Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2011 o 02:01, Fun_g_1_2_3 napisał:

Zabić to się jednak można...
Normalnie nie idzie pobrać, a Download Manager pobrał 100%, a archiwum wita pięknym komunikatem
o "nieoczekiwanym zakończeniu archiwum".


Ja to chyba sobie odpuszczę Betę, =.= sporo problemów. Lecz w sumie jutro też jest dzień znaczy dziś ale o normalnych porach ;) Gdzie inni użytkownicy podzielą się tym co mają ;/
EDIT:
@Redjevel
To gratuluję ;). Ja tego szczęścia nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 02:05, Redjevel napisał:

Ściągnąłem drugi raz zainstalowałem i wszystko pięknie działa :)

Możesz wrzucić klienta na jakiś serwis jak rapidshare? W tle się by uploadowało, a Ty cieszyłbyś się grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 02:07, Braveheart napisał:

Ja to chyba sobie odpuszczę Betę, =.= sporo problemów.

Dobry pomysł ;-)
Ja już chyba nie mam połowy włosów na głowie.

20110629035224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 03:57, Redjevel napisał:

Też miałem ten błąd ale nacisnąłem ok... no i mogłem grać


I Jak ? pierwsze wrażenia. Jest w miarę szał ?. Ja to się totalnie Wk*****m i wywaliłem wszystko po czym oczyściłem rejestr. Pomyślałem "A niech stracę" Podejmę się jeszcze raz :D Chciałem po raz kolejny zobaczyć z jaką prędkością mi znów będzie pobierać Betę. Więc odpaliłem download i........... Jest całkiem w pytę :D. Średnio od początku pobierania 1,2 Mb/s i zostało 30 minut do zakończenia pobrania. Ehh kolejna próba przede mną. Mam nadzieje że będę mógł sobie spokojnie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 03:57, Redjevel napisał:

Też miałem ten błąd ale nacisnąłem ok... no i mogłem grać

No a ja nie mogę...
Naciskam OK i kasuje się cały folder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj komputer gdy pojawi się to ok czy coś ?:D^^ nie wiem mi nie skasowało o pojawiło się identycznie to samo na koniec instalacji..

Braveheart a jakiej prędkości spodziewałeś się o 4 rano ?:D gdy internet jest najmniej obciążony. :)

A wrażenia z gry.... dziiiwne :) nie wiem ... nic nie moge powiedzieć ale zawiało tylko troszeczkę starym Hirołkiem(chociaż widać wszystko robili na wzorze) nic więcej narazie nie mogę wyczuć...
a ostrość w grze męczy jakoś oczy lepiej prezentował się przy starej grafice nie wiem może spróbuje grać zamiast na hight to na low ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 04:21, Redjevel napisał:

Braveheart a jakiej prędkości spodziewałeś się o 4 rano ?:D gdy internet jest najmniej
obciążony. :)

No niby tak, ale to Tylko Polska :D. Na całym świecie nie ma jednocześnie dnia i nocy :D więc wiesz ;)

Dnia 29.06.2011 o 04:21, Redjevel napisał:

a ostrość w grze męczy jakoś oczy lepiej prezentował się przy starej grafice nie wiem
może spróbuje grać zamiast na hight to na low ?:D

Ostrość męczy ? :D Od kiedy. Jak coś to pokombinuj w gammie i jasności. Może prędzej ta cukierkowa grafika rodem z H5 coś Ci przestawiła w głowie :P. Prześpij się z tym i zagraj jeszcze raz na świeżo za dnia ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zostawić komputer na noc, po czym po przebudzeniu zobaczyć, że plik się nie ściągnął. Meh, na całe szczęście manager oszczędził mi prądu i wyłączył komputer. Teraz jadę z trzech mirrorów jednocześnie, może się w końcu uda, 61% już i tak ściągnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dość mocno zdziwiłem, zostawiając ściąganie na noc... Rano przychodzę, a tu lipa. Musiałem zaczynać od nowa. Na dodatek trochę się przestraszyłem, bo loguję się ponownie na konto na stronie ubi, a jedyną opcją, jaka mi się pojawia, jest "apply for the beta". Na szczęście ponowne uruchomienie przeglądarki załatwiło sprawę.

Jak ktoś już grał, niech pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwaczne, przerwałem wczoraj wieczorem, dzisiaj nie chce pobierać wcale.

A to jest 4,4 giga, pany, ja starszawej daty, internet mój będzie kasłał co najmniej dwa dni.

I strona od bety twierdzi, że nie wstukałem klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki błąd przy odpalaniu: "Dynasty startup error. No able video adapters found to run the game!". Niestety, jak na razie nie znalazłem rozwiązania problemu.

Ech, już lepiej miałem (bo mniej problemów) z Settlers 7, które też testowałem. No nic, trzeba chyba poczekać na jakieś rozwiązania od pomocy technicznej, bo to nie możliwe, żeby nagle nie było sterownika wideo czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i lipa, Ściąganie już zakończone... Firefox zwiesił mi ściąganie... już miałem 4 GB, patrze net stanął nic się nie dzieje wznowić połączenia się nie da..., super..., ale Ubisoft dał plamę... -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na żadnych torrentach nie ma bety ?
Jeśli nie, to byłoby miło jakby jakaś dobra dusza po ściągnięciu wrzuciła. Swoją będę miał za 4 godziny, ale nie ufam swojemu łączu na tyle :) A i download manager już parę razy zawodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że w rzeczywistości serwerów z betą jest wiele. Więc przy pomocy download managera można zasysać z kilku jednocześnie bo po każdym odświeżeniu strony z betą dostajemy inny link do downloadu. I to jest sposób, zasysać z kilku źródeł jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować