Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 2010: Gorący trailer Need for Speed: Hot Pursuit i konkurs!

119 postów w tym temacie

Pursuit jak dla mnie kiedyś wśród innych samochodówek wyróżniał się znakomitymi widokami. Gdy jechało się nad urwiskiem Ferrari cabrio - to było coś. Po za tym zachodące słońce lub co mnie ostatnio zaskoczyło, gdy sobie grałem w dwójkę - lawa na drodze, heh :) Fajnie, że Ferrari znowu powraca do sagi NFS-ów, bo jednak marki tych aut trochę moim zdaniem brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję że kiedyś w serii NFS zobaczę pojazdy w różnych wersjach silnikowych, a każdy z nich będzie miał dostępne inne części do tuningu.


A co do Hot Pursuit, to mam nadzieję że znajdzie się w nim sporo samochodów marki Porsche. Jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje, że modele w grze będą naprawdę dobrze zrobione z perfekcyjnym modelem uszkodzeń a silnik gry będzie dobrze zoptymalizowany. Jedynym wozem jakim chciałbym jeździć w grze byłoby Camaro. Fakt w trailerze jest pokazane ale nowe, ja natomiast marzę o cudnym starym Camaro pierwszej generacji z 67 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prxzede wszystkim oczeuję godnego następcy klasycznych Need For Speed Hot Pursuit.
I pierwszy raz od dobrych 10 lat (jeśli liczyć średnio udany na PC Hot Pursuit 2) jest szansa
na to, aby Need For Speed wrócił do bycia królem samochodówek.

Podobają mi się liczne nawiązania do tras z klasycznych NFS. A widać je wszędzie, od pustyni,
gdzie widać wielkie satelity (takie jak w Redrock Ridge), po zimowe stoki i kolejki górskie z pamiętnego
Summit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oczekuje nieoczekiwanego :) Chce żeby twórcy gry wreszcie nas czymś zaskoczyli, żebym nie był wstanie wstać od komputera, a nie był zmuszony wygrać "kolejny nudny wyscig". Mam też nadzieję, że bedzie dodane nieco wiecej mniej znanych samochodów nie tylko Porshe czy Lamorghini :) I oby do tych najlepszych trzeba było dochodzic godzinami, a nie po kilku, kilkunastu minutach gry. I mogła by być jakas fabuła (nawet prymitywna, chociazby jak w NFS:U2 czy MW) byle by pchała tą gre do przodu. Ale jaka gra bedzie naprawde to sie przekonamy dopiero po premierze :)

Ps. I mam szczera nadzieje ze te trasy beda tak malownicze jak na trailerze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że będzie to anielski śpiew dla EA gdyż ostatnie NFS''y nie przypadły mi zbytnio do gustu. Co do oczekiwań to chciałbym aby znalazło się po najlepszym kawałku z wcześniejszych części a mianowicie: genialnego soundtracka jak w Underground i pościgów jak w MW. Co do samochodów to widać że są już prawie wszystkie najlepsze. Uważam że można by dodać trochę starszych samochodów np. Muscle Cary typu Dodge Charger z 69r. oraz bardzo chciałbym też zobaczyć najnowsze Bugatti Veyron Super Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że będzie to zarąbista produkcja.oczekuje po niej fajnego,bardzo fajnego modelu zniszczeń,dobrej grafiki,dobrej grywalności,dóżej liczby samochodów.Również mam nadzieję że bedzie można fajnie tuningować swoje auto,będzie dóżo nalepek i też oczekuję długiej kampani a nie na 5 godzin tak jak w dziesiejszych czasach większość gier jest tak robionych ale i tak najbardziej mnie ucieszyło że będzie można być policjantem;]

20100817193904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc po tej grze spodziewam się żę tego, że dostaniemy wreszcie godnego Need For Speed. Po wpadkach w stylu Carbon, Undercover itd. mam nadzieję dostać produkt dopracowany i taki w który zagram z wypiekami na twarzy od początku do końca. Ostanim takim NFS-em był Most Wanted (Shift''a nie liczę bo to jednak trochę inna idea), później same crapy na szczycie z ostatnim NFS World. W Hot Pursuit bardzo zaciekawiły mnie i spodobały mi się pościgi w których raz uciekamy, a innym razem gonimy - bardzo fajnie to wygląda i zapowiada się świetnie zarówno na split-screenie jak i w sieci. Podsumowując oczekuję godnej kontynuacji dawnych Hot Pursuit, Porsche i Most Wanted, czyli moich ulubionych części. Na szczęście gra zapowiada się bardzo dobrze, a do studia Criterion można mieć zaufanie że tego nie spartolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje tego co jest dla mnie najwazniejsze w grach wyscigowych czyli realistycznosci. Nie chce prowadzic kwadratu walczacego z polmozgim robotem. Chce czuc ze za moja kierownica stoi V9 od mojego Mustanga, a w Camaro obok siedzi facet ktory ubzdural sobie ze jest ode mnie lepszy. Chce poczuc przyspieszenie zaraz po starcie, kiedy tylko dotkne gazu mam slyszec ten ukochany ryk. To jest to co oczekuje, a to ze na to sklada sie wiele elementow jak grafika, ai, dzwieki w grze to wiem i ja, i wy, i oni. Tu nie chodzi o to ze wiemy tu chodzi o to zeby wsadzic w te gre dusze ktore jej potrzeba i dusza bynajmniej nie pije herbatki i nie czyta ksiazek. Ona pije jedynie bezolowiowa i gardzi tymi ktorzy czuja strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Hot Pursuit oczekuje jak i spodziewam się ładnej grafiki, dynamicznych wyścigów z prawdziwymi emocjami. Aby można było poczuć przypływ adrenaliny. Oczekuje też, różnych "zabawek" którymi dysponować będzie policja. Chciałbym także, żeby gra była dobrze zbalansowana i żeby ani uciekający ani policja nie mieli przewagi, po prostu FAIR PLAY. Spodziewam się także, niesamowitych kraks ( w końcu gra powstaje w studio, które stworzyło Burnouta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu istniała pewna gra. Nazywała się Need For Speed i chodziło w niej tylko i wyłącznie o wyścigi. Niby nic, ale te "zwykłe" wyścigi sprawiały wiele frajdy. Niesamowitym uczuciem było dojechać na pierwszym miejscu. Można było powtarzać jeden wyścig parę razy, byle tylko skończyć na pierwszym miejscu. I za każdym razem jechało się równie ekscytująco. Gra miała swych następców. W każdej coraz więcej aut do jazdy, coraz więcej tras, coraz więcej możliwości. Niektóre godnie reprezentowały markę, niektóre nie szczególnie, okazywały sie kopiami. Wszystkie miały swych fanów jak i antyfanów. Głosy były podzielone. Ludzie żądali innowacji. Nie każdego dało się zadowolić. Pojawiła się w pewnym czasie odsłona inna od pozostałych, pozwalała nam ścigać się z stróżami prawa. I to było to coś. Od tego momenty wyścigi miały te urozmaicenie w postaci niepewności czy ręka sprawiedliwości przeszkodzi kierowcom w zdobyciu trofea. Od tego czasu policja towarzyszyła serii w prawie każdej odsłonie. Każdej odsłonie towarzyszył ten przypływ świerzości. Ale nie zawsze udana była to świerzość. Szukanie pomysłów, wyścig szczurów po idee. I nikt nie pomyślał by wrócić do swego rodzaju korzeni. Do wyścigu, który nieważne jak prosty w swych założeniach przyciągał uwagę, Teraz ma się to zmienić. Seria zatoczyła koło. Ale czy aby nie dojdzie do zderzenia z początkiem serii? Czy najnowsza odsłona nie będzie kopią początkowych części. W końcu ludzie żądają innowacji. Ludzie chcą kogoś kto spojrzy na wszystko świerzym okiem, ale również kogoś obeznanego w gatunku. Czy zbawicielem seri okaże się Criterion? Mam nadzieję, że tak się właśnie stania. Nadzieję, że nanowszy Need For Speed wyniesię markę na sam szczyt. Nadzieję, że coś na pierwszy rzut oka prostego do zrozumienia, zwykłe wyścigi, gdyż tym właśnie ta seria miała byc na początku, znowu spodoba się ludowi. Nadzieję, że będzie to najlepsza gra z gatunku wyścigów samochodowych i że nikt nie będzie w stanie jej przezwyciężyć. Ta gra zawsze miała dawać przede wszystkim rozrywkę i niech tak zostanie już na zawszeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwania są bardzo błahe, głęboko wierzę w ich pomyślną implementację w finalnej wersji gry. Otóż uważam, iż w produkcji powinny się znaleźć niebanalne dialogi i niesamowita linia fabularna, która będzie płatała nam nie raz figle (np. przydrożny słup, który zdradza nas na rzecz policji lub romans protagonisty z Fiatem Punto), a ponadto system rozwoju postaci powinien przynieść ze sobą wiele klas postaci (np. rasa głównego bohatera - Mroczny Mercedes, klasa A). I czegoś jeszcze oczekiwałem, ale już nie pamiętam czego. Może twórcom się przypomni.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pursuit to będzie fajna gra bo już nię będzie tak łatwo uciec Bugatti vejronowi czy pagani zondzie.Ale jednak brakuje bardziej realistycznych zniszczeń np. wybuchanie silnika,wylewanie się paliwa,urywanie się dachu .I można też by było dodać żeby policja strzelała w opony też ,a nie posuwała się tylko do ustawiania kolczatek i rozwalania własnym autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trailerze Gorącego Pościgu zobaczyłem Gorące auta, i miejscówki, nie zabrakło Gorącego asfaltu i opon, rozgrzane do... Gorąca silniki, a wy mnie się jeszcze pytacie czy ten trailer mi się podobał? Gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, po oglądnięciu tego trailera, oczekuję, że rozgrywka w tej grze będzie wciskać w fotel jak odbite znienacka sprzęgło w wartburgu i będzie dawać tyle emocji co jazda żukiem A-07 (nie ma się co śmiać, tam hamulec łapie dopiero za dziesiątym razem). Podoba mi się to, że rozgrywka zapowiada się lokalizować na otwartej przestrzeni a nie na zatłoczonych ulicach wielkich miast. Ulubiony wóz, który chciałbym w tej grze poprowadzić to Syrena Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz, po oglądnięciu tego trailera, oczekuję, że rozgrywka w tej grze będzie wciskać w fotel jak odbite znienacka sprzęgło w wartburgu i będzie dawać tyle emocji co jazda żukiem A-07 (nie ma się co śmiać, tam hamulec łapie dopiero za dziesiątym razem). Podoba mi się to, że rozgrywka zapowiada się lokalizować na otwartej przestrzeni a nie na zatłoczonych ulicach wielkich miast. Ulubiony wóz, który chciałbym w tej grze poprowadzić to Syrena Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trailerze Gorącego Pościgu zobaczyłem Gorące auta, i miejscówki, nie zabrakło Gorącego asfaltu i opon, rozgrzane do... Gorąca silniki, a wy mnie się jeszcze pytacie czy ten trailer mi się podobał? Aż Gorąco mi ze zdziwienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego gameplaye, jestem pewien, że Hot Pursuit przywróci mi piękne wspomnienia związane z Hot Pursuit 2. Mam nadzieję, że dostaniemy w nim dobry tryb multi i będe się mógł się ścigać razem z moimi koleżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowej części serii Need for Speed oczekuję przede wszystkim, że będzie godnym remake''iem NFS III: Hot Pursuit - wg mnie najlepszej obok NFS V: Porsche części gry. Fakt, że za grę odpowiada Criterion sprawia, że jestem pełen nadziei odnośnie stylu rozgrywki, którą będzie prezentować gra. Szaleńcze pościgi, ucieczki przed policją - a to wszystko przy malowniczych, zróżnicowanych krajobrazach. Nie mogę się doczekać!

Odnośnie samego zwiastuna chciałbym zwrócić uwagę na pewną ciekawostkę - żółte Lamborghini, które jest tutaj najbardziej eksponowanym pojazdem. Chyba ten pojazd jest "twarzą" cyklu Hot Pursuit ponieważ pojawił się na okładce (oraz w intrze) poprzednich części o tym podtytule: NFS 3 oraz NFS 6. Zresztą sam pościg policji bardzo przypomina mi trailer do NFS Hot Pursuit 2 - ostatniej "prawdziwej" części serii przed epoką podziemia i tuningu.

EA parę razy próbowało powracać do korzeni serii - tak miało być z Most Wanted, potem z Undercover. Niestety to nie było do końca to czego oczekiwałem. Liczę jednak, że trzecia próba okaże się w 100% skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Criterion Games tworzy kolejnego NFSa spodziewam się przede wszystkim dużego poczucia prędkości + małych wymagań sprzętowych, ostrych pościgów, mam nadzieje bardziej wymagających twórczej jazdy niż w Most Wanted, masy szybkich super wozów, w których nie może zabraknąć Mercedesa Mclaren''a SLR ;] Spodziewam się też realistycznych zniszczeń, ale do tego jest potrzebna fizyka, która wymaga bardzo dużych pokładów mocy w komputerze, co nie idzie w patrze z małymi wymaganiami. No ja zadowolę się przede wszystkim dużą prędkością, krętymi drogami oraz wymagającą policją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować