Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2013 o 17:48, kesik93 napisał:

> Kod do rejestracji gry na steam a kod na SP TO NIE JEST JEDNO!

No właśnie nie, to jest jeden kod.
Pograłem 1,5h na jednym posiedzeniu, nie spotkałem jeszcze nawet Elżbiety ale jest zajebiście.


Mylisz się. Gdyby to było jedno, to w "restauracji" gdzie dostaję graty za osiągnięcia z przeglądarkowego IR i graty z EK dostałbym również DLC Day One z SP, czyli : "The Instant Day 1 bonus pack contains four pieces of exclusive gear, a Machine Gun Damage Upgrade, a Pistol Damage Upgrade, a gold skin for both weapons and five Infusion bottles that allow players to increase their health, their shield durability or their ability to use Vigors by increasing the quantity of Salts they can carry." - a tego nie dostałem. Tak więc nie ściemniaj już kolego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:45, Janek_Izdebski napisał:

Kod wysłany mailowo, który jest również dostępny w "Moich zamówieniach", to był wlaśnie
kod na tę przeglądarkową grę "Industrial Revolution." Wczoraj nawet chwilę w to pograłem
i odblokowałem coś do użycia we właściwym "Bioshocku." Co to za nowy szum informacyjny??


Zwyczajnie myślałem, że ten kod jest na obiecany SP, którego w pudełku nie było. A IR skończyłem już dawno i całkowicie zapomniałem, że to jest kod właśnie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:52, KrzysztofT napisał:

Mylisz się. Gdyby to było jedno, to w "restauracji" gdzie dostaję graty za osiągnięcia
z przeglądarkowego IR i graty z EK dostałbym również DLC Day One z SP, czyli : "The Instant
Day 1 bonus pack contains four pieces of exclusive gear, a Machine Gun Damage Upgrade,
a Pistol Damage Upgrade, a gold skin for both weapons and five Infusion bottles that
allow players to increase their health, their shield durability or their ability to use
Vigors by increasing the quantity of Salts they can carry." - a tego nie dostałem. Tak
więc nie ściemniaj już kolego. :)


To nie wiem, w każdym bądź razie na Steamie mi pisze, że mam SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 17:58, kesik93 napisał:

> Mylisz się. Gdyby to było jedno, to w "restauracji" gdzie dostaję graty za osiągnięcia

> z przeglądarkowego IR i graty z EK dostałbym również DLC Day One z SP, czyli : "The
Instant
> Day 1 bonus pack contains four pieces of exclusive gear, a Machine Gun Damage Upgrade,

> a Pistol Damage Upgrade, a gold skin for both weapons and five Infusion bottles
that
> allow players to increase their health, their shield durability or their ability
to use
> Vigors by increasing the quantity of Salts they can carry." - a tego nie dostałem.
Tak
> więc nie ściemniaj już kolego. :)

To nie wiem, w każdym bądź razie na Steamie mi pisze, że mam SP.


Jakim cudem? U mnie jest tylko to co widzisz na obrazku - nagroda za przejście IR i graty z EK. SP brak :(

20130326180543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:05, KrzysztofT napisał:

Jakim cudem? U mnie jest tylko to co widzisz na obrazku - nagroda za przejście
IR i graty z EK. SP brak :(

Masz kolekcjonerkę, tak? Nie podstawkę? Z tego co pamiętam Muve.pl oglaszało, że podstawki będą mieć "SP" w pudełku z grą, a dla tych co zamawiali kolekcjonerki, "SP" będzie wysyłany osobno, mailem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiązać Industral Revolution z kontem Steamowym i Bioshockiem? :) IR nie ukończyłem, ale coś tam odblokowałem, bo ostatecznie skończyłem na 46 poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:08, Janek_Izdebski napisał:

> Jakim cudem? U mnie jest tylko to co widzisz na obrazku - nagroda za przejście
> IR i graty z EK. SP brak :(
Masz kolekcjonerkę, tak? Nie podstawkę? Z tego co pamiętam Muve.pl oglaszało, że podstawki
będą mieć "SP" w pudełku z grą, a dla tych co zamawiali kolekcjonerki, "SP" będzie wysyłany
osobno, mailem. :)


Tak, ale dzisiaj rozmawiałem telefonicznie z pracownikiem muve, który uparcie twierdził, że w edycji Songbird kod na SP jest również kodem aktywacyjnym grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:05, KrzysztofT napisał:

Jakim cudem? U mnie jest tylko to co widzisz na obrazku - nagroda za przejście IR i graty
z EK. SP brak :(


U mnie jest.

Dnia 26.03.2013 o 18:05, KrzysztofT napisał:

A jak wybrać polski język, bo przy instalacji nie ma go w wyborze?.


W Steamie po zainstalowaniu.

Dnia 26.03.2013 o 18:05, KrzysztofT napisał:

Jak powiązać Industral Revolution z kontem Steamowym i Bioshockiem? :) IR nie ukończyłem,
ale coś tam odblokowałem, bo ostatecznie skończyłem na 46 poziomie :)


Na stronie gdzie jest gra musisz sobie wygenerować kod.

20130326181642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:15, Narmo napisał:

Przy aktywacji to można było zobaczyć.



Tyle, że ty masz aktywowane jako PL i masz blokadę regionalną. Ja natomiast miałem jako "Retail EU" - bez blokady regionalnej i bez SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:10, pawbuk napisał:

Jak powiązać Industral Revolution z kontem Steamowym i Bioshockiem? :) IR nie ukończyłem,
ale coś tam odblokowałem, bo ostatecznie skończyłem na 46 poziomie :)


Wchodzisz na stronę IR, logujesz się i w górnej części masz "My Rewards" - klikasz na nie, przewijasz stronę na dół i tam znajdziesz kod aktywacyjny.

20130326181944

20130326181948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 11:39, Damianuss1 napisał:

I ja dostałem swoją kopię. Niestety w czasie transportu opakowanie musiało nieźle oberwać
bo lewy góry róg jest zmasakrowany do tego stopnia, że zielone skrawki opakowania odpadły,
a okładka się podarła : (. Na szczęście jest metalowe opakowanie i płytkę się przełoży.
Nie mogę się doczekać aż dzisiaj sobie zagram.


Damianus - wyślij do mnie maila na adam.wroblewski[malpa]muve[kropa]pl - ustalimy wysłanie nowego pudełka.

pozdrawiam,
Adam Wróblewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie,

Korzystając z okazji, że jest Pan na forum, czy mógłby Pan wyjaśnić w 100% kwestię blokady regionalnej wersji gry na Steam? Czy po aktywacji gry na terenie RP będzie można pograć na laptopie na terenie innych państw niż Polska, Czechy, Słowacja, Węgry? Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 18:59, lis_23 napisał:

Jak wybrać polski język w grze?
może mi ktoś pomóc, bo przy instalacji nie ma takiego wyboru.


Po zainstalowaniu bierzesz na prawym na swoją grę na Steamie,klikasz Właściwości,język i tu Polski.

A gra sama kopie dupe,dawno tak dobrze się nie bawiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda napisałem już do naszego sklepu gram.pl, ale: Czy wszyscy zamawiający tutaj BioShocka Infi, dostali kod do pierwszej części na Steam? Bo ja albo jestem ślepy, albo go zwyczajnie nie ma. A miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:03, bobobo napisał:

> Jak wybrać polski język w grze?
> może mi ktoś pomóc, bo przy instalacji nie ma takiego wyboru.

Po zainstalowaniu bierzesz na prawym na swoją grę na Steamie,klikasz Właściwości,język
i tu Polski.

A gra sama kopie dupe,dawno tak dobrze się nie bawiłem ;)


Dzięki
hmmm ... instalacja z dysku, przybliżony czas - półtorej godziny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować