Zaloguj się, aby obserwować  
Kraju

BioShock: Infinite - Temat Ogólny

661 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2013 o 15:58, Redjevel napisał:

Tak więc to zobaczymy w dlc? http://www.youtube.com/watch?v=kEBwKO4RFOU&

Spoiler

jako inną rzeczywistość?


wątpię. to demo było pokazywane dość dawno temu i od tego czasu gra zwyczajnie została zmieniona. takie coś jest dość powszechną praktyką więc nie należy upatrywać w tym zapowiedzi dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem właśnie grę i zakończenie średnio mi się podoba

Spoiler

Motyw, że Comstock to główny bohater jest fajny. Samemu bardziej się spodziewałem, że główny bohater odwiedził wcześniej miast, a nie że założył. Podróże między wymiarami można było bardziej rozwinąć, dodać więcej misji.



Mam nadzieję, że DLC rozwiną trochę bardziej fabułę

Może DLC z pierwotnym zakończeniem, które tak uraziło jednego z pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 16:52, berbelek napisał:

Czy gra ma polskie napisy? W informacji na steam nie ma wyszczególnionego języka polskiego.


Posiada polskie napisy ale tylko wersja PC - po zainstalowaniu gry po angielsku, klikasz na grę na Steam PPM, wybierasz " właściwości " i tam zmieniasz język na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jest fajnie, ale zbyt często tnie. Ktoś znalazł rozwiązanie z modyfikację pliku BaseEngine i jest o niebo lepiej, ale mimo wszystko - paskudnie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu gry ma tak mętlik w głowie z

Spoiler

tymi innymi światami

,że szukam po wszystkich forach i chcę uzupełnić swoją wiedze ;) Szkoda,że gra jest taka krótka jak na poprzednie Bioshocki (padła w 10h) ale nie żałuje ani minuty spędzonej z nią. Gra doskonała i koniec.

I jeszcze mam takie pytanie: na tym trailerze:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XLGWGEOgGsQ#!

W 0:56 jest pokazany potwór,którego nie było w całej grze. To prawda,czy może ja już jestem ślepy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupował może na Grenmangaming? Albo orientuje się, czy klientom z Polski sprzedają wersję europejską czy kastrata z dopiskiem (pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:13, bobobo napisał:

W 0:56 jest pokazany potwór,którego nie było w całej grze. To prawda,czy może ja już
jestem ślepy? ;)

Spoiler

Oczywiście, tego przeciwnika można nie spotkać w ogóle jeśli się dobrze zagra (spotkałem go i żałowałem tego). Te "zjawy" są przywoływane jeśli namierzy nas Boy of Silence (ten miły pan z "trąbkami" zamiast głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 19:57, meJKu napisał:

Spoiler

Oczywiście, tego przeciwnika można nie spotkać w ogóle jeśli się dobrze zagra (spotkałem
go i żałowałem tego). Te "zjawy" są przywoływane jeśli namierzy nas Boy of Silence (ten
miły pan z "trąbkami" zamiast głowy).



Aaa,to wszystko wyjaśnione,ponieważ

Spoiler

jak za pierwszym razem on mnie wykrył to były tylko takie proste duszki z maskami,i po tym unikałem go przez cały czas (to pewnie pojawiał się jak wykrył cię później). W ogóle szkoda,że BoS pojawia się tylko raz,bardzo ciekawy przeciwnik.



Spoiler

Ale jak odwróciłem się po otwarciu klatki Elżbiety i zobaczyłem JEGO to myślałem,że popuszcze w gacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi przycięciami animacji o których piszecie? Mam GF 560Ti, coś poczuję? Jest na to jakiś fix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była z Tomb Raiderem i została rozwiązana. Albo wyjdą nowe sterowniki (za szybko bym się ich nie spodziewał) albo wyjdzie patch (nie wiadomo kiedy, jeżeli takowy w ogóle powstanie, pewnie w przyszłym miesiącu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie skonczylem gre i musze powiedziec ze gra jest swietna, super klimat.

ocenilbym ja 9/10. moim zdaniem troszke przeszadzona byla pompa prasy na dziesiatki. Moze dlatego ocenilem ja na 9? gdyz za bardzo mnie nakrecili....
Myslalem ze bedzie lepsza od bioshocka 1/2 ale jednak jest ciut gorsza. jednak wolalem klimat upadlego miasta i horroru tutaj juz tego nie bylo.
No i brakuje kilku rzeczy ktore byly lepiej zrobione we wczesniejszych czesciach np. brak wizualnego upgradeu broni a tak to lubiem wczesniej czy po ulepszeniu plazmidu,jakos lepiej tez wczesniej podobaly mi sie kasety odgrywane z radia, postacie za bardzo statyczne i umowna grafika z bliska (np kosze z jedzeniem w formie plakatu czy kwiaty), rowniez nie wiem czemu wszystko jest przyklejone do podloza (np. stolki) ze wzgledu na te kilka rzeczy minus 1 stopien
na plus w porownaniu do b 1/2 to lepsza ogolnie grafika, poprawione strzelanie, duze plansze, elizabeth jako pomocnik ktory nie przeszkadza jak to w wielu grach bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 00:16, Lord_Wojny napisał:

Patrzcie, jak gra się prezentowała w 2010 i zapłaczcie ;) Do końca oglądać!

http://www.youtube.com/watch?v=p5it-pAYmKY


Czemu mamy zapłakać? :D
Swoją drogą doskonale pamiętam ten filmik...nie wiedziałem, że to już 2,5 roku upłynęło...
Od tamtej pory z niecierpliwością czekałem na grę i na pewno się nie rozczarowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować