Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja Puzzle Quest 2 z datą premiery

18 postów w tym temacie

Ja zakupiłem pre-order na Steamie. 60 zł to mało za takie ciacho :D I tak ta gra bije nie jeden nowy tytuł. Co do polskiego wydawcy - nie zamierzam czekać rok tak jak to było w przypadku PQ1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby grafika miała większy wpływ na rozgrywkę w tego typu grach, ale jednak mam wrażenie, że szata graficzna zamiast iść do przodu w Puzzle Quescie to cofnęła się wstecz i to bardzo. (Tak, brakuje mi tutaj mangowych obrazków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, i znowu zacznie się "dobra, jeszcze tylko jedna walka i idę spać...". Tylko ta cena taka trochę... No nic, zobaczymy, może ktoś się pokusi o pudełkową, tańszą wersję. Sporo dobrego o dwójce słyszałem (konsolowej, znaczy się), mam nadzieję, że port będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny tytuł wart uwagi:)
Jednak racja - też wolałem poprzedni mangowy klimacik.... choć reszta nie jest zła - oby warto było odłożyć pieniążki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, jestem od niedawna po formacie i właśnie zdałem sobie sprawę, że nie zrobiłem kopii stanu gry z PQ1. >.<
No nic, trzeba zacząć od nowa, by przejść z czystym sumieniem do PQ2. :)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zagrywałem się w jedynkę, jednak dopiero jak była w CDA. Teraz również pokusiłbym się o kupno, mimo wszystko ponad 60 zł drogo jak na produkcję tego typu. Będę czekał na promocje na Steamie, tak jak wyczekałem Torchlighta za 5 euro przy czym euro stało 3,7 zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie miałem kupować na DS ale tak wyjdzie taniej .Mi osobiście szkoda tej mangowej grafiki ,było fajnie i kolorowo a teraz jest jakoś szarawo i avatary są brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że w niedalekiej przyszłości pojawi się w Polsce edycja pudełkowa.W PQ 1 grało mi się całkiem przyjemnie , więc i kontynuację chciałbym mieć na swojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez baaardzo duzo gralem w PQ1, przelazlem razem z dodatkiem i w ogole, ale jak sciagnalem sobie demo PQ2 to jakos tak :/ no nie wiem, nie czulem tego co wtedy. Nie kupilem pelnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować