Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 19:04, Yanek12 napisał:

W 1965 r. w jednej z hiszpańskich gazet ukazał się artykuł opisujący niezwykłe wydarzenia sprzed
78 lat, które miały miejsce w położonej koło Barcelony wsi Banjos. Otóż odnaleziono tam chłopca
i dziewczynkę o skórze... ciemnozielonej. Niezwykłe rodzeństwo odkryli chłopi przed jedną z
jaskiń. Dzieci porozumiewały się ze sobą w jakimś tajemniczym języku, miały niezwykłe rysy
twarzy i ubrane były w strój z nieznanego materiału. Dziwnych przybyszów zaprowadzono do miejscowego
sędziego. Próbował on zmyć zielony pigment z ich skóry, ale mu się to nie udało. Dzieci nie
piły i nie jadły, gdyż każdy z rodzajów pożywienia był dla nich obcy. Wyjątek stanowiły surowe
warzywa, szczególnie zaś smakowała im zielona fasola.
Dzieci nie potrafiły się jednak przystosować do nowych dla nich warunków życia. Chłopiec żył
tylko cztery tygodnie, a dziewczynka cztery lata. Nauczono ją mówić po hiszpańsku, dzięki temu
spisano jej niezwykłą relację. Opowiadała ona o krainie, gdzie niegdyś żyła z bratem. Panował
w niej półmrok i nigdy nie świeciło słońce, a wszyscy mieszkańcy mieli zieloną skórę. Dzieci
pewnego razu trafiły w jakieś straszliwie hałaśliwe miejsce. I wtedy nagle nastąpiło coś, co
można określić mianem teleportacji do naszego świata, w wyniku której rodzeństwo znalazło się
niespodziewanie w jaskini koło Banjos.
To nie był jedyny przypadek ludzi przybyłych "nie wiadomo skąd". W XII wieku znaleziono zielone
dzieci w miejscowości Woolpit w Wielkiej Brytanii. W Niemczech ogromną sensację wywołało kiedyś
zjawienie się człowieka, którego nazwano Kaspar Hauser (to słynna historia, doczekała się nie
tylko powieści, ale i filmu!). Niektórzy traktowali go jako przybysza z Atlantydy.
Choć nie ma dziś żadnych wiarygodnych dowodów na prawdziwość wspomnianych historii, niemniej
są one bardzo zastanawiające.

Myślicie że to było UFO ??

Nie chce być ironiczny, ale mi to wygląda jak opis Orków i świata w którym żyją(poczytajcie sobie trochę fantazy i zobaczycie hehe), UFO to to nie jest bo nazwa wskazuje na niezidentyfikowany obiekt latający, jedyne co to moze być to jakieś zjawisko paranormalne, jesli rzeczywiscie prawdziwe bo cięzko w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:52, cybekziom napisał:

Nawet nie masz pojęcia jak takie coś łatwo zrobić.
Takie coś moge zrobić z np. gumy do żucia xD


No to możesz zaczynać. Skoro takie łątwe to do jutra powinienes się wyrobić. Czekamy.
...
Łatwe.. weź nie osłabiaj.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:08, HumanGhost napisał:


No to możesz zaczynać. Skoro takie łątwe to do jutra powinienes się wyrobić. Czekamy.
...
Łatwe.. weź nie osłabiaj.. ;D

Człowieku... :PP
Nie chce mi sie czegoś takiego robić ale ja ci podam np. przykład.
Przyklejasz kawałek "czegoś" np. gumy do żucia, do szyby samochodu i robisz jak jesteś wśrodku zdjęcie.
Potem w domu tylko troche poprawiasz i robisz z tego afere na cały kraj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:08, HumanGhost napisał:


No to możesz zaczynać. Skoro takie łątwe to do jutra powinienes się wyrobić. Czekamy.
...
Łatwe.. weź nie osłabiaj.. ;D

Człowieku... :PP
Nie chce mi sie czegoś takiego robić ale ja ci podam np. przykład.
Przyklejasz kawałek "czegoś" np. gumy do żucia, do szyby samochodu i robisz jak jesteś wśrodku zdjęcie.
Potem w domu tylko troche poprawiasz i robisz z tego afere na cały kraj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 09:53, Master Sienki napisał:

w strefue 51 cos musi byc bo w koncu wszystkich tych co "zlapia" na podgladaniu rzolnieze maja
rozkaz zastrzelic na miejscu a wszyskie półki skalne sa zamkniete

Ta cała Strefa 51 to bujda(napewno dzisiaj), gdyż jak tam coś było to kiedyś 50 lat temu, dziś każdy głupek słyszał o strefie 51 i co to by była za tajemnica, nie dało by się tam nic trzymać(ani "UFO" ani tajnych technologii), jeżeli takowe są to w takich miejscach, o których nie wie nawet G.W.Bush a to z tego powodu, że wojsko ściśle tajne projekty ukrywa w bardzo różnych miejscach świata i przed wszystkimi, aby się nie roznosiło co, gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gumą do żucia, to sobie możesz w domu pokazać. ;) Tak to rozwiążą zagadkę w parę minut i nawet afery nie będzie. A z tym UFO nad Haiti to na razie można tylko spekulować. Albo tam naprawdę było UFO albo goście musieli się napracować. I na pewno nie używali tam gumy do żucia. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 12:49, HumanGhost napisał:

Widzę, że jeszcze nikt tego nie dał tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,4386320.html


Fajne co? Fejk czy inwazja?

Ja mam taką teorię, jeżeli to prawdziwe(wyglądało jak nakładka z gry na normalny film) to może to wcale nie być UFO tylko zwykłe eksperymenty wojska nad nowymi pojazdami, o których oficjalnie dowiemy się za 30, 40 lat. W końcu miały silniki spalinowe hehe. Jak to kiedyś mówił mój ojciec UFO z czerwoną gwiazdą na boku hehe i takie to UFO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:13, cybekziom napisał:

Człowieku... :PP
Nie chce mi sie czegoś takiego robić ale ja ci podam np. przykład. /ciach/


A to niespodzianka. ;D
Nadal osłabiasz. Jakby to było takie proste to nikogo by nie zainteresowalo. A to jest robione baaardzo dobrze i profesjonalnie. Za dobrze na amatorszczyznę robioną ot tak sobie w domu na kompie rodziców.
Nie twierdze oczywiście, że jest to prawdziwe ufo, ale chodzi o jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 13:23, HumanGhost napisał:


A to niespodzianka. ;D

No widzisz ;]

Dnia 14.08.2007 o 13:23, HumanGhost napisał:

Nadal osłabiasz.

A ty pyskujesz
robioną ot tak sobie w domu na

Dnia 14.08.2007 o 13:23, HumanGhost napisał:

kompie rodziców.

a co próbowałeś?

Dnia 14.08.2007 o 13:23, HumanGhost napisał:

Nie twierdze oczywiście, że jest to prawdziwe ufo, ale chodzi o jakość wykonania.

No jakość wykonania jest bardzo dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, ale nad głowami cywilów by raczej nie latali. ;P
Jak przyjrzałem się z bliska temu UFO, to jakiejś ,,owłosione" mi się wydawało. Oczywiście nie twierdze że to coś miało włosy, tylko że dziwnie wyglądało. Ale to w końcu to ma być UFO. :D

20070814132758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:20, Bosper napisał:

> Widzę, że jeszcze nikt tego nie dał tu: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,4386320.html

>
>
> Fajne co? Fejk czy inwazja?
Ja mam taką teorię, jeżeli to prawdziwe(wyglądało jak nakładka z gry na normalny film)


Ło jeny, ten filmik ma już swojego równie realnego naśladowcę(Another UFO on Haiti). Fake, zresztą nie pierwszy, które tworzy grupka studentów z Australii bodajże. Niemniej gratulacje dla nich, bo gdyby nie pewne niewielkie szczegóły, to zrobiłaby się niezła wrzawa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 13:28, Tomek1990 napisał:

Ło jeny, ten filmik ma już swojego równie realnego naśladowcę(Another UFO on Haiti). Fake,
zresztą nie pierwszy, które tworzy grupka studentów z Australii bodajże. Niemniej gratulacje
dla nich, bo gdyby nie pewne niewielkie szczegóły, to zrobiłaby się niezła wrzawa :P.


Co prawda to prawda, za bardzo przypominają mi te "statki" ich odpowiedniki z gier np Earth 2160 i Morphodzi mieli podobne z wyglądu(więc projekt mamy) trochę wysiłku i tyle.

Strasznie sztucznie wygląda też ten "yhh" jakby autor zaplanował to i do tego ani słowa, co w takim przypadku byłoby naprawde dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem twoim kolegą, więc ogranicz słownictwo. Pyskowac to sobie możesz rodzicom, to raz.
Nie wiem o co Ci właściwie chodzi, to dwa.

Twierdzisz, że łatwo coś takiego zrobić samemu, ale przyznajesz, że jakość jest bardzo dobra. To zrób coś takiego z gumą do życia i pozwól, ze ocenimy efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:36, HumanGhost napisał:

Nie jestem twoim kolegą, więc ogranicz słownictwo. Pyskowac to sobie możesz rodzicom, to raz.

Nie jesteś i mam nadzieje, że nigdy nie będziesz a słownictwa nie ogranicze.Rodzicom nie będe pyskował jak chcesz to se sam pyskuj, ja ich szanuje.

Dnia 14.08.2007 o 13:36, HumanGhost napisał:

Nie wiem o co Ci właściwie chodzi, to dwa.

No to ty ciągle odpowiadasz na moje posty i plujesz sie bym zrobił zdjęcie UFO

Dnia 14.08.2007 o 13:36, HumanGhost napisał:


Twierdzisz, że łatwo coś takiego zrobić samemu, ale przyznajesz, że jakość jest bardzo dobra.

No tak, bo tak jest

Dnia 14.08.2007 o 13:36, HumanGhost napisał:

To zrób coś takiego z gumą do życia i pozwól, ze ocenimy efekty.

Nie mam czasu na takie pierdoły a już napewno nie będe tego robił bo tobie tak się zachciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd pamiętam nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy. Podobno było życie na marsie, no ale kiedy to było ;P A do tego teraz to za pomocą komputera można bardzo przerobić zdjęcie i może ono wyglądać całkiem realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:40, cybekziom napisał:

Nie mam czasu na takie pierdoły a już napewno nie będe tego robił bo tobie tak się zachciało.


No i tu jest cały sens. Twierdzisz coś nie mając niczego na poparcie tego twierdzenia. Piszesz sobie a muzom? Sorki, ale z tą gumą to tylko się ośmieszasz i ma co się dumą unosić. Dziwisz sie, że Ci odpisuję? Trzeba ponosić konsekwencję tego co się pisze.
Nie masz czasu... tja.. jasne... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować