Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 i model zniszczeń

47 postów w tym temacie

po trzecie: w grze występuje masa prawdziwych marek i modeli samochodów i chyba mało który koncern się zgodzi na znieszczenie swojego samochodu. przypuszczam że jeśli chociaż jeden koncern się nie zgodzi to cała reszta samochodów w grze tez będzie miała taki śmieszny model zniszczeń. bo przecież nie zrobią jedne samochody zniszczalne a inne niezniszczalne ;]
Głównie z braku modelu zniszczeń ten tytuł w ogóle mnie nie interesuje (jak większość takich ścigałem zresztą :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:13, 34all napisał:

po trzecie: w grze występuje masa prawdziwych marek i modeli samochodów i chyba mało
który koncern się zgodzi na znieszczenie swojego samochodu. przypuszczam że jeśli chociaż
jeden koncern się nie zgodzi to cała reszta samochodów w grze tez będzie miała taki śmieszny
model zniszczeń. bo przecież nie zrobią jedne samochody zniszczalne a inne niezniszczalne
;]
Głównie z braku modelu zniszczeń ten tytuł w ogóle mnie nie interesuje (jak większość
takich ścigałem zresztą :( ).


Myślałem, że w samochodówkach najważniejszy jest model jazdy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby cokolwiek miałoby się zmienić do finalnej wersji gry to jest GT, w tej grze zniszczeń nigdy nie było, wszyscy fani GT są przyzwyczajeni do niezniszczalnych aut : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem - czemu w innych grach samochody różnych marek mogą się rozpadać, a w Gran Turismo nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo Polyphony powiedziało przecież, że na ten czas tylko niektóre samochody w Gran Turismo 5 będą miały "dobry" model zniszczeń, ponieważ nie zdążą zrobić pełnego modelu zniszczeń dla każdego autka.

Ja zgaduje, że modele zniszczeń będą w łatkach, albo (w najgorszym wypadku) w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. pierwszy raz filmik z GT naprawdę mnie zachwycił grafiką. Nie mam konsoli, wiec nie pogram i mogę tylko zazdrościć. Nie wiem jak z bliska i na wielkim telewizorze, ale na takim małym filmiku cienie, drzewa i budynki wyglądają ślicznie, a przede wszystkim wspaniała paleta kolorów sprawia, zę gra sprawia wrażenie naprawdę bardzo realistycznej, niemal jak z pocztówki.

A model zniszczeń? Jak an tyle lat pracy powinien byc absolutnie rewelacyjny - z tym sie zgodze. Codies w swoich grach dokonali tego w rok/dwa... Ale w takiego Shifta gra się wyśmienicie bez tegoż modelu...

Cóż, niech sie konsolowcy martwia. Mnie pozostaje fotorealistyczna Hiszpania w DIRTcie a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wolałbym pograć w GTA niż w to. Takie modele zniszczeń, że szok ;/ Dlatego też nigdy nie grałem w NFS za brak modeli zniszczeń, podobnie tutaj będzie gdzie są one prowizorką. Sam model jazdy to za mało, bo jest masa gier z dobrym modelem jazdy, mnie interesuje realizm w każdej postaci, a nie, że jadę 200km/h i wrąbie w ściane i jade dalej. GT5 nic nie wnosi ciekawego do gier wyścigowych, przynajmniej w tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowani? Słaby model zniszczeń można tłumaczyć tym, że nagranie nie pochodzi z finalnej wersji, więc do czasu premiery może się coś zmienić.

hahah. Każdy filmik przedstawiający kartonowy Gt5 jest tak usprawiedliwiany. "Niedługo się to zmieni"", "to nie jest jeszcze finalna wersja". Zrozumcie że zniszczeń w GT5 nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa tylko weźcie pod uwagę to że w tym GT5 jest około 1000 samochodów I piękna fotorealistyczna grafika.
I porównując do FM3 ma dużo gorszą grafikę i o połowę mniej samochodów.

A porównywanie GT5 do gier takich jak dirt 2 ,Grid ,czy shift jest śmieszne bo te ścigałki mają po 60 samochodów.

No i po co kupujecie te gry po to żeby się rozwalać samochodami czy żeby cieszyć się radością jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z większości waszych komentarzy wynika,że model zniszczeń to jest obowiązek w ścigałkach,może nie być samochodów,grafika jak ze SNESa ale model zniszczeń musi być.Zresztą zawsze znajdą się ludzie którzy szukają dziury w całym,jak dla mnie Gran Turismo 5 to must have i zamierzam się przy nim dobrze bawić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:47, ZiOM4L napisał:

Z większości waszych komentarzy wynika,że model zniszczeń to jest obowiązek w ścigałkach,może
nie być samochodów,grafika jak ze SNESa ale model zniszczeń musi być.Zresztą zawsze znajdą
się ludzie którzy szukają dziury w całym,jak dla mnie Gran Turismo 5 to must have i zamierzam
się przy nim dobrze bawić ; )

Narzekamy na model zniszczeń, bo:
1. Polyphony chwaliło się owym modelem zniszczeń
2. Gra ma podtytuł "The Real Driving Simulator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to też nie jestem zachwycony tym modelem zniszczeń ale nie jest to dla mnie priorytet w takich grach.A co do tego podtytułu to Gran Turismo ma już go od 1997 roku,a w pierwszym GT jakoś nie przypominam sobie modelu zniszczeń.Prawdą jest,że Polyphony dużo mówi,a mniej robi i ten model zniszczeń wygląda słabo,tak czy siak jako pseudo fan Gran Turismo kupię piątą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszyć się jazdą to można też jadąc prawdziwym samochodem lub innymi grami które również w oddaniu realizmu nie są w tyle za serią GT. Tylko nawet jadąc prawdziwym samochodem nie możemy doświadczać prawdziwych wypadków bo tylko samobójca by to czynił. Poza tym zupełnie inaczej się gra gdy są zniszczenia które może nawet sprawić, że samochód się zepsuje doszczętnie i będzie trzeba jechać od nowa - bo takie gry już były. I wtedy zupełnie inaczej się jechało. W grach typu jedź ile chcesz i tak dojedziesz nawet jak 200km/h uderzysz w ścianę, psuje jakąkolwiek zabawe. Zupełnie inaczej się gra gdy się wie, że trzeba uważać na samochód bo możemy nie dojechać i trzeba będzie jechać od nowa. Zupełnie inaczej wtedy gra smakuje. Takie coś mnie właśnie w samochodach pociąga, takie coś to swoisty smaczek w takich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa powinien wykonac baranka w sciane za ten tekst-"Zastanawialiscie sie (...)". A czy Pan sie nad tym zastanawial grajac w poprzednie czesci GT? Zreszta ZADNA samochodowka nie pokazalaby tego jak nalezy,bo jesli komus sie wydaje iz podtytul "Real driving simulator" to nie haselko marketingowe a''la "Nikt nie smaruje jak Manuel" tylko cokolwiek realnego na konsoli do gier, powinien isc juz spac. Od dawna wiadomo, ze model zniszczen bedzie umowny, kosmetyczny i nic sie juz w tej materii nie zmieni wiec po cholere podkrecac srube?! A tak mamy zlot trolli z pod znaku Forzy robiacych sobie dobrze na forum- zupelnie jakby ktorykolwiek syfiasty model zniszczen w ktorejkolwiek grze odzwierciedlal prawdziwie realny crash-test. Nie wspomne nawet, ze model zniszczen nigdy nie byl wizytowka GT,a nagle takie wielkie halo-zalosne co to forum robi z ta gra, jest tu moze pare osob ktore mysla racjonalnie, ale na kazda z nich przypada 150 trolli nie majacych pojecia o czym dyskutuja. Gratuluje podejscia od d... strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:18, palpatine napisał:

Myślałem, że w samochodówkach najważniejszy jest model jazdy ;).


Wiesz, dla niektórych bardziej liczy się model zniszczeń w symulatorze wyścigowym niż model jazdy...
Ech szkoda pisać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy też kiepawy z tego co widać po gameplayach steruje się klocami. Wogóle nie widać pracy nadwozia i dziwnie zakręty robią te auta. W Forzie widać kiedy auto przyspiesza, kiedy ostro hamuje to jest nurkowanie a nie tylko ślady opon na asfalcie... Oj ta gra powinna się pojawić przed FM3, teraz zwyczajnie będzie rozczarowaniem a przyszłoroczna Forza with Kinect tylko ją dobije... Seria była dobra- do części trzeciej, potem już przestała się mocno rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować