Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zapowiedź druga

65 postów w tym temacie

W pierwszą część grałem 2 lata i spędziłem ponad 2000h. Sam single był dobry chociaż wiadomo, że przejdziesz jeden raz i już później to wieje nudą, ale rozgrywki multi były świetne ,bitwy gildi czy same frakcje. Po to co wnioskuje w drugiej części czeka nas wiele zmian i trafna uwaga autora tekstu z tym wzbijaniem się ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że GW2 nie będzie miało wypasionej grafiki. Grafa części 1 była wystarczająco ładna (o wiele ładniejsza niż w WoWie). Oby wymagania nie były za duże, bo po przeczytaniu tego artykułu sądzę, że Arena Net będzie miała nie lada problem z optymalizacją silnika przy takiej ilości fajerwerków (gameplayowych) jakie oni chcą wrzucić do tej gry.
Czekam z niecierpliwością na nowe informacje o grze i szkoda, że wychodzi ona dopiero za 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wzbije się w przestworza, a potem z nudów przysiądzie na gałęzi i z uśmiechem na dziobie narobi z góry na samochody konkurencji"

Genialne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:39, owca95 napisał:

przegranych mam 2,7k godzin i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej nad gw. Najbardziej
klimatyczna gra w jaka gralem

Współczuję ci z całego serca, nikt nie odkupi ci życia:/// Naprawdę, chociaż nie wiem co to znaczy (i nigdy nie będę wiedział).
GW 2 wyszło z 5 lat temu o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:44, Bithda napisał:

> przegranych mam 2,7k godzin i nie żałuję ani jednej minuty spędzonej nad gw. Najbardziej

> klimatyczna gra w jaka gralem
Współczuję ci z całego serca, nikt nie odkupi ci życia:/// Naprawdę, chociaż nie wiem
co to znaczy (i nigdy nie będę wiedział).
GW 2 wyszło z 5 lat temu o co kaman?



Pięć lat temu to wychodziła 1 część i dodatki, 2 ma dopiero wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2010 o 16:49, Angar0 napisał:

Pięć lat temu to wychodziła 1 część i dodatki, 2 ma dopiero wyjść :P

Aaa:D Bo myślałem, że jak pisali o niej w CDA i taka grafa super to już dwójka;) A więc pozostaje czekać:) Ciekawe czy da radę WoW''owi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 16:44, Bithda napisał:

Współczuję ci z całego serca, nikt nie odkupi ci życia:/// Naprawdę, chociaż nie wiem
co to znaczy (i nigdy nie będę wiedział).


typowe, kazdy kto lubi spedzac wolny czas inaczej niz Ty jest godny pozalowania... Tobie tez nikt nie zwroci czasu ktory spedziles tak a nie inaczej. Ten kij ma dwa konce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszą część z dodatkami grałem to pewnie i w GW2 zagram :) gra może jakoś super rewelacyjna nie była i po pewnym czasie mi się znudziła ale nie płaciło się abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawe czy da radę WoW''owi:)

Dlaczego ma dawać radę? Tytuły różnią się niemalże całkowicie zarówno założeniami, settingiem, mechaniką i stylem supportu. Nie widzę sensu zestawiania na siłę dwóch różnych tytułów dla chorej satysfakcji o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tą kosmetyczną poprawą grafiki w GW2 to się nie zgadzam. Według mnie w części drugiej przedstawia się o niebo lepiej. Mam nadzieję, że będą lepsze animacje bo jedynka pod tym względem lekko kuleje ale z tego co widziałem po filmikach z tej gry to czuję, że będzie całkiem nieźle :P
Generalnie gameplayowo na razie przebija według mnie TORa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 500h już trochę mi się nie chce dodawać osiągnięć do postaci z jedynki, ale GW2 to pierwsza rzecz, którą wezmę do preorderu (chyba, że wcześniej będzie beta i wyjątkowo mocno mnie zniechęci, ale w to wątpię :P)

Charr ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wierzyłem, że Warhammer Online, Aion, Lineage II, APB itd. pobiją WoW''a, aż do momentu pierwszej wzmianki o GW2. Ciężko to w ogóle porównywać ze sobą, z racji tego, że jedynka i WoW były diametralnie różne. Chodzi tutaj o ilość graczy. Jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak czytam ile spędziliście w GW, to myślałem sobie: "cholera, hardkorowcy". Wszedłem na swoje konto, wklepałem /age i... 1700 godzin. Fak, to tam zostało moje życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować