Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 18:50, charnjit013 napisał:

spróbuj manualnie zaktualizować punkbustera.

Zaktualizowałem przez Punkbuster którego pobrałem ze strony Punkbuster i niby sam wszytko pobrało aktualizacje bp do bf3 ale nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz sterowniki karty graficznej? Ja używam v285.38beta. Jeżeli zmiana sterowników nie pomoże, to już nie wiem. Jak mówiłem: ja przeinstalowywałem windowsa, a z tym wiąże się ponowna instalacja origin, gry, pobieranie updatea do gry, więc jest wiele możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:12, charnjit013 napisał:

A jakie masz sterowniki karty graficznej? Ja używam v285.38beta. Jeżeli zmiana sterowników
nie pomoże, to już nie wiem. Jak mówiłem: ja przeinstalowywałem windowsa, a z tym wiąże
się ponowna instalacja origin, gry, pobieranie updatea do gry, więc jest wiele możliwości.

ok dzieki bede kobinował pozdro
ps sa juz nowsze nie beta sterownki 296.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 22:10, MiSiU3112 napisał:

W walce w zwarciu mapy są na max 16 osób. Czy to jest dodatek do battlefielda czy coda
? Bo już sam nie wiem

Może nadzieja na pożądany respawn w DM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do otrzymania pistoletu M1911 potrzeba czegoś? Słyszałem, że trzeba mieć w Originie starsze części jak Bad Company 2. Mam taką więc dostanę pistolet?

Na marginesie dodam, że patrząc po filmikach to ten pistolet wypada słabiej od swojej wersji w BC2. Tam nawet po nerfie był podręczną armatą, gdy się używało amunicji magnum.

BTW. Do końca ściągania zostało 48%. Ściągam od 8 rano. Potęga neostrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 20:54, SpecShadow napisał:

Do otrzymania pistoletu M1911 potrzeba czegoś? Słyszałem, że trzeba mieć w Originie starsze
części jak Bad Company 2. Mam taką więc dostanę pistolet?

Jeśli go nie dostaniesz mimo Veterana, to musisz się zarejestrować w EA GunClub (ofkors tym samym mailem co Orginowym).
A, nie zdziw się jak nie dostaniesz wersji z tłumikiem i latarką, exclusive dla pracowników DICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:13, Lisun napisał:

A, nie zdziw się jak nie dostaniesz wersji z tłumikiem i latarką, exclusive dla pracowników
DICE.

Lul ^^
Ja mam wszystkie wersje kochanego M1911, a na GunClubie się nie rejestrowałem i veterana mam tylko z BFH... Jestem wybrańcem? ;]
***
Albo mi sie zdaje albo z tego B2K to nie ma fajnych broni. Odblokowałem sobie tę większą wersję G36 dla supporta i patrzę, że szału ni ma, tyle, że szybceij się przeładowuję od innych, ale siły ognia to to za bardzo nie ma. Chociaż z drugiej strony za długo to z tym sobie nie polatałem. Aż się boję odblokowywać L85A2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystkie ? Czyli posiadasz wersje podstawową, z tłumikiem,z latarką oraz specjalną wersje z tłumikiem i latarką jednocześnie, tak?

L85A2 jedna najlepszych broni dla szturminki, L96 świetna celność przy niezłym dmg, mk3a1 moim zdaniem nr2 wśród strzelb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 21:57, DarkWolf_PL napisał:

wersje z tłumikiem i latarką jednocześnie, tak?

Bleh, takiego czegoś to nie mam, myślałem, że chodzi o te z pojedynczym dodatkiem, ze są jakieś wyjątkowe, pff, nie było tematu. Już miałem nadzieję, ze jakiś wyjątkowy jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odblokowaniu wszystkich dodatków do każdej z broni pojawiają się dodatki do odblokowania ale wymaganie jest takie że musisz być z DICE :) Tak więc powodzenia.
Nawet jest tłumik do USASA <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 10:04, SpecShadow napisał:

Jeśli nie zablokują USASa w nowym dodatku to chyba mało kto tam będzie grał, nie licząc
premiery.

Z tego co czytałem, to w następnym patchu właśnie USAS i AS VAL mają dostać po tyłku, właśnie chyba w celu balansu przed Close Quarters.
Do tego, admin toole dostępne obecnie pozwalają na zakazywanie danych rodzajów broni (w stylu - zabijesz kogoś z tej broni - automatycznie zabijasz sam siebie), więc pewnie pojawią się serwery w stylu NO USAS12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest snajperka, która z bliska wywali za 100% hp? Bo tak latam z tym SV98 i mnie krew zalewa jak z 40cm strzelam w plecy i zabiera 75% hp. Ja tam bym zginał od takiego strzału.
Bo jak nie ma to nie mam po co grać reconem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:08, Markush napisał:

Jest snajperka, która z bliska wywali za 100% hp? Bo tak latam z tym SV98 i mnie
krew zalewa jak z 40cm strzelam w plecy i zabiera 75% hp. Ja tam bym zginał od takiego
strzału.
Bo jak nie ma to nie mam po co grać reconem.


M98B zabiera 95%. Najlepszym sposobem jest strzelanie w głowę, wtedy nawet SV98 zabijesz za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:08, Markush napisał:

Jest snajperka, która z bliska wywali za 100% hp? Bo tak latam z tym SV98 i mnie
krew zalewa jak z 40cm strzelam w plecy i zabiera 75% hp. Ja tam bym zginał od takiego
strzału.
Bo jak nie ma to nie mam po co grać reconem.


W najbliższym patchu ma być poprawka, która umożliwia zabicie z bliska snajperką tylko jednym strzałem.

charnjit013

W głowie to mogę strzelać z najgorszej broni w grze i tak każdy padnie od strzała, sztuka to nie strzelić w głowę a "zabić" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 18:36, Kermit napisał:

W głowie to mogę strzelać z najgorszej broni w grze i tak każdy padnie od strzała, sztuka
to nie strzelić w głowę a "zabić" ;)


Hehe niezłe brednie, chcesz wkręcić komuś że body shot to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przelazłem całego coopa, odblokowałem co można w tym trybie. Ten sprzęt trochę pomaga jak się ma 2lvl w grze i podstawowy sprzęt.

Dobrze że kupiłem grę teraz, od razu z dodatkiem. Do tego maksymalna pula punktów w coopie to 160k (poprzednio był oto 400k, chyba bym tydzień się z tym męczył, zważając na lagi oraz nieogarnięcie moje i ludzi z którymi grałem w coopie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować