Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie najciekawsze mody do StarCrafta II

33 postów w tym temacie

Zaitsev, touhou nie jest gra automatowa, pierwsze gry touhou powstały na NEC PC-9801 a potem gry były wydawane pod Windowsa. Wystarczy w google wpisać "touhou" i pierwsze strona to wyskakuje http://touhou.pl/?site=whatis gdzie można się dowidzieć co to touhou. A i tryb easy jest trudniejszy od poziomu trudności przedstawionym w filmiku z tym modem do SC2.

Po drugie, w Touhou nie kieruje się statkami kosmicznymi, tylko postaciami ze świata Gensokyo.
I na samym poczatku jest jest przecież wybór postaci, Suika lub Reimu. A to że w tym modzie kierujemy niby statkiem kosmicznym (miejscami bardziej mi Odina przypomina) to pewnie dlatego, że autor moda nie zrobił modeli z touhou lub miał jakieś z nimi problemy (a z twojego opisu jasno wynika, że w grach z serii touhou stertuje się statkiem kosmicznym - co jest nieprawdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre mody są naprawdę interesujące, ale w opisie Touhou nie ustrzeżono sie pewnego błędu. W oryginalnych grach z serii kierujemy postacią stylizowaną na manga-anime, a nie statkiem kosmicznym, także nie wszystkie gry wymagają od nas omijania pocisków w walce z bossem. W serii znajdują się także bijatyki, nie jest ich za wiele, ale zawsze są - Immaterial and Missing Power oraz Scarlet Weather Rhapsody wraz z dodatkiem, szczególnie polecam tą drugą dla fanów bijatyk 2D. A co "przewijanych shooterów" to filmik z jednej z najnowszych odsłon gry, oznaczonej numerem 12 - Undefined Fantastic Object

http://www.youtube.com/watch?v=q4ki9okJhVU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:58, silvver napisał:

Po drugie, w Touhou nie kieruje się statkami kosmicznymi, tylko postaciami ze świata
Gensokyo.
I na samym poczatku jest jest przecież wybór postaci, Suika lub Reimu. A to że w tym
modzie kierujemy niby statkiem kosmicznym (miejscami bardziej mi Odina przypomina) to
pewnie dlatego, że autor moda nie zrobił modeli z touhou lub miał jakieś z nimi problemy
(a z twojego opisu jasno wynika, że w grach z serii touhou stertuje się statkiem kosmicznym
- co jest nieprawdą).

Przestań mieć rację i słusznie mnie poprawiać! :)

Nie, serio, dzięki. Już poprawiłem. Zawsze wydawało mi się, że Touhou to dziecko automatów. W każdym razie przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 16:51, likop2 napisał:

Blizz wie, że spora część graczy dotychczas nie mająca nic wspólnego z Starcraftem (
znalazłbym się między nimi gdyby nie problemy natury technicznej ) kupi go tylko dla
edytora map.
Ot, choćby w Warcrafcie 3 osoby grające w mody/własne mapy górują liczbą nad fanami rozrywki
melee.


To prawda. Ja sam o ile nie jestem podjarany w żaden sposób SCII, to możliwości edytora mnie dosłownie zniszczyły. Ale i tak wolę Warcraftowe fun mapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 18:20, Zaitsev napisał:

Nie, serio, dzięki. Już poprawiłem. Zawsze wydawało mi się, że Touhou to dziecko automatów.
W każdym razie przepraszam za pomyłkę.


Naah, to byłoby wtedy bezduszne w stosunku do graczy tak uzależniać ich od automatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mody naprawdę dają radę:)
Zwłaszcza te z ff7 aż mi się łezka zakręciła jak zobaczyłem midgar całkiem udanie odwzorowane zresztą...
Mimo wszystko to ostatni mod mnie wgniótł (wyścigi) - no to już mi słowa odebrało xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste... ponoć to serwis o grach i myślałem, że piszący tutaj newsy mają jakąś wiedzę o tym co piszą...
Mianowicie, to nie są mody, to są mapy! Gwoli ścisłości tak zwane UMS-y (Use Map Settings). Mody to kompletnie inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować