Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

gram.pl

W trakcie konferencji prasowej firma Electronic Arts opublikowała niezwykle dynamiczny zwiastun z Need for Speed: Hot Pursuit. W oczekiwaniu na premierę tej świetnie się zapowiadającej ścigałki, możecie umilić sobie czas z Need for Speed: Shift.

Przeczytaj cały tekst "GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje tego co już kiedyś było w Most Wanted: efektowne ucieczki przed policją, tuning samochodów i co najważniejsze - multiplayer. Tryb w którym część graczy wciela się w policję byłby świetny, a zapewne znajdzie się dla niego miejsce w grze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję ?

Oczekuję tej tytułowej "potrzeby prędkości" żeby poczuć prędkość jaką osiągamy danym wozem, a także inteligentnego AI przeciwników żeby uciekali i łapali nas jak należy oraz genialnego multiplayer''a o którego się nie martwię ponieważ zajmuje się tą Criterion który stworzył genialnego burnout''a paradise przy którym spędziłem wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję multi i oby było jak najładniejsze, aby jednak te samochody w edycji limitowanej były w standardowej.
Najbardziej mi się podoba genialny model zniszczeń, który jest wg. mnie najlepszy ze wszystkich gier.
Oby nie było bugów jak w BARNOUCIE, i żeby był dostępny Fiat 126 p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po grze można spodziewać się wszystkiego. Dziecinnej ścigałki, jak Undercover, lub dobrze przemyślanego cudeńka. Osobiście w roli radiowozu chciałbym zobaczyć Zondę R. Chociaż z drugiej strony wtedy pościgi byłyby zbyt łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Criterion Games, to wystarczający powód, aby już przed premierą poczuć wielkie emocje, zapach spalonych opon i zastrzyk adrenaliny. Zaskakuje brak tuningu, lecz powrót do korzeni, do starych śmieci wszystko wynagradza. Po której stronie się opowiedzieć? Uciekać czy gonić uciekinierów? Czekam z niecierpliwością, aby móc podjąć taką decyzję. Czekam z niecierpliwością, aby móc poprowadzić Lamborghini Murcielago - włoskiego króla wozów. Czekam na Hot Pursuit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewam się i oczekuję od najnowszej części NFS Hot Pursuit? Przede wszystkim powrotu do korzeni, do pierwotnych wersji Need For Speeda które debiutowały i osiągały szczyty list sprzedaży na długo przed pojawieniem się plastikowego tuningu wraz z nielegalnymi wyścigami które miały miejsce min. w Undergroundzie i jego drugiej odsłonie. Chcę aby pierwsze odpalenie najnowszego Hot Pursuita przypomniało mi moment sprzed kilku lat gdy pierwszy raz na ekranie swojego komputera ujrzałem NFS III Hot Pursuit czy po pewnym czasie kontynuacji nazwanej NFS Hot Pursuit 2. Chcę po prostu poczuć klimat którego nie uświadczyłem w kilku poprzednich wersjach Need For Speeda, poczuć się kompletnie wciągniętym w rozgrywkę NFSa mając całe codzienne życie daleko za sobą.
Jakie auto chciałbym tam ujrzeć? Odpowiedź jest banalna, jest to bardzo dobrze znane auto z Need For Speeda Hot Pursuit 2, mianowicie BMW 5 E39. Auto już kultowe i rzadko widywane w grach komputerowych a szkoda gdyż przez wiele osób (w tym przeze mnie) ten model jest uważany za jeden z najpiękniejszych BMW końca XX wieku. Gdyby pojawiło się w najnowszej odsłonie NFS z pewnością stałoby się autem z którego najczęściej bym korzystał przemierzając świat Hot Pursuita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie się miło grało. Oby powrót do starego stylu był na plus, żeby niczego nie spartolili, choć po trailerze można spodziewać się bardzo dobrej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to trailer z E3 zrobił na mnie zdecydowanie większe wrażenie - ten nadawałby się, gdyby był trochę szybszy na reklame w telewizji prezentującą edycje specjalną gry i kilka wozów. Mimo wsyztsko czekam z niecierpliwością NFS III Hot Pursuit to była rewelacyjna gra, a odświeżenie tego konkretnego tytułu to rewelacyjny krok w rozwoju marki NFS, która po słabym Carbonie odzyskuje swój dobry wizerunek (o World jak o Motor City powinno się zapomnieć).
Nie wiem czego można oczekiwać po grze, w której wymyślono praktycznie wszystko - niech twórcy mnie zaskoczą, Shift nadał nowy odblask serii, może i nowy HP to zrobi w ten czy inny sposób. Ja z chęcią w grze zobaczyłbym jakieś stare ścigałki w postaci np. Chevyego Impali ''67 czy jakiś starszych Mustangów.
To jest NFS - od tej gry można wymagać jedynie poczucia prędkości - a to nam zawsze gwarantowała i wątpie żeby coś się w tym temacie zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo miłe wspomnienia z Hot Pursuit i Road Challenge, a patrząc na nowe HP dawne czasy zdają się... wracać. A mam do tych gier naprawdę spory sentyment, bowiem były to pierwsze samochodówki na moim piecyku. I wciągnęły mnie niemiłosiernie. Tak więc dla mojej osoby wizja powrotu do starych czasów, poprzez całkiem nową grę jest naprawdę obiecująca. Prawdę mówiąc, mi osobiście wystarczyłby sam motyw Hot Pursuit w nowych barwach. Ale cieszy mnie bardzo, że w bardzo dużym stopniu zostanie rozbudowany tryb online. To może podnieść rozgrywkę na całkiem inny poziom. Zacieram łapki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję że będzie bardzo podobna do Most Wanted tzn. Wspaniałe pościgi, fajne trasy które łatwo zapamiętać, żeby multiplayer był fajny i żeby ogólnie sie miło grało, musi mieć dynamikę, która wciągnie gracza w tą gre że poczuje sie jak by sam siedział w tym samochodzie.

No to chyba wszystko, by sie przydało żeby była polska wersja ale to na ostatnim miejscu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję że będzie bardzo podobna do Most Wanted tzn. Wspaniałe pościgi, fajne trasy które łatwo zapamiętać, żeby multiplayer był fajny i żeby ogólnie sie miło grało, musi mieć dynamikę, która wciągnie gracza w tą gre że poczuje sie jak by sam siedział w tym samochodzie.

No to chyba wszystko, by sie przydało żeby była polska wersja ale to na ostatnim miejscu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję przede wszystkim powrotu do korzeni jakimi był Hot Pursuit (w którego drugą część zagrywałem się szalenie za młodu) i połączenia tego z tym co najlepsze w Most Wanted (czyli efektowne pościgi policyjne, gdzie człowiek naprawdę czuje oddech policjantów na plecach). Wszystko to okraszone dobrą grafiką i bardzo dobrym multiplayerem, który nie będzie tylko przez sieć ale i przez sieć LAN. Już sobie wyobrażam wyścig gdzie jedzie powiedzmy ośmiu graczy: spośród nich wybieranych jest paru policjantów, którzy po zakończonym wyścigu (biorąc że podczas niego są namierzani przez policję stanową...) odpalają syreny i gonią swoich kolegów przy wsparciu swoich kolegów ze stanowej. Uważam że każdemu spodobała by się ta zabawa, tym bardziej że tylko gracz na monitorze by wiedział że to on będzie później po "innej stronie barykady" i byłby to jakiś element zaskoczenia. Oczywiście multiplayer to nie tylko LAN ale i także gra w sieci... Tutaj można by było popracować nad wolnym miastem gdzie ludzie by się spotykali, jeździli ze sobą, wkurzali policjantów, tworzyli "gangi" wyścigowe, walczyli o dominację w wirtualnym świecie. Po prostu: mam nadzieję na bardzo dobre połączenie najlepszych cech serii, która w niektórych częściach była naprawdę udana (oprócz Hot Pursuit i Most Wanted to Shift) ale i niestety troszeczkę przekombinowana (Undercover, którym wiązałem wielkie nadzieje bo to właśnie miał być powrót do korzeni...). Więc co mogę powiedzieć więcej: mam nadzieję że panowie i panie z EA odrobią pracę domową i dadzą nam naprawdę dobry i grywalny produkt po którym gracze nie będą mieli wątpliwości kto jest królem wyścigówek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowego Need for Speed''a oczekuje przede wszystkim poczucia prędkości, szybkości po której będzie nam się robiło niedobrze. Ta część zapowiada się na prawdę fenomenalnie, tak w skrócie oczekuje, pięknych kobiet, rozbudowanego tuningu, dużej porcji nitro, ciekawych wyścigów, sensownej fabuły i wiatru we włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wychodzi dobry NFS w starych klimatach w którym nie chodzi o samo ściganie lecz o uciekanie przed policją co najlepsze było w NFS underground.W tej odsłonie najbardziej podoba mi się to iż niszczą się w końcu samochody i że dodano nowe opcje podczas uciekania policji.No i mam nadzieje że pojawi się Nissan Skyline GTR i że będzie można tuningować samochody w całkowity sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starych części NFSa w ogóle już nie pamiętam. Jakieś tam przebłyski jeszcze mi w głowie zostały, ale to za mało aby się do nich odnosić. Przyznaję, że Need for Speed: Hot Pursuit zainteresował mnie najbardziej ze wszystkich dotychczasowych NFSów jakie wyszły. Nie jestem jakimś tam super fanem ścigałek dlatego trudno podchodzę do każdej z nich. Czego spodziewam się po grze? Przede wszystkim chciałbym aby zniknęły opcje tego dziadowskiego tuningu samochodów. Chcę dostać furki takie jakie wyjeżdżają z fabryki. Oprócz tego oczekuję bardzo dobrego modelu zniszczeń i poczucia prędkości na drodze. Prezentowane trailery są naprawdę świetne i przekonywujące. Nie ma bata abym nie sprezentował sobie tej części NFS =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niczego nie oczekuję... Po Most Wanted każda część NFS to była kompletna klapa... No Shift lekko załagodził moje emocje... ale to nadal nie było to czego oczekiwałem... Teoretycznie Pursuit idealnie pasuje do moich wymagań, ale to samo było z Undercover''em... wolę być mile zaskoczony niż zawiedziony... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewam? Spodziewam się częściowo Starego Need for Speed Hot Pursuit1 i 2 ale i starego Dobrego (pod względem tuningu) Need for Speed Underground. Z możliwością Wybrania jakiegokolwiek samochodu i użyciu go jako Radiowozu.

Np. Po przez naciśnięcie jednego przycisku typu (Użyj jako policja) lub możliwość przemiany samochodu naszego sportowego na Ukryty samochód policyjny coś jak w stylu trailera w Need for Speed Most Wanted Gdzie z 3 ścigających się jeden okazuję się być gliniarzem i uruchamia koguta ;P

Jakiegoś dodatkowego trybu gry gdzie np po przejechaniu jednego okrążenia lub w połowie wyścigu (mam na myśli Sprint) losuje jednego gracza który będzie policjantem i jego zadanie to od teraz jest niedopuszczenie na ukończenie wyścigu.

Żeby czuło się że jest to dobry kierunek starego Need for Speed''a i by wszystkich którzy zostali przy NFS MW przenieśli się na nowego NFS HP. I żeby miał to coś co przyciąga wszystkich ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit Anno Domini 2010 czego chcieć więcej ;] rzeczy które zwróciły moją uwagę:
policyjny chalanger ;] tak jest ;]
duża ilość "cywili" na drogach (oczywiście na plus manewry pomiędzy innymi samochodami zawsze dodają pościgom smaczku) - liczę że będzie ich więcej niż w Most Wandet U 1 i 2 i Carbon razem wziętych
Alfa Romeo i ciekawy model zniszczen ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować