
UP: ? :) Możesz wrzucić screena ustawień grafiki, jakie opcje włączone, a jakie nie? Jaka rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:33, Cierpik182 napisał:

zapomniałem o zdjęciu...

Dzięki, a jaka rozdzielczość?
Edit: Sorry głupi jestem. Przecież jest podana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:40, Cierpik182 napisał:

Nie wiem czy to ważne (pewnie trochę tak), ale mam kręconą fabrycznie grafikę z 1GB pamięci.

Ja też mam 1GB, ale nie kręcony. :) No nic, idę się pobawić tymi ustawieniami. Ale powiedzcie czy na takim sprzęcie jest w ogóle możliwe granie w ultra? Czy to tylko ja staram to sobie na siłę wmówić? :) Patrząc na wymagania myślałem, że da radę.

Processor: Phenom II X6 1055t
Karta: Gigabyte Gtx 460 1GB
Ram: 4 GB DDR3 1333 MHz
Płyta: Gigabyte 870A-UD3
Rozdzielczość 1920x1080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:52, Sericulum napisał:

Hmm a od kiedy BF kupuje się dla single player? ...

A po co mi gra multi player?
skoro BF to tylko multi to po co robią z tego wydarzenie roku zamiast sprzedawać klucza do multi przez internet?
jeżeli celuje się w tytuł gry roku to trzeba pokazać coś więcej niż tylko multi a skoro nie ma nic więcej to nie powinno być żadnych szans na tytuł gry roku,bo multiplayer nie jest tego typu trybem rozgrywki,który sam w sobie na taki tytuł zasługuje
skoro zarówno CoD jak BF to praktycznie to samo,to skąd u wielu takie narzekanie na CoD,skoro BF3 nie oferuje nic więcej i nic ponad to,co oferuje MW?
tak,wiem,teraz będziecie zachowywać się jak klasyczni fanboye ale taka jest moja opinia na ten temat,że ani MW3,ani BF3 nie ma startu do takich tytułów jak Deus Ex HR,Batman AC,czy nawet Uncharted 3,gdzie tryb single player,mimo że też niezbyt długi to daje graczowi więcej frajdy niż dwie powyższe " strzelanki " razem wzięte
po prostu smuci mnie fakt,że obecnie większość,tzw." strzelanek '' to przeważnie tryb multi z doklejonym na siłę trybem single do którego w ogóle nikt się nie przykłada - przypomina mi to sytuacje z badziewnymi filmami 3D,gdzie jest pewien odsetek widzów,którzy nie mogą oglądać filmów w 3D,jest też odsetek graczy którym się to po prostu nie podoba ale oni się nie liczą,liczy się reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować