Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2013 o 18:21, Pawel198918 napisał:

To raczej nie z tego powodu tak się dzieje przynajmniej u mnie bo dopiero dziś instalowałem
grę na windowsie 8 i nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić. Jakby ktoś znał sposób
na ten problem to byłbym bardzo wdzięczny za podzielenie się nim.

chłopie o tym się mówi odkąd patch wylazł więc to nie twoja wina że DICE dał znowu ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak myślę, skoro wersja premium 130 zeta, a podstawka 40 z ulepszeniem za 90, to opłaca się wziąć podstawkę na testowanie, i ew. dokupić potem premium?
W sensie czy zabawa będzie na tyle fajna, co bez premki?

A i zna ktoś jakieś ciekawe gameplaye?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 18:18, zerohunter napisał:

A i zna ktoś jakieś ciekawe gameplaye?

Na YT - LevelCapGaming, birgirpall, iPwnstar4hire, Threatty, TheRussianBadger, shosho10199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 18:18, zerohunter napisał:

A tak myślę, skoro wersja premium 130 zeta, a podstawka 40 z ulepszeniem za 90, to opłaca
się wziąć podstawkę na testowanie, i ew. dokupić potem premium?
W sensie czy zabawa będzie na tyle fajna, co bez premki?

Problem polega na tym że za specjalnie się nie opłaca kupować podstawki osobno bo wersja premium to limited edition czyli część broni już na starcie możesz używać. Po drugie limited oznacza że dodatek B2K od razu z grą się instaluje więc tylko patch i pozostałe 3 dlc zostają. I warto mieć od razu wszystkie dodatki bo odblokowanie co to ciekawszych pukawek to istna udręka pomijam fakt że większość fajnych serwerów(zwłaszcza niemieckie) to premium więc z urzędu tego wymagają.

Dnia 09.01.2013 o 18:18, zerohunter napisał:

A i zna ktoś jakieś ciekawe gameplaye?

to co Lisun podał ja bym dodał jeszcze SHuSTYBANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi dokończy niedokończone sprawy w coopie. I znow wróciła dawna myśl. Czy aby przypadkiem teammate to boty? Bo zachowują się jak booty. Zdarzyło mi się niegdyś parę razy powtarzać misję z helikopter. I zawsze to ja sterowałem. Jak to naprawdę jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja Permium i Limited to zupełnie inne wersje.
Limited zawiera B2K, ale nie ma Premium. Jest to wersja Pre-orderowa.
Wersja Premium, to wszystko co ma Limited + Premium, czyli wszystkie dodatki za darmo.

@vonArnold
Zapewniam, że na Xboksie to nie są boty, wątpię też aby to były boty na PC czy PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premium Edition zawiera:
BF3 limited edition który zawiera BF3 , DLC Back to Karkand oraz BF3 welcome pack(od razu dostęp do paru broni oraz ulepszeń do broni i pojazdów latających)oraz Usługę premium. To ja wiem po prostu EA znowu pokpiła sprawę z nazewnictwem jakby nie mogli nazwać tego Deluxe Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pokpienie sprawy, po prostu Limited było edycją pre-orderową (tak samo jak Medal of Honor: Tier 1 Edition i RAGE: Anarchy Edition). Premium zostało wydane dużo później (z tego co pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:41, Andrzej18 napisał:

Czy żeby pograć w multi trzeba mieć wszystkie dlc, czy w wersji podstawowej też jest
sporo gier

Jest jeszcze trochę serwerów na podstawce, więc da się spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 17:41, Andrzej18 napisał:

Czy żeby pograć w multi trzeba mieć wszystkie dlc, czy w wersji podstawowej też jest
sporo gier


Powiedziałbym, że nawet nie trochę, a sporo. Premium serwów jakoś mało widzę. Natomiast odnoszę wrażenie, iż de facto B2Karkand jest" integralną częścią gry", jeśli o ilość serwów idzie. CC cieszy się powodzeniem, chociaż zdarzalo mi się, że nieznajdywało serwa. AK zdaje się najmniej popularne, jeśli idzie o problemy ze znalezieniem serwów (na 64, przy maksymalnym obłożeniu) to tutaj mam największe, w stosunku do innych dodatków ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupisz podstawkę - spokojnie pograsz. Choć po dłuższym czasie i tak polecam kupno przynajmniej dwóch pierwszych dodatków, bo dodają masę naprawdę świetnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie ściągnięcie wersji pirackiej, wsadzenie je tam gdzie Origin będzie pobierał grę, ew. podmienienie plików żeby Origin dociągnął to co trzeba, to jest w tym wypadku nielegalne, jeśli zakupiłem klucz i go dostanę w przyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 09:43, zerohunter napisał:

A takie ściągnięcie wersji pirackiej, wsadzenie je tam gdzie Origin będzie pobierał grę,
ew. podmienienie plików żeby Origin dociągnął to co trzeba, to jest w tym wypadku nielegalne,
jeśli zakupiłem klucz i go dostanę w przyszłym tygodniu?

to jest nielegalne wtedy ea uzna nawet legalny klucz za pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 10:59, zerohunter napisał:

Fajnie, nie dość że na klucz muszę czekać ze 3 dni, to potem następne 3 na ściągnięcie;/


No niestety :D Coraz więcej gier trzeba ściągać z neta, niektórzy na tym forum ponad 500 gier już mają na Steamie ;) W tej chwili szybki net to podstawa grania :D W tej chwili mam 25 Mbit/s, ale trochę już nie wystarcza przy 4 komputerach w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ostatnio rzuca mnie ciagle do teamów przegrywajacych. Nie wygrałem żadnej z co najmniej ostatnich 10 rund. Przypadek? Balansowanie serwów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować