Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

Jestem wielkim fanem serii Need For Speed i po obejrzeniu trailera grafa byla taka dobra ze az slinka pociekla troche na klawiature. Spodziewam sie wielu poscigow policyjnych, szybkich aut i oczywiscie tego ze gra bedzie tak wciagajaca ,ze nie bede mogl sie od niej oderwac na dobre kilka moze kilkanascie tygodni i zostane no-lifem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii Need For Speed i po obejrzeniu trailera grafa byla taka dobra ze az slinka pociekla troche na klawiature. Spodziewam sie wielu poscigow policyjnych, szybkich aut i oczywiscie tego ze gra bedzie tak wciagajaca ,ze nie bede mogl sie od niej oderwac na dobre kilka moze kilkanascie tygodni i zostane no-lifem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Criterion Games tworzy kolejnego NFSa spodziewam się przede wszystkim dużego poczucia prędkości + małych wymagań sprzętowych, ostrych pościgów, mam nadzieje bardziej wymagających twórczej jazdy niż w Most Wanted, masy szybkich super wozów, w których nie może zabraknąć Mercedesa Mclaren''a SLR ;] Spodziewam się też realistycznych zniszczeń, ale do tego jest potrzebna fizyka, która wymaga bardzo dużych pokładów mocy w komputerze, co nie idzie w patrze z małymi wymaganiami. No ja zadowolę się przede wszystkim dużą prędkością, krętymi drogami oraz wymagającą policją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem serii NFS i po obejrzeniu traileru wiedzialem juz wiele rzeczy odnosnie tego jaka bedzie gra.
Bedzie wspaniala grafa(w trailerze na jej widok slinka mi pociekla i spadla na klawiature),szybkie samochody i to co najwazniejsze najwieksza grywalnosc ktora wciagnie kazdego na wiele godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewam po NFS-ie? Dobrej grafiki i realizmu co zresztą widać na załączonym trailerze, ale także oczekuję dobrej fabuły,konsekwentnej i rozbudowanej, aby to nie były tylko kolejne "szalone jazdy" samochodami i aby gra wciągała na kilka godzin przed komputerem. Multi oczywiści, że musi być dobry, choć mam nadzieje że go jakoś ulepszą w stosunku do poprzedników. Bycie królikiem a raz wilkiem też brzmi bardzo zachęcająco :) Co do modeli to nie mam wymagań bo to kierowca wygrywa a nie fura ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc ja oczekuję powrotu do starej serii NFS. Przecież gdy pada słowo "Need for Speed" co pierwsze przychodzi ci na myśl? Syreny policyjne i zapierające dech w piersiach pościgi czy nudne, wykonywane poraz enty te same okrążenia na torze? Hot Pursuit będzie powrotem do korzeni, po zebraniu tyle nagród i temu, że za tą część odpowiada Criterion nie muszę się bać o to, że nie zostanie wysoko oceniona. Criterion Games zna się na rzeczy i przejęcie pałeczki z Black Box na Criterion wydawało się początkowo złym podejściem, bo nie każdy ma zamiar grać w kolejnego Burnout''a. Widać, że chłopaki przykładają się do pracy i pojawi się to co naprawdę lubią starzy fani serii. Policja, blokady, komunikaty i... Gorące pościgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję po prostu powrotu do starych nfs-ów, żeby można było się po prostu bawić bez frustracji i psioczenia na to czy na tamto, żeby model jazdy był bardziej realistyczy niż np. w undercoverze ale też bez przesady w drugą stronę. A skoro to ma być powrót do nfs-ów takich jak pierwszy hp czy high stakes to musi w nim być Lamborghini Diablo SV ewentualnie ferrarka F50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, widać że w Dragon Age 2 nie zabraknie walki, która wygląda imponująco. Wierzę że wprowadzenie jednego bohatera będzie dobrym pomysłem tak samo jak w Mass Effect. Zastanawia mnie jednak, jaką siłą dysponuję bohater, mimo to zapowiada się wyśmienicie.(cholerka po co ja pisałem to na youtube to nie wiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed Hot Pursuit.

Od najnowszej ścigałki EA oczekuję niezwykle dynamicznych i efektownych pościgów, dokładnie takich, jak przedstawione na trailerach. Niesamowicie szybkie i piękne supersamochody, niespotykane na ulicach miast, lecz ścigające się po wirtualnych drogach to świetna wizualizacja marzeń sennych prawdziwych motomaniaków.
Czym jestem zaskoczony i zadowolony, że zostało ujawnione? Niesamowity system AUTOLOG. Achivementy to magnes przyciągający wyścigowych wyjadaczy, a możliwość podglądania uzyskanych achivementów naszych przyjaciół w trakcie rozgrywki i możliwość pobicia próby tego achivementa w trakcie trwania rozgrywki to prawdziwa BOMBA grywalności i przedłużenia żywotności tego tytułu.
Idealnie dopasowanym autem do stylu rozgrywki z jakim kojarzy mi się ta seria (piękne i diabelnie szybkie auta) jest Alfa Romeo 8C Competizione. Alfa to prawdziwe auto klasy Gran Turismo, który niczym nowy NFS, łączy tradycyjną włoską linię i nawiązania do klasycznych bolidów lat 30. i 40. z nowoczesną technologią, objawiającą się obłędnym prowadzeniem i zapasem mocy pod prawą stopą.

Jestem pewien, że Criterion Games i tym razem stanie na wysokości zadania, dopieszczając nowego NFSa tak, aby zadowolił prawdziwych weteranów serii jak i młodsze pokolenie, nie mające do czynienia z klasycznymi częściami Need For Speed, serwując klasyczne Hot Pursuit w stu procentowym, current-genowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję, że trailer przedstawia nam autentyczne fragmenty rozgrywki, że gra pełna będzie lokacji poza miastowych i pościgów z policją (z oby jak najlepszą AI). Poza tym chciałbym jak najwięcej samochodów marki Porshe i naturalnie trybu wolnej jazdy(takie przejażdżki by od kampanii odpocząć :D). Ponadto miło by było gdyby był multi co-op jak i również pojedyncze wyścigi w sieci wraz ze zdobywaniem osiągnięć za które otrzymywalibyśmy nowe vinyle, neony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym filmiku oczekuja fajnej zabawy, dużej ilości aut,tuningowania ich w miarę możliwości oraz tego ,że firma przy udziale szwedzkiego DICE zrobi wspaniałe lokacje i każdy znajdzie coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję dużej ilości samochodów i wielkich terenów. Zniszczenia wyglądają ładnie. Przypomnienie starej wersji NFS-a super pomysł. Połączenie z pomysłami z innych NFS mogło by dać niezłą gierkę. Chętnie zagram tak jak i w starsze HoT Pursuit. Cieszę się na myśl że będę mógł pojeździć świetnymi wozami w tytule który był kiedyś świetny z masą natrętów którzy chcą Cię dopaść za wszelką cenę. Będzie przednia zabawa.
Liczę na dobre wykonanie tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama nadzieję że nowy Hot Persuit będzie tak samo dobry jak legendarny już NFS3 Hot Persuit. Mega grywalność "trójki" nie została już chyba nigdy pobita, oby się to zmieniło w nowej odsłonie. Arsenał i dobór samochodów oszałamia. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wydania najnowszej części Need for Speed, oczekuję, że oczywiście będzie to najlepszy odcinek wspaniałej serii. Skoro gra ma podtytuł "Hot Pursuit" to zapewne będzie to powrót do korzeni, gry wydanej kilka lat temu, która podbiła serca graczy (także moje). Gra powinna być czerpać z kilku części naraz. Z Most Wanted powinny znaleźć się szalone pościgi, ucieczki przed gliniarzami. Wspominając o policji, to nie powinni oni być potraktowani po macoszemu. Policjanci, którzy zasiadają za odpowiednim wozem powinni mieć dopasowane AI. Tuning z Shifta byłby doskonałym uzupełnieniem. Chociaż jest to pewnie niemożliwe. W grze mam nadzieję, że znajdzie się największa liczba aut do dyspozycji. No i że oczywiście statystyki i osiągi ich będą w pełni odzwierciedlone.
Jeśli grafika będzie na poziomie Shifta to raduj się moja dusza. Jeśli można będzie zobaczyć co jest w kokpicie to wspaniale(jak oczywiście będzie to dokładnie odwzorcowane i dopieszczone).
Teraz trochę o multi: Nie spodziewam się wolnego miasta jak w Carbonie i Most Wanted, ale dobrym pomysłem byłoby gdyby istniały jakieś statystyki dzięki którym wybierani by byli przeciwnicy.
Po EA przez ostatnie lata można było się spodziewać wszystkiego. Po wspaniałym Most Wanted wydali niezbyt ciekawego Carbona. Ale zaś po Undercaver przyszedł czas na Shifta, który wprowadził powiew świerzości. Oby najnowsza edycja była perełką w całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby grafika była bardzo dobra.Dobrze było by jeśli były by nowe ulice i nowe tory wyścigowe . Początek gry powinien zaczynać się wyścigiem.Na ulicy powinny obowiązywać zasady takie jak w rzeczywistości.
Gra ogólnie powinna być trudniejsza.Policja powinna mieć Porshe Cayman S. Spodziewam się takich samochodów jak Alfa romeo 8c conapetizjone, Ford Shelly GT500, Chewrolet Camaro SS, Audi TT RS Coupe, Dodge Chellenger SPT8.
Ta gra będzie mega hitem. chciałbym ją mieć lecz cienko u mnie z kasom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera oczekuję świetnych, dynamicznych pościgów policyjnych, pięknych i szybkich supersamochodów oraz niesamowitego świata gry, czyli miejsca spotkań fanów NFS''a. Chciałbym, żeby najnowszy Need for Speed dał wszystkim szansę spełnienia swoich motoryzacyjnych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z wielu fanów pierwszych "ścigałek" NFS Hot Pursuit, pokładam wielkie nadzieje w grze Criteriona. Kiedyś pościgi wbijały mnie w krzesło, ale następne odsłony NFS''a były coraz gorsze.

Hot Pursuit można określić słowami: więcej, lepiej, ładniej i ogólnie bardziej. Nowe samochody, tryby, lepszy multiplayer. Trudno na ten moment określić jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Na pewno cieszy duży wybór aut do garażu (np. pokazany w trailerze Challanger SR8T).

Jeśli tryb multi zostanie wykonany odpowiednio, to wróżę tej grze spore sukcesy. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować