Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

Z całego serca chciałbym żeby "Hot Pursuit 2" był połączeniem gry pamiętnej z starych czasów i nowych wydanej do tej pory części gier produkcji EA.Oczywiście kluczem do sukcesu w tego typu grach może być dobry multiplayer,fabuła,itp. ale nie należy zapomnieć o starym Hot Pursuit,który na tamte czasy oferował doskonałą rozrywke na wiele godzin w przystępnej cenie.W starym wydaniu tej gry najbardziej spodobał mi się oczywiście tryb pościgu,który w przeciwieństwie do innych części daje o wiele więcej wrażeń i adrenaliny niż choćby np. w Carbonie lub nieco nowszym undercover.Myślę również że plusem w tej grze było by zastosowanie może nie większej ilości pojazdów lecz dopracowanie ich mniejszej ilości co skutkowałoby większym komfortem z jazdy w grze ze strony fizyki jak i wizualnej.Myślę że nowy hot pursuit,aczkolwiek Wiem że będzie przełomową grą w historii gier wyścigowych,i tego od niej wszyscy oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam nadzieję, że podczas gry nie będę musiał oglądać tylu znaczków jakości...

Mam nadzieję, że grę uciągnie mój wysłużony P200, z 16-megową kartą graficzną... że co?! "Nowa generacja"?! "Czasy się zmieniły"?! Szok! Wydawało mi się, że rozmawiamy o NFS: Hot Pursuit! "Rozmawiamy"?! Jasny gwint, więc o co chodzi? Jaki mamy rok? "2010"?! Niemożliwe! To co ja tu w ogóle robię?!

Wracając do sedna sprawy, wszystkie NFSy po Undergroundzie 2 mnie odpychały, były coraz krótsze, coraz mniej pomysłowe, i coraz słabsze. Cieszy mnie więc, że wracamy do korzeni bo być może wreszcie coś z tej serii będzie. I żebym nie musiał później mówić, że prawdziwy Hot Pursuit jest tylko jeden... z 1998 roku. :P

P.S. A będzie El Nino?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licze ze w grze powinno byc połoczenie tego sprawdzone go , czyli Carbona z nowością . Chcę zobaczyć jazdę dowolną , z piękna grafiką , nowoczesnymi samochodami . Bardzo dużo tras do ścigania , branie w legalnych jak i nie legalnych wyścigach , pasjonujące pościgi samochodów policyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nowym need for speedzie oczekuje przede wszystkim dobrej gry pościgowej z fabułą w stylu most wanted.
Brakuje mi jednej istotnej rzeczy, która od wielu częsci jest zaniedbywana- jest to gra, w której są najszybsze auta, a miejsca dla takiej marki jak Ferrari nie ma. W starszych NFSach mogliśmy pojeździć takimi furami a w nowszych niestety nie. Jednak mam nadzieję, że grywalność będzie dobra, sam fakt, że wracają uliczne pościgi policyjne, między innymi samochodami i przeszkodami mnie bardzo cieszy. Grafika też idzie na przód i oby wszystko inne również szło tak na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej odsłonie gry Need for Speed oczekuję naprawdę wielu wciągających w rozgrywkę rzeczy, między innymi bardzo dobrze dopracowaną rozgrywkę w której przeciwnicy będą zachowywać się jak prawdziwi ludzie, a do tego: ostrą rywalizację, piękną grafikę, emocje oraz tępo akcji na torze, a także tuning samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Hot Pursuit to gra moich marzeń. Uwielbiam gry wyścigowe które dążą do jak najlepszego oddania wrażenia realizmu. Tuning w tej grze zespół by klimat i piękno jakie drzemie w seryjnie wyprodukowanych autach. Gra powinna być dopracowana i świetna graficznie i mieć dobrą fizykę. Oprócz tego nowe Hot Pursuit zawiera wszystkie elementy jakie chciałbym w tej grze zobaczyć. Jest przecież Mercedes SLS AMG, Bugatti Veyron, Lamborghini Murcielago i Lamborghini Reventon, czego chcieć więcej. Możliwość pokierowania policją albo uciekinierem to bardzo dobry pomysł i bardzo mi się spodobał. Nowy Need for Speed: Hot Pursuit zapowiada się znakomicie, tylko że ma silną konkurencie, a jest nią Gran Turismo 5. Teraz tylko czekać aż wyjdzie na sklepowe pułki i pobije konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję od NFS Hot Pursuit? Tego klimatu z Most Wanted, gdy na karku mam mnóstwo glin, nademną helikopter policji, a przedemną blokadę z SUV i kolczatką, oraz matką która wrzeszczy mi za głową żebym przestał tak szaleć, bo zaraz rozwalę tą klawiaturę:) a jak na razie wszystko się zgadza jak widzę trailery z Tą grą. Zaskoczyło mnie jak ta piękna beczka Lamborghini. Mam nadzię że w taki sposób będę mógł zatrzymywać wszystkich maniaków prędkości, gdy zasilę policję w tej grze. A było by bosko gdyby autorzy dodali opcję dnia i nocy. Taki pościg o zmierzchu byłby jeszcze bardziej emocjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast oczekuję że ta gra przypomni mi czasy kiedy z kolegami graliśmy godzinami w need for speed 3 hot pursuit w trybie "policjanci i złodzieje". Chciałbym aby gameplay był zbalansowany pomiędzy realistycznym a arkadowym. Nie chcę by każdy samochód dało się prowadzić tylko żeby było czuć wagę, napęd na tył/na cztery koła i tym podobne. Chciałbym też aby tryby zabawy nie miały głupich ograniczeń. Aby mozna było wybrać kompletnie każdy samochód jako wersja policyjna i żeby można było np ustawić nawet stosunek 90-10% policjanci na złodzieji. Tak by nawet najlepszy gracz miał szansę np sprawdzenia swoich umiejętności na np 7 przeciwników. Ponadto oczekuję wsparcia LAN''u! To przede wszystkim. Chciałbym też by pojawiły się super samochody które jeszcze nie odeszły w niepamięć - np McLaren F1 lub kilka innych starych samochodów. Byłoby fajnie gdyby można było tak jak w NFS 3 - zagrać na podzielonym ekranie. W split second jest taka możliwość i daje to mnóstwo zabawy. Dodatkowo miłym atutem byłoby gdyby gracze AI mieli "charakterek" ; )

Mam nadzieję, że gra mnie nie rozczaruje bo zapowiada się na prawde fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nfs Pursuit może spełnić moje oczekiwania tylko wtedy, gdy grafika gry będzie wmiare identyczna, jak na załączonym trailerze, bo przecierz piękna grafika jest znakiem rozpoznawczym next- genowych ścigałek. System zniszczeń powinien być przynajmniej tak dobry jak w genialnym Burnout Paradise. Poczucie prędkości..... poczucie prędkości takie jak w Split Second: Velocity- tam czułem jak prędkość wgniata mnie w fotel i było w tej grze uczucie niebezpieczeństwa, że zaraz może być po tobie i samochodzie. Następną sprawą jest to co mnie najbardziej wyprowadzało z równowagi w Nfs Shift- jazda po torach jak na zawodach. Przecierz Nfs były to od zawsza wyścigi uliczne. Piękne dziewczyny, szybkie samochody, gangsterzy i prawdopodobieństwo tego, że zaraz złapie Cię policja dawała tej serii klimat, dzięki któremu nie można było się od nie oderwać przez długie godziny. Ogromne możliwości tuningu aut- pod względem wyglądu i częci pozwalały znów poczuć się jak dziecko bawiące się samochodzikiem zmieniając w nim naklejki i malutkie części. Kolejną sprawą odnośnie tej gry jest ścieżka dźwiekowa. Mam nadzieje, że twórcy tej gry wrócą do kożeni i dadzą na kawał dobrego hip hopu, rapu i rocka do posłuchania. Żeby zbudować lepszy świat gry powinna być niebanalna fabuła. Nie jakieś naciągane: przystojny mężczyzna wraz z piękną kobietą wyruszają na podbój ulic albo mężczyzna musi brać udział w wyścigach, by zdobyć pieniądze na okup za porwaną dziewczynę.
Patrząc na trailer na szczęście zauważyłem, że Criterion postanowił rzucić groszem na licencje lub na ich szczęście dostali za promowanie prawdziwe auta. Możliwość przejechania się lub rozbicia takich samochodów jak: Alfa Romeo 8c Competizione, Ford Shelby GT500 lub Audi TT RS Coupé będzie niesamowitym przeżyciem. Do tej kolekcji dorzuciłbym jeszcze nowe Bugatti Veyron i byłbym w pełni szczęścia. Takimi samochodami fajnie byłoby się pościgać w trybie multi co napewno zobaczymy w Pursuicie.
Kończąc powiem, że właśnie jestem na miesięcznych wakacjach w Japonii u brata, który tu się uczy i pisze doktorat. Pełny nadziei za 2 dni wrócę do Polski czekając możliwie na najlepszą ścigałkę roku.
Wiktor Kulikiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nfs Pursuit może spełnić moje oczekiwania tylko wtedy, gdy grafika gry będzie wmiare identyczna, jak na załączonym trailerze, bo przecierz piękna grafika jest znakiem rozpoznawczym next- genowych ścigałek. System zniszczeń powinien być przynajmniej tak dobry jak w genialnym Burnout Paradise. Poczucie prędkości..... poczucie prędkości takie jak w Split Second: Velocity- tam czułem jak prędkość wgniata mnie w fotel i było w tej grze uczucie niebezpieczeństwa, że zaraz może być po tobie i samochodzie. Następną sprawą jest to co mnie najbardziej wyprowadzało z równowagi w Nfs Shift- jazda po torach jak na zawodach. Przecierz Nfs były to od zawsza wyścigi uliczne. Piękne dziewczyny, szybkie samochody, gangsterzy i prawdopodobieństwo tego, że zaraz złapie Cię policja dawała tej serii klimat, dzięki któremu nie można było się od nie oderwać przez długie godziny. Ogromne możliwości tuningu aut- pod względem wyglądu i częci pozwalały znów poczuć się jak dziecko bawiące się samochodzikiem zmieniając w nim naklejki i malutkie części. Kolejną sprawą odnośnie tej gry jest ścieżka dźwiekowa. Mam nadzieje, że twórcy tej gry wrócą do kożeni i dadzą na kawał dobrego hip hopu, rapu i rocka do posłuchania. Żeby zbudować lepszy świat gry powinna być niebanalna fabuła. Nie jakieś naciągane: przystojny mężczyzna wraz z piękną kobietą wyruszają na podbój ulic albo mężczyzna musi brać udział w wyścigach, by zdobyć pieniądze na okup za porwaną dziewczynę.
Patrząc na trailer na szczęście zauważyłem, że Criterion postanowił rzucić groszem na licencje lub na ich szczęście dostali za promowanie prawdziwe auta. Możliwość przejechania się lub rozbicia takich samochodów jak: Alfa Romeo 8c Competizione, Ford Shelby GT500 lub Audi TT RS Coupé będzie niesamowitym przeżyciem. Do tej kolekcji dorzuciłbym jeszcze nowe Bugatti Veyron i byłbym w pełni szczęścia. Takimi samochodami fajnie byłoby się pościgać w trybie multi co napewno zobaczymy w Pursuicie.
Kończąc powiem, że właśnie jestem na miesięcznych wakacjach w Japonii u brata, który tu się uczy i pisze doktorat. Pełny nadziei za 2 dni wrócę do Polski czekając możliwie na najlepszą ścigałkę roku.
Wiktor Kulikiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego można się spodziewać?
Aby można było elegancko grać.
Jak za dawnych lat, dobrze się ścigać.
I w lusterku samochodu, policjantki majtki było widać.

Nowy Hot Pursuit musi mieć to coś
W Multiplayerze na ogonie powinien siedzieć mi ktoś.
Grafika niech będzie zoptymalizowana.
Na każdym ''Loading''u niech pokazuje się ładna panna.

Achievementy muszą być obowiązkowo.
Abym w przyszłości sięgnął po niego na nowo.
Niech będą zróżnicowane tryby trudności.
Abym podczas grania nie dostał nudności .

Pościgi, wyścigi, samochody i laski,
w nowego NFS-a zagram, bez żadnej łaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Hot Pursuit tytuł, który ogłaszał się jako powrót do korzeni. Właśnie tego oczekuję od tej gry! Powrotu do starego, dobrego i jakże grywalnego NFS''a. Mówiąc powrót mam na myśli zrobienie czegoś lepszego co było wyśmienite! Nie oczekuję od tego tytułu na pewno super realizmu ani też super arcade. Oczekuję na coś co będzie pomiędzy. Coś co będzie bardzo intuicyjne i od razu wskaże nam z czym to się je. Oczekuję też bezproblemową rozgrywkę online oraz bardzo dobrą optymalizację gry. Gameplay prezentowany na Gamescomie wygląda bardzo ale to bardzo dobrze. Pracę nad grą cały czas trwają co można chociaż poznać po zmienionym interface'sie. Oczekuję, że moje oczekiwania się spełnią i ta gra naprawdę będzie epicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się spektakularnych wyścigów, niesamowitego singla, jeszcze lepszego multi, najlepszej grafiki spośród wszystkich NFS-ów. Epickich ucieczek przed policją i co najważniejsze, najszybszych samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowego NFS''a oczekuje :
-efektownych i długich pościgów policyjnych
-zmiany pogody oraz pory dnia
-mozliwosc zniszczenia otoczenia np.jade na moscie, nagle trace kontrole na pojazdem wale w barierke i wpadam do rwacej rzeki
-dużej ilosci znanych aut (np. Ferrari gdyz nie bylo go w poprzednich NFS''ach)
-mozliwosc zmiany kamery na taka zwnetrza auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Need for Speed: Hot Pursuit moim zdaniem wraca jak widac ko korzeni takich jak kiedys bylyl stare nfs wiec powinna gra byc rewelacyjna w szczegolnosci jak sa nowosci w tym kraksy pojazdow zniszczenia. Miejmy nadzieje ze gra zadowoli każdego gracza grywajacy w takie gry jak po filmie wynika gra zapowiada sie rewelacyjnie mam nadzieje ze fizyka gry bedzie ciekawa w porownaniu z poprzednimi czesciami:) Czekam na gre z niecierpliwością bo chcialbym zeby byla gra roku jak spelni oczekiwania kazdego gracza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanie NfS-y to dla mnie spin-offy. Mam wielką nadzieję, że Pursuit ze studia twórców Burnouta połączy TO coś co miał Underground 2 i Most Wanted. Czyli pieknie stuningowane auta i szybkie, długie i niebezpieczne pościgi. Znając Criteriona dostaniemy też wspanialy tryb multi. Hot Pursuit ma szansę na rozpoczęcie serii na nowo. Pozostaje nam czekać na wyniki, które mam nadzieję będą świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować