Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2011 o 21:17, eske napisał:

Chyba trochę wyszedłem z wprawy, ale obiecuję poprawę :)
Zobaczymy czy wciągu tej nocy coś się zmieni :)

Celność rzeczywiście u ciebie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 17:54, Hartus napisał:

> Czy na Realtek HD Audio nie ma możliwości włączenia 5.1?
U mnie jest taka opcja (patrz zdjęcie), ale pomimo tego, że mam głośniki 5.1 na tej opcji
działają tylko trzy z nich. Gdy ustawiam 7.1 to działają wszystkie.


Ustaw sprzęt na 5.1 a w zakładce Efekt dźwiękowy w polu Środowisko daj "pokój". Też miałem kiedyś ten problem a teraz działa aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. :) Zostawię tak jak mam bo wszystko działa. Żeby nie było offtopu, wie ktoś jak zmienić język gry z angielskiego na polski? Chodzi mi jedynie o napisy w singlu. Grę kupiłem w UK, ale język polski też tam gdzieś jest wpakowany. Gra automatycznie instaluje mi się po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem w kampanii. W misji "Towarzysze" postacie sterowane przez komputer są niewidzialne... Na szczęście nie dotyczy to wrogów. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Moja konfiguracja: Intel Core2Duo E7200, Radeon HD4850, 4GB RAM, Win7 64bit
Sterowniki grafiki są aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z BF3 wyskakuje mi "program battelfield 3 przestał działać" w 1 misji zawsze w tym samym miejscu Czego to wina sterowników? moja karta to asus Radeon HD6850 (2x croosfire) pomoże mi ktoś znaleść sterowniki nie mogę ściągnąć dobrych chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 22:24, nester3131 napisał:

Witam
Mam problem z BF3 wyskakuje mi "program battelfield 3 przestał działać" w 1 misji zawsze
w tym samym miejscu Czego to wina sterowników? moja karta to asus Radeon HD6850 (2x croosfire)
pomoże mi ktoś znaleść sterowniki nie mogę ściągnąć dobrych chyba :/

Najczęściej spotykany bug, na razie brak rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 22:24, nester3131 napisał:

Witam
Mam problem z BF3 wyskakuje mi "program battelfield 3 przestał działać" w 1 misji zawsze
w tym samym miejscu Czego to wina sterowników? moja karta to asus Radeon HD6850 (2x croosfire)
pomoże mi ktoś znaleść sterowniki nie mogę ściągnąć dobrych chyba :/


Z tego co wyczytałem w jakimś temacie na battlelogu to odłączenie/wyłączenie 1 karty może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mniej więcej wiem czemu nie mam dźwięku. B3 domyślnie ustawił mi żeby dźwięk był z głośników z monitora. A za chiny ludowe nie wiem jak mam mu ustawić żeby był z głośników podłączonych do płyty głównej.
Wczoraj było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:27, Witka1995 napisał:

Celność rzeczywiście u ciebie kuleje.


Ehh... przez długi czas neta nie było, więc nie miałem jak szlifować swych umiejętności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie... wie ktoś może, co zrobić, kiedy po wpisaniu w battlelog danych z mojego profilu EA pokazuje się, że najpierw muszę kupić BF3? wersja na xbox 360, przepustka do sieci wpisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Kafarow. Gram sobie spokojnie, przebijam się przez budynek, aż w pewnym momencie sielanka się kończy. Mianowicie gra się sypie po przebiciu przez strzelnicę. Próbowałem 3 razy i za każdym mniej więcej w tym samym miejscu gra się wyłącza, nie ma żadnego błędu nic, po prostu zwiecha i witam pulpit. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 23:25, Miki_L napisał:

mam pytanie... wie ktoś może, co zrobić, kiedy po wpisaniu w battlelog danych z mojego profilu EA pokazuje się, że najpierw muszę kupić BF3? wersja na xbox 360, przepustka do sieci wpisana


Skoro masz wersję na X360 to na PC sobie raczej nie pograsz, dopóki rzecz jasna nie kupisz wersji na blaszaka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 23:28, Damianuss1 napisał:

To może i ja się pochwalę statami. Bez rewelacji, ale przynajmniej k/d mi rośnie :p.


Przez 16 kolejnych poziomów grałeś samym mechanikiem? To się nie dziwię, że takie staty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przegrałem się już takimi grami ale Bf3 kompletnie mi już się znudził, nie ma nic ciekawego do roboty... samo bieganie i strzelanie, współpracy prawie nie ma, na dodatek origin i ten battlelog jest do kitu.
No to sobie już pograłem sądzę..

20111030234804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować