Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2011 o 10:06, Liptox napisał:

Patch się pobiera.
3,9GB :D
Ładne mi 2GB które rzekomo miały być ;)

Nowe mapy są zawarte w tym patchu, lecz na unlock będzie trzeba poczekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 14:08, diabolo20 napisał:

> :D :D Tak już niedługo BF3 bez IRNV!
Pobrał już ktoś pacha?


tak, według mnie jest znacznie lepiej. Czat nie zasłania mi już pół ekranu, poprawili oznakowanie pojazdów na mini mapie, co do latarki to nie nie wiem bo jak na złość nikt z nią nie grał. Na razie patch wychodzi u mnie na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uruchomiłem po przerwie liczac, ze ten patch wniesie cos przyjemnego... zawiodlem sie, nie wiem co oni zrobili ale dla mnie gra jest w tym momencie niegrywalna, za duzy poziom frustracji przez niewidzialnych przeciwnikow, zgon od jednego strzalu z usas przez pol mapy (tak, wlasnie tak umarlem przed napisaneim tego posta..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 15:05, CrazyGambler napisał:

No ale dalej nie naprawili problemów z połączeniem na PC...


Jaki problem u Ciebie występuje? Bo ja mam odwrotnie żadnych problemów z połączeniem a przed patchem się owe problemy pojawiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, zgon od jednego strzalu z usas przez pol

Dnia 06.12.2011 o 15:13, Onybic napisał:

mapy (tak, wlasnie tak umarlem przed napisaneim tego posta..)


już przy Becie mówiłem że połączenie shotgunów z celownikiem snajperskim to lekkie przegięcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 15:13, Onybic napisał:

uruchomiłem po przerwie liczac, ze ten patch wniesie cos przyjemnego... zawiodlem sie,
nie wiem co oni zrobili ale dla mnie gra jest w tym momencie niegrywalna, za duzy poziom
frustracji przez niewidzialnych przeciwnikow, zgon od jednego strzalu z usas przez pol
mapy (tak, wlasnie tak umarlem przed napisaneim tego posta..)


Co masz na myśli niewidzialnych graczy ? Nawet gdy ktoś Cię zabije to kill cam go pokaże. Zgon od jednego strzału to może zostałeś trafiony w głowę, albo mało miałeś mało życia ? Nie spotkałem się z takim czymś :)
____________

Dla mnie patch jak najbardziej na plus, aczkolwiek zauważyłem 2-3 sek zwiechy, których wcześniej nie było.
Ciekawe w którym patchu dodadzą wreszcie opcję "dostosuj" podczas przerwy na zmianę mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 15:34, Kermit napisał:

Co masz na myśli niewidzialnych graczy ? Nawet gdy ktoś Cię zabije to kill cam go pokaże.
Zgon od jednego strzału to może zostałeś trafiony w głowę, albo mało miałeś mało życia
? Nie spotkałem się z takim czymś :)


full hp, dopiero co sie zrespilem, masakra.. a niewidzialni po prostu widze znacznik, widze rozprysk broni, ale nie widze goscia trzymajacego ta bron :P, zgonow z kosmosu juz nie licze.

dalem sobie spokoj z ta gra, to juz nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 15:57, Onybic napisał:

full hp, dopiero co sie zrespilem, masakra.. a niewidzialni po prostu widze znacznik,
widze rozprysk broni, ale nie widze goscia trzymajacego ta bron :P, zgonow z kosmosu
juz nie licze.

dalem sobie spokoj z ta gra, to juz nie dla mnie


No to już nie wiem. Zgon z kosmosu kojarzy mi się tylko z granatnikiem hehe :)

Trzeba przyznać, że gra dopracowana super nie jest i działa inaczej u różnych ludzi. Ja mam znowu problem z wczytywaniem map... zanim mi się wczyta już zazwyczaj pierwszy punkt jest przejęty, albo 1 przekaźnik rozbrojony, co jest dopiero frustrujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również po patchu gra wygląda bardziej przejrzyście :)
Poprawiony czat, jest bardziej czytelny i nie zasłania pół ekranu, poprawiono oznakowanie pojazdów na minimapie, poza tym BL jest bardziej czytelny, poprawiono wyszukiwanie serwerów. Ogólnie na + :)))
Aaaa bym zapomniał, LAV ma inne opony które mim zdaniem powodują że nie ślizga się na każdej górce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę po nowym patchu o dziwo chodzi lepiej

Ale dalej wywala mi celowanie do pojazdów latających po wystrzeleniu flar z samolotu moje rakiety namierzają się jakby nie chciały ...
Liczyłem że jednak coś poprawią z tym
Chyba nagram filmik i dam na forum żeby było widać jak to dokładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co grają wiedzą jak. Po prostu namierzanie zaczyna się od nowa co jest totalną głupotą bo podczas tego ciul w samolocie może znów użyć flar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jedynym rozsądnym rozwiązaniem pozwalającym na względny balans jest wydłużenie cooldowna flar po użyciu ich 2-3 razy. 3 razy daje możliwość pilotowi na ukrycie się gdzieś po zakamarkach lub oddalenie się, a inżynierom daje szansę na zestrzelenie celu. A tak to taki heli może sobie wisieć i nawalać z gatlingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować