Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 15:25, Pernia napisał:

Na Origin wyprzedaż wszystkiego ( w tym BFa), podstawka za 6 dych a back2karkand za 25.
Chyba sobie sprawię dodatek, opłaca się?

10 nowych broni (powiązanie ich z wykonywaniem zadań), w których są perełki jak L85A2, 4 nowe mapy na których gra się najprzyjemniej w podboju, plus nowe pojazdy ... owszem opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:30, Caymanpl napisał:

Za gazami leci Stinger i Igla, a Javelin leci za oznaczonym LASEROWO celem i flary nic nie mają tu do rzeczy.

Mój błąd, Dzięki za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:14, Mafioso_PL napisał:

Zwiastun Battlefield 3: Close Quarters

http://www.youtube.com/watch?v=s9N853JrG_0&feature=youtu.be

Dziwnie trochę wygląda, przyzwyczaiłem się do dużych map i walk na świeżym powietrzu
;)


I dalej będą duże mapy i walki na świeżym powietrzu. Ja czekam na ten dodatek z tymi pancernymi walkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będą kosztować te dodatki. Jezeli dadzą wszystkie w takiej samej cenie jak karkand bez możliwości kupienia wszystkich( w postaci abonamentu) za jednym razem to nieźle nas wydoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 19:14, MiSiU3112 napisał:

Ciekawe ile będą kosztować te dodatki. Jezeli dadzą wszystkie w takiej samej cenie jak
karkand bez możliwości kupienia wszystkich( w postaci abonamentu) za jednym razem to
nieźle nas wydoją.


Za pierwszy dodatek będę mógł sypnąć 50zł , ale jak kolejne dwa mają też tyle kosztować , to będę czekał na promocje na origin za 25zł :]. Bo dla niektórych ( m.i.n dla mnie ) za każdy dodatek 50zł jeszcze w cenę wliczyć grę to : gra -100zł +B2k-50zł+te 3 dodatki 50zł= 300zł :] to jest dużo. Więc pewnie będę polował na pormocję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś?

Szukam sklepu z gadżetami do Battlefield 3 za ZŁ

Szukam Bluz (Battlefield 3 Soldier Premium Black Hoodie), figurek, kubków do kawy i nieśmiertelniki.

Jak ktoś zna linki do PRODUKTÓW a nie sklepów (np: allegro w którym nie ma orginalnych rzeczy) proszę o ich podanie.

Zależy mi na orginalnej bluzie, reszta to mogą być tzw. podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 23:22, iDMFMi napisał:

Pomoże mi ktoś?

Szukam sklepu z gadżetami do Battlefield 3 za ZŁ

Szukam Bluz (Battlefield 3 Soldier Premium Black Hoodie), figurek, kubków do kawy i nieśmiertelniki.

Jak ktoś zna linki do PRODUKTÓW a nie sklepów (np: allegro w którym nie ma orginalnych
rzeczy) proszę o ich podanie.

Zależy mi na orginalnej bluzie, reszta to mogą być tzw. podróbki.

Ten temat był już poruszany, niestety ea nie ma oficjalnego sklepu w Polsce, pozostaje jedynie szukać na aukcjach w sklepie ea bluza chodzi po 55 euro http://eu-store.dice.se/product_view.aspx?pid=3454&shopID=8/Battlefield_3_Soldier_Premium_Black_Hoodie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF się na mnie fochnął.
Nie dość że sam się odinstalował, to jeszcze przy próbie instalacji wyskakuje: Program EA installer touchup przestał działać
Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się o to nie pytaj, zniknęły mi wszystkie gry z origin ;)
Tzn są zainstalowane niby pliki, ale w origin jest "Zainstaluj" a nie "graj"
Battlelog także nie wykrywa gry ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 19:44, Mafioso_PL napisał:

Mnie się o to nie pytaj, zniknęły mi wszystkie gry z origin ;)
Tzn są zainstalowane niby pliki, ale w origin jest "Zainstaluj" a nie "graj"
Battlelog także nie wykrywa gry ;(


Jeżeli pliki gry są to może wystarczy ppm na grze > napraw instalację. Mam nadzieję że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź usuń całego Origina i od nowa zainstaluj. Zobacz też czy nie ma w rejestrze Battlefield`a 3. Jeżeli jest to z rejetru usuń.
Zobacz najpierw w Dodaj/Usuń programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:11, charnjit013 napisał:

Witam. Mam problem z BF3. Nie mogę grać przez sieć. Połączę się z jakimś serwerem, wchodzę
do gry, nie mija 30 sekund i mnie wywala. Dodam że komputer jest zupełnie nowy, więc
mogę niemieć czegoś zainstalowanego. To samo na serwerach bez pb. Z góry dzięki za pomoc.
Mam wgrane sterowniki v285.38, system Windows 7 32bit.

hej mógłbyś mi odpisać co zrobiłeś że ci dzała? bo mam ten problem co ty miałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

-do co-opa trzeba się umawiać czy można "wylosować" partnera przy dołączaniu do serwera?
-w którym momencie amerykanie mogą używać kałachów i vice versa - kiedy ruskie mogą używać M16 i M4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:22, SpecShadow napisał:

Dwa pytania:

-do co-opa trzeba się umawiać czy można "wylosować" partnera przy dołączaniu do serwera?
-w którym momencie amerykanie mogą używać kałachów i vice versa - kiedy ruskie mogą używać
M16 i M4?


Odp.1: Dostępne są obie te opcje.
Odp.2: Zależy to od klasy. Przy zdobyciu wystarczającej ilości punktów w danej klasie odblokowują się obie bronie jednocześnie (Assault 220000pkt, Engineer 145000pkt, Support 170000pkt, Recon 195000pkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 15:35, charnjit013 napisał:

Wcześniej nieumyślnie zainstalowałem windowsa w wersji 32bit, przeinstalowałem na 64bit
i pomogło.

Acha no ja ma widowsa 64bit i przez Punkbuster se nie pogram tam gdzie jest wymagany w bf3 co ciekawe w Blacklight Retribution dzała tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować