Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Sprawdzałem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=2029 :P

To może ktoś tak na oko jest w stanie powiedzieć jakie detale,opcje, efekty taki komputer może udźwignąć w rozdzielczości 1920x1080?
Processor: Phenom II X6 1055t
Karta: Gigabyte Gtx 460 1GB
Ram: 4 GB DDR3 1333 MHz
Płyta: Gigabyte 870A-UD3

Zauważyłem, że w singlu można sobie pozwolić na znacznie więcej opcji. W multi jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupować kartę muzyczną to najlepiej porządną, to nie jest rzecz która za 3-5 lat nie będzie wyrabiać w grach tak jak karty graficzne :) ja mam swojego firmy Creative od 2006 roku i jak dotąd zero problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mi karta dźwiękowa skoro te w płytach głównych im dorównują ? Oraz po co kupować je do dwóch głośników ? Oraz w sterownikach tych kart brak wyrównywania głośności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biała flaga na maszt, powiem próbowałem wszystkiego z wszelakimi możliwymi konfiguracjami gra po prostu po chwili krótszej bądź dłuższej łapie zawiasik, obraz się zacina i koniec, cóż widać, iż niektórzy otrzymali niegrywalny bubel, ale tak to jest ze środowiskiem PC-tów nie trafisz nigdy tak by gra działała wszystkim graczom.

Szkoda, że nie kupiłem później, pewnie błędy były by już załatane tak to nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Beta śmigała aż miło... a teraz nawet 5 minut pograć sobie nie można, kasa wywalona w błoto i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób przełączyć tryb strzału w wyrzutni Javelin? Chodzi mi o to aby pocisk leciał do góry, a potem opadł np na czołg. W ten sposób czołg powinien paść po jednym pocisku. Swoją drogą jest ona beznadziejna, dwa lub więcej pocisków aby czołg zniszczyć z pionowego strzału :S? To już wolę zostać przy RPG, przynajmniej mogę nim likwidować piechotę. I z jakiej racji nie mogę namierzyć śmigłowców? Chociaż co do tego nie jestem pewny, ale czytałem gdzieś, że można nią zestrzelić wolno lecące maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 22:28, Deathscythe napisał:

http://www.alienwarearena.com/giveaway/battlefield-3-dog-tag-item-giveaway/

Powyżej link na dog taga Alienware w BF3. Kodów zostało około 6k.

Można na jednym koncie wygenerować dwa kody? Jeśli tak to poproszę bo nie mam zamiaru zakładać tam konta dla jednego nieśmiertelnika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:15, Lord_Polish napisał:

Gra ktoś w BFa na wysokich w HD? Zastanawiam się jaką kartę wybrać jako, że będę zmieniał
na monitor z HD, a chciałbym grać na High.

Spójrz na tą skalę:

Kurdę, rok temu zakupiłem Gigabyte GTX 460 1GB i teraz prezentuje się tak słabo. Tu moje pytanie, czy to tylko BF3 jest taki wymagający czy trzeba powoli myśleć o zmianie kary jeżeli chce się dalej grać w nowe gry na najwyższych detalach w Full HD?

20111029231805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:20, Hartus napisał:

> Gra ktoś w BFa na wysokich w HD? Zastanawiam się jaką kartę wybrać jako, że będę
zmieniał
> na monitor z HD, a chciałbym grać na High.
Spójrz na tą skalę:

Kurdę, rok temu zakupiłem Gigabyte GTX 460 1GB i teraz prezentuje się tak słabo. Tu moje
pytanie, czy to tylko BF3 jest taki wymagający czy trzeba powoli myśleć o zmianie kary
jeżeli chce się dalej grać w nowe gry na najwyższych detalach w Full HD?


Jakaś kompletna bzdura to zestawienie. Mam dokładnie 460GTX 1GB i nie gram w HD, tylko w 1280x1024 na full wszystko i przenigdy nie doświadczyłem żadnego spadku płynności. FPSów nie mierzyłem, ale śmiem sądzić, że jest spory margines bezpieczeństwa jeszcze do utraty płynności, nawet w gorących momentach. Gra jest dobrze zoptymalizowana, myślę, że możesz na luzie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:15, Lord_Polish napisał:

Gra ktoś w BFa na wysokich w HD? Zastanawiam się jaką kartę wybrać jako, że będę zmieniał
na monitor z HD, a chciałbym grać na High.


Ja gram ze wszystkim na max w 1920x1080 a nie mam sprzetu takiego jaki byl w zalecanych. Mam Intel Core Duo E8400 3.00GHz, 4 giga ramu DDR3 i Radeon XFX 6970 2048 mb. Gra dziala na Ultra tak samo w singlu jak i w multi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu sie pojawia problem. Z tego co czytam to na niższych rozdzielczościach nie ma problemów z tą kartą. Problem w tym, że ja gram w 19201080. W Singlu nie jest źle. Na High/Ultra z paroma ograniczeniami mam od 35 do 50 FPS. Jednak multi to tragedia. Tam muszę ustawiać okolicę medium. O AA nie ma mowy. Aż z ciekawości odpalę sobie grę w niższej rozdzielczości i zobaczę jak będzie działać. :) No żesz akurat trzy tygodnie temu zmieniłem monitor z 20 na 23 cale i taki tego efekt. :P Mam nadzieję, że w innych grach nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować