Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2011 o 16:13, Zand79 napisał:

np. latarka przy snajpie, shotgun z celownikiem snajperskim

Latarka na snajperskich owszem śmieszna, ale luneta na śrutówkach to nic nadzwyczajnego. To jest broń wysokiej precyzji i powszechnie stosuje się tego typu broń z lunetami.
http://www.youtube.com/watch?v=kHxbP2Lg9Rk
Co do samej latarki to jej obecność w grze w ogóle jest dla mnie niezrozumiała, bo nie ma tak na prawdę w tej grze ciemnych miejsc poza klatkami schodowymi paryskich kamienic i fragmentem metra. Co innego, gdyby na serwerze była opcja ustawienia pory dnia na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2011 o 23:58, hans_olo napisał:

Co do samej latarki to jej obecność w grze w ogóle jest dla mnie niezrozumiała, bo nie
ma tak na prawdę w tej grze ciemnych miejsc poza klatkami schodowymi paryskich kamienic
i fragmentem metra. Co innego, gdyby na serwerze była opcja ustawienia pory dnia na mapie.


Zgadzam się lecz podejrzewam iż chcieli po prostu pokazać możliwości silnika w niektórych momentach. Osobiście latarki używam tylko w metrze. W innych miejscach ona tylko pomaga w namierzeniu Ciebie niż pomaga Tobie w namierzeniu kogoś ;). Tak samo jak laser chociaż jeszcze go jakoś rozumiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 01:01, Kafar napisał:

Tak samo jak laser chociaż jeszcze go jakoś rozumiem ;).


Laser niby "zwiększa" celność ognia niecelowanego. - podobno ;p

Niestety mamy wkurzający powrót do BC2 - zabijanie się w tym momencie.
Mimo tego, że byłeś pierwszy, pierwszy nacelowałeś, pierwszy trafiłeś w głowę, pierwszy ogólnie zapewne zabiłeś, to przeciwnik i tak mógł Cię zabić mimo iż był martwy....

edit: btw jak działają te czujniki t-ugs u recona ;/ jak dla mnie nie działają właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 13:44, wilqu94 napisał:

edit: btw jak działają te czujniki t-ugs u recona ;/ jak dla mnie nie działają właśnie


Co kilka sekund pokazują przeciwników na minimapie, w okolicy w której się go rozstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 13:44, wilqu94 napisał:

> Tak samo jak laser chociaż jeszcze go jakoś rozumiem ;).

Laser niby "zwiększa" celność ognia niecelowanego. - podobno ;p

Niestety mamy wkurzający powrót do BC2 - zabijanie się w tym momencie.
Mimo tego, że byłeś pierwszy, pierwszy nacelowałeś, pierwszy trafiłeś w głowę, pierwszy
ogólnie zapewne zabiłeś, to przeciwnik i tak mógł Cię zabić mimo iż był martwy....


Bo patch wprowadził że kule lub granaty po śmierci przeciwnika nie znikają:(

Dnia 08.12.2011 o 13:44, wilqu94 napisał:

edit: btw jak działają te czujniki t-ugs u recona ;/ jak dla mnie nie działają właśnie


To działa, po prostu stawiasz i widzisz ruch pobliskich jednostek lecz po 1 nie dostajesz punktów za to a po 2 wystarczy że przeciwnik idzie wolno wtedy go nie wykrywa (tak jak obchodzenie claymorów). To akurat jest głupie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 13:44, wilqu94 napisał:

Laser niby "zwiększa" celność ognia niecelowanego. - podobno ;p

Zwiększa celność to chyba złe tłumaczenie musi być (nie sprawdzałem), bo on zaledwie wprowadza możliwość celowania bez mierzenia. A że lufa dalej się trzęsie tak jak zwykle, to już inna historia. Od tego jest ciężka lufa lub chwytak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 20:56, ray757 napisał:

Ciekawa sprawa z pingiem w tabelce. Widze ping każdego gracza poza swoim, też tak macie?


tak :) ale jak grasz z kumplem to on widzi twój ping ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wreszcie uzbroilem sie w swoja kopie gry i musze przyznac ze jak narazie gra sie przednie:)Tylko mam maly problem...juz drugi raz po jakis 30 minutach gry,program zwyczajnie mi sie zawiesza i nic nie moge zrobic oprocz zakonczenia zadania,jakies pomysly?Sterowniki mam najnowsze sprzet Geforce gtx260 896 ramu,core2duo 3.0 4gb ramu win 7 32bity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Ściągam tego patcha , patrze miałem 90% było 3.6Gb na 3.9 wyłączyłem na 10min origin ponieważ musiałem sprawdzić coś na necie , włączam z powrotem origin i mam 13% i 500mb ściągniętego patcha . WTF>??.
A z moją prędkością neta trochę zajmuje ściągniecie tego patcha . Już mam dosyć tego całego origin!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, takim sposobem ściągałem ten patch kilka dni, ciągle prawie od nowa. Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest nie wyłączanie origina, a najlepiej pobrać całość na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 20:56, ray757 napisał:

Ciekawa sprawa z pingiem w tabelce. Widze ping każdego gracza poza swoim, też tak macie?

Bo to jest ping nie do serwera tylko do konkretnego gracza. To znaczy jeśli ping do gracza X masz 50 to gracz x ma do ciebie ping również 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 22:17, szaryczlowiek napisał:

Dobra wreszcie uzbroilem sie w swoja kopie gry i musze przyznac ze jak narazie gra sie
przednie:)Tylko mam maly problem...juz drugi raz po jakis 30 minutach gry,program zwyczajnie
mi sie zawiesza i nic nie moge zrobic oprocz zakonczenia zadania,jakies pomysly?Sterowniki
mam najnowsze sprzet Geforce gtx260 896 ramu,core2duo 3.0 4gb ramu win 7 32bity.

Jeśli masz płytę główną z kartą dzwiękową Realtek to zainstaluj ostatnie sterowniki Realtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, żeby było tak jak piszesz, bo z moim netem ping do wp.pl nie spada poniżej 30, a w grze do niektórych graczy mam 10-20ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 17:21, byverter napisał:

Jeśli masz płytę główną z kartą dzwiękową Realtek to zainstaluj ostatnie sterowniki Realtek.



Wlasnie tak zrobilem,sciagnolem z internetu najnowsze wersje specjalnie pod win7 bo na plytach dolaczonych do sprzetu mialem starsze wersje pod xp-ka i viste ktorych mi nie czytalo.Wiec raczej te co sciagalem sa najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 16:34, ray757 napisał:

Miałem to samo, takim sposobem ściągałem ten patch kilka dni, ciągle prawie od nowa.
Wydaje mi się, że jedynym rozwiązaniem jest nie wyłączanie origina, a najlepiej pobrać
całość na raz

I tak właśnie zrobię . Zostawię na noc :D innego wyjścia nie widzę . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować