Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2012 o 19:02, Pernia napisał:

głupie pytanie, ale mnie dręczy - co to SOFLAM?

To coś jest w stylu kamery, którą ustawiasz w jakimś miejscu, a potem przez nią w dowolnej chwili możesz patrzeć rozglądając się w różne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 19:02, Pernia napisał:

głupie pytanie, ale mnie dręczy - co to SOFLAM?

SOLFAM w przeciwieństwie do tego co wciska ci kolega powyżej jest to urządzenie które służy do automatycznego oznaczania pojazdów oraz jednostek latających dzięki czemu mechanik otzrymuje możliwość zestrzelenia przykładowo odrzutowca z javelina na którego flary nie działają. Działa dość prosto stawiasz na ziemi gadżet wykorzystując zdalny podgląd ustawiasz go w odpowiednim kierunku i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nigdy nie mogę odrodzić się obok kogoś z mojej drużyny? Zawsze po tym, jak zostanę zabity i chcę się zespawnić koło jakiejś osoby mam tylko ich nicki na szarym tle bez możliwości respawnu obok nich. Dołączam przykładowego screena:

20120310202618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:26, Hommicide napisał:

Dlaczego nigdy nie mogę odrodzić się obok kogoś z mojej drużyny? Zawsze po tym, jak zostanę
zabity i chcę się zespawnić koło jakiejś osoby mam tylko ich nicki na szarym tle bez
możliwości respawnu obok nich. Dołączam przykładowego screena:

1. TDM?
2. Hardcore ( nie jestem pewien ale w trybie HC można się respić tylko na kapitanie drużyny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 20:58, Daqes napisał:

> Dlaczego nigdy nie mogę odrodzić się obok kogoś z mojej drużyny? Zawsze po tym,
jak zostanę
> zabity i chcę się zespawnić koło jakiejś osoby mam tylko ich nicki na szarym tle
bez
> możliwości respawnu obok nich. Dołączam przykładowego screena:
>
1. TDM?
2. Hardcore ( nie jestem pewien ale w trybie HC można się respić tylko na kapitanie drużyny
)


Tak, TDM i HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 19:45, DarkWolf_PL napisał:

SOLFAM w przeciwieństwie do tego co wciska ci kolega powyżej

Widziałem jakiś filmik kolesia, który sobie kładł tą zabawkę i wypatrywał z niej przeciwników będąc schowanym za jakąś skałą :P

Dnia 10.03.2012 o 19:45, DarkWolf_PL napisał:

jest to urządzenie które służy do automatycznego oznaczania pojazdów oraz jednostek latających dzięki
czemu mechanik otzrymuje możliwość zestrzelenia przykładowo odrzutowca z javelina na którego flary nie
działają.

Hmm.. flary przez nią nie działają? bardzo nierealna zabawka :P
Rakiety javelin lecą na podczerwień wykorzystującą ciepło, w chwili startu wskazuje się rakiecie cel, a ona leci za ciepłem gorących gazów z silników, Bądź gorących wystrzelonych flar które mają na celu ją zmylić i zatrzymać rakietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:03, doflamingo napisał:

> SOLFAM w przeciwieństwie do tego co wciska ci kolega powyżej
Widziałem jakiś filmik kolesia, który sobie kładł tą zabawkę i wypatrywał z niej przeciwników
będąc schowanym za jakąś skałą :P

Nikt nie broni Ci oglądać SOLFAMem pola walki tylko po co jak to służy do czego innego?

Dnia 11.03.2012 o 13:03, doflamingo napisał:

> jest to urządzenie które służy do automatycznego oznaczania pojazdów oraz jednostek
latających dzięki
> czemu mechanik otzrymuje możliwość zestrzelenia przykładowo odrzutowca z javelina
na którego flary nie
> działają.
Hmm.. flary przez nią nie działają? bardzo nierealna zabawka :P
Rakiety javelin lecą na podczerwień wykorzystującą ciepło, w chwili startu wskazuje się
rakiecie cel, a ona leci za ciepłem gorących gazów z silników, Bądź gorących wystrzelonych
flar które mają na celu ją zmylić i zatrzymać rakietę.

Za gazami leci Stinger i Igla, a Javelin leci za oznaczonym LASEROWO celem i flary nic nie mają tu do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:36, Manix69 napisał:

Mam pytanie.
Gdzie znajdę

Spoiler

Rurę termiczną GX12?



Pomyliły Ci się tematy. To nie temat o mass Effect 3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:39, sylwasss napisał:

> Mam pytanie.
> Gdzie znajdę

Spoiler

Rurę termiczną GX12?



Pomyliły Ci się tematy. To nie temat o mass Effect 3. :D


Racja klikałem w zły temat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam pytanko: czy radar terenu w helikopterze rzeczywiście działa tak że jeśli lecę nad ziemią to mnie nie mogą namierzyć?

Ii jeszcze coś- jak zdobyć nieśmiertelnik zabici-lotnictwo? o mam tylko zabici-samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2012 o 17:39, piotrekkj napisał:

Ii jeszcze coś- jak zdobyć nieśmiertelnik zabici-lotnictwo? o mam tylko zabici-samolot.


ok już wiem, trzeba zdobyć medal ,,walka pojazdami powietrznymi", nie było pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 17:39, piotrekkj napisał:

Hej
Mam pytanko: czy radar terenu w helikopterze rzeczywiście działa tak że jeśli lecę nad
ziemią to mnie nie mogą namierzyć?

Nie że nie mogą ale trwa to dłużej. Dodać do tego ukształtowanie terenu i przeszkody (budynki, kominy) to jest znacznie trudniej namierzyć obiekt latający i go zestrzelić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Origin wyprzedaż wszystkiego ( w tym BFa), podstawka za 6 dych a back2karkand za 25. Chyba sobie sprawię dodatek, opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować