Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

ja mam pytanie do graczy multiplayer. najlepiej do kogos kto gral i w bf3 i w coda.
posiadam black ops i gram w trybie hc znajdz i zniszcz.
czy jest cos podobnego w bf3 na pc ? tryb hardcore w ktorym giniesz na strzala i znajdz i zniszcz gameplay z csa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 02:43, Malevyn napisał:

czy jest cos podobnego w bf3 na pc ? tryb hardcore w ktorym giniesz na strzala i znajdz
i zniszcz gameplay z csa,

HC w BF jest, ale HC jest mało grywalny. Lepiej grać w normalu. Natomiast SD to w BFie Rush/squad rush. Jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co znaczy malo grywalny ? dla mnie hardcore to jedyna opcja, dla mnie niegrywalny jest normalny mode gdzie musisz trafic przeciwnika 5 razy. kiedy do smierci wystarczy jeden strzal a masz jedno zycie gra wydaje sie o wiele ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 09:40, Malevyn napisał:

co znaczy malo grywalny ? dla mnie hardcore to jedyna opcja, dla mnie niegrywalny jest
normalny mode gdzie musisz trafic przeciwnika 5 razy. kiedy do smierci wystarczy jeden
strzal a masz jedno zycie gra wydaje sie o wiele ciekawsza.

BF to nie CoD. W rush nie masz jednego życia, tylko tickety dla atakujących (1 ticket=1 zgon), jak się skończą to przegrana. Wygranie rusha i tak jest ogromnym wyzwaniem, bo na większości map atakujący jest w bardzo niekorzystnym położeniu geograficznym np. atak z wody, gdzie wszystko widać, albo z góry/pod górkę, gdzie też wszystko widać. BF to też nie ARMA, w większości aspektów to nadal nie symulacja i ze względu na nie wg mnie dużo lepiej gra się w normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 02:43, Malevyn napisał:

ja mam pytanie do graczy multiplayer. najlepiej do kogos kto gral i w bf3 i w coda.
posiadam black ops i gram w trybie hc znajdz i zniszcz.
czy jest cos podobnego w bf3 na pc ? tryb hardcore w ktorym giniesz na strzala i znajdz
i zniszcz gameplay z csa,

Owsem jest w trybie hardcore (w opcji najbardziej ) hard masz wyłączone wszystkie minimapki, celowniczek na środku ekranu itp. Obrażenia są zwiększone lecz jedynie head shot zabija za pierwszym razem i nie zgodzę się z powyższą wypowiedzią tryb HC jest solą BF3, jest wymagający mega grywalny. Brak regenu życia, kill cama i oznaczenia celu czyni go trybem gdzie musisz ciut pomyśleć niż zasuwać do celu za mnimapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no wiec mialem problem z dzwiekiem. rozwiazalem go przelaczaniem we wlasciwosciach na kompatybilnosc z 98/me. troche pomoglo z dzwiekiem, ale nadal strasznie gra klatkuje. caly czas 5-10 fps, no tragedia.

da sie cos z tym jeszcze zrobic czy to juz za stary komputer na to ?

intel core duo 2.3ghz 8600gt 512ram 4gb ram

edit: geforce jednak 9500 gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:19, Malevyn napisał:

hmm no wiec mialem problem z dzwiekiem. rozwiazalem go przelaczaniem we wlasciwosciach
na kompatybilnosc z 98/me. troche pomoglo z dzwiekiem, ale nadal strasznie gra klatkuje.
caly czas 5-10 fps, no tragedia.

da sie cos z tym jeszcze zrobic czy to juz za stary komputer na to ?

intel core duo 2.3ghz 8600gt 512ram 4gb ram

edit: geforce jednak 9500 gt

Niestety z tym sprzętem jeśli na minimalnych przycina nic nie da rady już poradzić, piecyk nie spełnia nawet wymagań minimalnych, sama karta GF 9500 to nic innego jak podkręcony GF 8600, reasumując czas na upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 16:19, Malevyn napisał:

hmm no wiec mialem problem z dzwiekiem. rozwiazalem go przelaczaniem we wlasciwosciach
na kompatybilnosc z 98/me. troche pomoglo z dzwiekiem, ale nadal strasznie gra klatkuje.
caly czas 5-10 fps, no tragedia.

da sie cos z tym jeszcze zrobic czy to juz za stary komputer na to ?

intel core duo 2.3ghz 8600gt 512ram 4gb ram

edit: geforce jednak 9500 gt


Przydałaba się chociarz lepsza karta graficzna to na 1024x720 30fps byś miał / . Ja sam mam 30fps na dużej mapie , metro 40. Sprzęt ( podpis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym gra sie wiesza przy wchodzeniu do kampanii i po zaliczonej misji. masakra.
w dodatku po alt tabie nie da sie wylaczyc w zaden sposob, tylko reset kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3:HDD: 15 GB wolnego miejsca dla wersji płytowej lub 10 GB dla wersji cyfrowejSystem operacyjny: Windows Vista lub Windows 7Procesor: Core 2 Duo, 2.0GHzRAM: 2GBKarta graficzna: Nvidia lub AMD ATI, kompatybilna z DirectX 10 lub 11


no nie gadaj, ze nie spelnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 19:23, Malevyn napisał:

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefielda 3:HDD: 15 GB wolnego miejsca dla wersji płytowej
lub 10 GB dla wersji cyfrowejSystem operacyjny: Windows Vista lub Windows 7Procesor:
Core 2 Duo, 2.0GHzRAM: 2GBKarta graficzna: Nvidia lub AMD ATI, kompatybilna z DirectX
10 lub 11


no nie gadaj, ze nie spelnia :p

zrób OC proca przede wszystkim. Kit z grafiką, bo to nie ona jest odpowiedzialna w większosci za tą grę, tu się liczy głównie proc i ramy. Mój c2d e4500 zrobiony na 3,01 ghz LEDWO daje radę i to nie we wszystkich momentach na wszystkich mapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: w jaki sposób zdobywa się gwiazdki śmigłowca szturmowego? Poprzez zabójstwa, czas w nim spędzony czy może zdobyte w nim punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope wymagania ze stronki EA:
- System: Vista Service Pack 2 32-bit
- Procesor: 2GHZ Dual Core (Core 2 Duo 2.4GHZ lub Athlon x2 2.7GHZ)
- Pamięć: 2GB RAM
- Dysk: 20GB
- Grafika AMD: ATI Radion 3870 / GeForce 8800 GT lub lepsza

Więc sry nie spełniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 20:15, charnjit013 napisał:

Pytanie z innej beczki: w jaki sposób zdobywa się gwiazdki śmigłowca szturmowego? Poprzez
zabójstwa, czas w nim spędzony czy może zdobyte w nim punkty?


Wszystkie zdobyte punkty podczas siedzenia w helikopterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam problem, bowiem od paru dni podczas grania nie pokazuje mi jaki mam lvl.
I nie wiem ctz?
To jakiś bug czy może ban ?
Raczej ban odpada bowiem mogę grać bezproblemów.
Tak więc co to może być ? Ktoś się spotkał z tym przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować