Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 22:08, T3de napisał:

Jak można takie staty wykręcać...

Zdradzę Ci tą tajemnicę ;p. Celownik noktowizyjny czyni cuda, kiedy go zakładasz BF3 zmienia się w grę typu zestrzel świecące punkciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 23:45, Damianuss1 napisał:

> Jak można takie staty wykręcać...
Zdradzę Ci tą tajemnicę ;p. Celownik noktowizyjny czyni cuda, kiedy go zakładasz BF3
zmienia się w grę typu zestrzel świecące punkciki.


Dodaj jeszcze do tego SCAR lub T88 (ktore to bronie sa masakrycznie przypakowane w bf3) i jestes maszyna do zabijania.
Maszyna do zabijania mozna tez byc na 64os podboju na Bazar, Damawand i Metro, gdy gra sprowadzi sie do tego kto celniej rzuci granat/strzeli z m320/strzeli z RPG w grupe wrogow.

Osobiscie jestem bardzo rozczarowany BF3 w tym momencie, gra wymaga mnostwa poprawek i dopracowania, imho zostala wydana ze 2 lata zbyt wczesnie, no i mapy niestety sa poprostu slabe i nie warte wogole wypuszczania ku ludziom, Caspian i wyspy Chark to chyba najmniej przemyslane mapy w ostatnich latach w grach MP... Na ten moment moge jej dac nie wiecej niz 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 00:20, Hartus napisał:

A w którym momencie odblokowuje się ten celownik? I czy jest on dostępny dla każdej klasy?


Zwykle przy okolicach 100 fragow sie odblokowuje, chyba dla kazdej broni jest do zdobycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 00:20, Hartus napisał:

A w którym momencie odblokowuje się ten celownik? I czy jest on dostępny dla każdej klasy?

Hmm prawdopodobnie dla każdej, ma powiększenie x1... czyli żadne? W każdym razie do wszystkich pukawek odblokowuje mi się zaraz po ACOG x4 czyli dość szybko. Dodam, że gram tylko technikiem.

@EDIT
Aby nie było w zależności od mapki zmieniam sobie celownik, czasami robię sobie np wersję snajperską z jakiegoś M4, tak też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nietypowy problem: Battlelog nie wyświetla żadnych komunikatów. Próbowaliśmy grać ze znajomych w co-opie, ale kiedy mnie zapraszał, nie pojawiał się komunikat. Używam Chroma. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 01:30, cyrith napisał:

Mam dość nietypowy problem: Battlelog nie wyświetla żadnych komunikatów. Próbowaliśmy
grać ze znajomych w co-opie, ale kiedy mnie zapraszał, nie pojawiał się komunikat. Używam
Chroma. Miał ktoś podobny problem?


Tak, ja. Jak ja zapraszałem kumpla, to on to widział i wyświetlało mu się, że na mnie czeka, a mi nic się nie pokazywało. Jak wysyłał invitkę do mnie, to również nic. Pokombinowałem z Kaspersym (wyłączyłem kontrolę aplikacji) i jakoś działało, ale po dwóch misjach mnie wyrzuciło i już ten sposób nie działał. ;/ sprawdzałem na FF i Chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 23:44, Hartus napisał:

To można sobie w dowolnym momencie zmienić drużynę?


Można, aczkolwiek w teamie do którego chcesz wejść, musi być mniej ludzi. A chodziło mi o to, po prostu, że ludzie wychodzą z gry i zmieniają server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:55, Sipso2008 napisał:

Już w BC2 było tak, że pociski opadają tylko ze snajperek. Reszta broni strzela idealnie
prosto. A jeżeli pociski opadają, to po baaaardzo długim dystansie.


Eee, w BC2 pociski opadały nawet za bardzo, od snajperek po śrutówki... Poza tym im chodziło o tryb ''ostrzalu'' Javelinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:20, Buachu napisał:

Eee, w BC2 pociski opadały nawet za bardzo, od snajperek po śrutówki...

Zalecę trochę OT, ale gram właśnie w BC2 gdyż nie mam jeszcze "3" i prawie każdy Shotgun strzela idealnie prosto, także można z niego strzelać jak ze snajperki ;)
Żadnego opadania pocisku nie uświadczymy, a i rozrzut pozostaje taki sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 23:45, Damianuss1 napisał:

> Jak można takie staty wykręcać...
Zdradzę Ci tą tajemnicę ;p. Celownik noktowizyjny czyni cuda, kiedy go zakładasz BF3
zmienia się w grę typu zestrzel świecące punkciki.

Aktualnie próbuje trafiać do oponentów z A-91, czy też nadaje się na noktowizyjny czy może lepiej wbić to 100 zabić SCARH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 10:56, T3de napisał:

Aktualnie próbuje trafiać do oponentów z A-91, czy też nadaje się na noktowizyjny czy
może lepiej wbić to 100 zabić SCARH?

Jest szybkostrzelny, ale za bardzo nim rzuca na większą odległość z tego co zauważyłem (pewnie dobrze się sprawdzi na ciasno zabudowanych mapkach). Nie gram nim często. SCAR jest dobry, ale te 20 pocisków w magu to dla mnie za mało o te dodatkowe 10 jak np w M4A1. Gram na serwerach normal i zauważyłem, że czasami ze SCARa pójdzie prawie cały mag na jednego gościa i trochę i niestety niewystarczająco na drugiego stojącego obok. Tym samym ja ginę, bo mi się naboje skończył. Nie zdążam nawet pistoletu wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra rządzi!;]Jestem miło zaskoczony.Dorwałem się może na minute do SCAR-a i ubiłem siedmiu;]Dobra broń.I jeszcze wczoraj na bazarze strzeliłem z mortala na B i ubiłem 4;]Mój kolega 2;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i jak na razie bardziej podobało mi się Bad Company 2. Najbardziej zasmuciła mnie niezbyt przyjemna oprawa graficzna (w BC2 była lepsza)* Poza tym nie wiem dlaczego dużo ciężej mi cokolwiek ustrzelić. W BC2 co chwilę zdobywałem odznakę ace; a tutaj moja taktyka wbiegnij w grupę wroga może cię nie zauważą już nie działa :/. Trzeba się przyzwyczajać na nowo. Wypuszczą kilka patchów; doszlifują trochę grę i chyba zostanę z nią na dłużej!


*gram na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować