Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

1714 postów w tym temacie

Ja mam pytanie czy ta gra wymaga steam czy tylko konto w ubi i czy mogę zaistalować na kompie by grać w domu i jednocześnie na lapku by grać w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

male info dla tych co teraz chcą zacząć kampanie orków nie wybierajcie na 1 planszy drogi łez (nie wiem czy z droga krwi jest tak samo) ale na 2 planszy gdy podchodzi się do miasta ''''sandor wybrał drogę łez droga smoczej krwi nie powiodła się'''' i na tym zawiesza mi się gra;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 10:19, mak_m napisał:

male info dla tych co teraz chcą zacząć kampanie orków nie wybierajcie na 1 planszy drogi
łez (nie wiem czy z droga krwi jest tak samo) ale na 2 planszy gdy podchodzi się do miasta
''''sandor wybrał drogę łez droga smoczej krwi nie powiodła się'''' i na tym zawiesza
mi się gra;<



co ty mowisz? ja juz nie mam sily z ta gra:( a heroes to jedna z mioch ulubionych gram kampanie swiatynie i gra mi sie swietnnie

ale by juz bug w drugiej misji nie dalo sie wykonac zadania pobocznego wilcy won stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Ostatni raz grałem w III cześć Herosow i jakoś tak nie przywiązywałem wagi do coraz to nowszych części przeczytałem artykuł (W samo południe, odrywając się na chwilę od "hirołsów") i mam nie odparte wrażenie ze straciłem trochę dobrej zabawy rozstając sie z tym tytułem bylibyście w stanie nakreślić mniej więcej, co sie zmieniło od III części Herosów do Herosów VI? Zmienił się tryb gry? Proszę o jakieś szczegóły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:16, gendi-88 napisał:

bylibyście w stanie nakreślić mniej więcej, co sie zmieniło od III części Herosów do Herosów VI?


Chyba żartujesz?!
Mniej więcej to nie zmieniło się nic prócz grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 misja kampanii Nekro:
wyczyściłem CAŁĄ mapkę, wszystko co można było atakować - zaatakowałem, co można było odwiedzić - odwiedziłem, a mimo tego nie udało mi się skończyć zadania pobocznego z wyborem drogi - wybrałem krew.
WTF?


edit: w zalaczniku screen ze startu 2 misji

20111020071522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wam się zdarzyło mieć istoty na "-" bo mam ogólną pulę istot około -4000 i nie mogę skończyć misji, bo nie mam wojsk :P
Pewnie przyjdzie mi zacząć wszystko od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 08:08, Maczeti napisał:

Też wam się zdarzyło mieć istoty na "-" bo mam ogólną pulę istot około -4000 i nie mogę
skończyć misji, bo nie mam wojsk :P
Pewnie przyjdzie mi zacząć wszystko od nowa :(

Ja praktycznie nie spotkałem się z żadnym błędem, może nie grałem dużo ale teraz jestem na 5 scenariuszu w kampanii (licząc ogólnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie retoryczne

czy po przeinstalowaniu heroes`a zostana mi wszystkie save`y, osiagniecia, punkty PD na profilu itp?
wole sie upewnic niz pozniej zalowac a musze przeinstalowac aby nie zainstalowac patcha 1.1.1 ktory najzwyczajniej popsuł mi gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co du bugów to po przejściu prologu i jednej kampanii Świątyni mam takie bugi:

- co pewien czas ucieka mi kamera w jedną stronę i trzeba uruchomić grę ponownie
- nie dało się wykonać misji pobocznej "Wilcy! Won stąd" w drugiej misji kampanii Świątyni
- nie da się zbierać wszystkich skarbów głównie na morzach
- w walkach z cyklopami nie odnosili obrażeń i nie ginęli cały czas będąc na polu bitwy i mogli kontratakować

dodatkowo: po patchu 1.1.1
- do gry mi wchodzi jak by zaraz miał mi Windows eksplodować z takim migajacym różowym tłem
- kamera zamiera mi w bezruchu za każdym razem jak wczytam grę! to jest zgroza bo jak kilka kilkanaście razy się wczyta grę i za każdym razem trzeba ją uruchamiać ponownie doprowadza to do "lekkiej" złości

nie wiem co bedzie dalej jak tu jeszcze 4 kampanie i epilog przede mną.... jeszcze nie zwracał bym na to uwagi jesli gra byla by na pare godzin ale grajac 100 to troche sie tego na zbiera


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2011 o 09:22, davis87 napisał:

- w walkach z cyklopami nie odnosili obrażeń i nie ginęli cały czas będąc na polu bitwy
i mogli kontratakować


Cyklopi mają taką zdolność (niewrażliwość na ból o ile dobrze pamiętam) która powoduje, że wszelkie straty w ich liczebności nie są odliczane na bieżąco tyko na początku nowej tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 11:11, Horgrawl napisał:

Cyklopi mają taką zdolność (niewrażliwość na ból o ile dobrze pamiętam) która powoduje,
że wszelkie straty w ich liczebności nie są odliczane na bieżąco tyko na początku nowej
tury.


a jesli tak to trzeba to wykreslic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdarzylo sie wam tak ze podjerzdzacie do jednostek, chcecie je atakowac, wlacza sie muzyczka bitewna, sciemnienie po czym.. zamiast na polu bitwy ladujecie znow na mapie swiata? bo o ile przy np bibliotece czy jakims artefakcie moge odpuscic o tyle juz przy pierwszej kopalni rudy to tak nie bardzo :> gram w tym momencie orkami i zrestartowalam mape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować