Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

UFO - Czy istnieje?

2239 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 22:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm... A czemu? Ja myślę całkiem odwrotnie. Wszechświat jest zbyt wielki abyśmy byli w nim
sami. Oglądałeś może film "Faceci w Czerni"? Na samym końcu jest w interesujący sposób ukazany
ogrom galaktyk. Galaktyki pokazane są jako.. kulki (x]) Otóż, jeden z agentów trzymał w ręce
galaktykę wielkości piłeczki pingpongowej, po mega zbliżeniu zawartości "piłeczki" ukazała
się galaktyka zawierającej w sobie jeszcze mniejsze galaktyki. Tak samo wyglądała droga mleczna
ale ukazywali ją w pomniejszeniu... Opis nie za bardzo mi wyszedł, cóż, to trzeba zobaczyć
;)


Dobry patent z tymi wszechświatami. I bardzo możliwy. Kiedyś na lekcji fizyki nauczyciel mówił nam o atomach. Pokazywał klucz i szpilkę, wiadomo że szpilka nie przejdzie przez klucz, ale gdyby powiększyć klucz do jakiś tam rozmiarów to przez przestrzeń między atomami ten klucz mógłbyspokojnie przejść. Teraz popatrz w gwiazdy - moze my też jesteśmy takim kluczem gdzieś w świecie olbrzymów. A nasz klucz jest całym wszechświatem dla małych istotek. Każdy atom to słońce a sród neigo krążą protony i elektrony - planety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bardzo interesująca teza ;). Jak pierwszy raz oglądałem "Facetów w Czerni" to w scenie końcowej nie widziałem głębszego sensu, był tam właśnie moment w którym dwoje kosmitów turlających do siebie nawzajem te piłeczki...
Cóż, tak jak wspomniałeś olbrzymy ;). Kurcze, a jak tak jest naprawdę? ;D Jeszcze sobie dłuuugo poczekamy na potwierdzenie tejże tezy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jam do was jedno pytanko, ale najpierw się wypowiem: oczywiście że UFO istnieje i wierzę w jego istnienie. A teraz pytanie: Co myślicie o Haunebu, V-7 i innych niemieckich wynalazkach z okresu IIWŚ, które swoją budową i właściwosciami były bardzo zbiżone do UFO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:00, Benqiu napisał:

A jam do was jedno pytanko, ale najpierw się wypowiem: oczywiście że UFO istnieje i wierzę
w jego istnienie. A teraz pytanie: Co myślicie o Haunebu, V-7 i innych niemieckich wynalazkach
z okresu IIWŚ, które swoją budową i właściwosciami były bardzo zbiżone do UFO?


Widzę (póki co) dwie możliwości:

1. Być mozę coś Niemcy omyłkowo zestrzelili i okazało się, że to kosmici. Skorzystali z ich "skromnej" technologii, którą znów po wojnie przejeli amerykanie - rakiety kosmiczne(albo ich silniki) były oparte o prace naukowców niemeckich.

Obi-wan Kenobii

Zapomniałem dodać, że być może ten klucz jest właśnie naszą galaktyką. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, a cały nasz wszechświat to ten klucz w ręku mojego nauczyciela - wszystko krąży :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zestrzelenie jest jak najbardziej możliwe, ale przecież mogło to być dobrowolne lądowanie. Mogło? Mogło! A czy człowiek nie byłby w stanie wymyślić takiego czegoś? Przecież człowiek wymyślił napęd antygrawitacyjny dający ogromne możliwości, a jednak nie jest wykożystywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:28, Benqiu napisał:

Hmmm zestrzelenie jest jak najbardziej możliwe, ale przecież mogło to być dobrowolne lądowanie.
Mogło? Mogło! A czy człowiek nie byłby w stanie wymyślić takiego czegoś? Przecież człowiek
wymyślił napęd antygrawitacyjny dający ogromne możliwości, a jednak nie jest wykożystywany.


Kurczę zapomiałem napisać 2 opcji :D

No, ale 2 opcja brzmi tak właśnei jak powiedziałeś - te rzeczy zostały stworzoen przez ludzi jednak, a to, że nam przypominają "UFO" to już tylko kwestia naszego wyobrażenia o "UFO", które zostało zbudowane na filmach hoolywódzkich.

I pojawiła sie trzecia mozliwość:

Dobrowolne lądowanie :-) Ktoś kiedyś mówił, że pierwsza audycja wysłana w kosmos, w celu nawiązania kontaktu to przemówienie Hitlera. Moze ktos się zaciekawił tym i przyleciał sprawdzić co się tu dzieje, albo mial w tym jakiś interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na jakiejś stronce o UFO artykuł o tym że kosmici to (być może - czyli kolejna hipoteza) ludzie z przyszłości. A jak to udowadniają. A że już teraz u ludzi zauważono powiększanie się oczu (od wysilania oczu i patrzenia w te monitory) i szarzenie skóry na skutek nie przebywania na słońcu. W końcu wizerunek kosmity wykreowany przez swiadków to mały szaroskóry ludzik z wieeeelkimi oczami. Co o tym myślicie, ja twierdzę że może to być hmmm nawet prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 16:34, boxx napisał:

cóż...ufo to zjawisko paranormalne, ale ja wierze ,że istnieje :D


Nie do końca się z tym zgodzę. Zjawisko, a raczej te obiekty pojawiające się na niebie da się racjonalnie wyjaśnić. Czy też zeznania świadków. Zawsze jest jakieś wyjaśnienie.

Obi Wan Może za naszych czasów dowiemy się, czy istnieje inna cywilizacja gdzieś w odległej galaktyce. Technologia prze szybko naprzód...któż wie...może już wiemy, ale rząd(y) jakiegoś państwa to ukrywają. Być może kiedyś ujawnią tajne akta...eh za wiele tajemnic na tym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 17:03, Benqiu napisał:

Wyczytałem na jakiejś stronce o UFO artykuł o tym że kosmici to (być może - czyli kolejna hipoteza)
ludzie z przyszłości. A jak to udowadniają. A że już teraz u ludzi zauważono powiększanie się
oczu (od wysilania oczu i patrzenia w te monitory) i szarzenie skóry na skutek nie przebywania
na słońcu. W końcu wizerunek kosmity wykreowany przez swiadków to mały szaroskóry ludzik z
wieeeelkimi oczami. Co o tym myślicie, ja twierdzę że może to być hmmm nawet prawdopodobne.


Hmm teoria ciekawa. Sam interesowałem siepodróżąmi w czsie, ale to chyba nie możliwe. Bardziej bym to zinterpretował tak, wierząc w ewolucje, że mamy tego smego przodka - człeka - jednak oni są daleko przed nami i to się z nimi porobiło, kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem UFO pare razy 1. Po imprenie u mojego brata w miejscowości Korytków Mały parę lat temu tak o 22 zauważyłem na niebie Białe duże światełko. szybko leciało Uwaga nie migało jak światełka w samolotach i helikopterach leciało szybko i znikł

A jesienią 2006 gdy szłem z Ojcem wysypać popiół w miejscowości Majdan Gromadzki 7 Km od Kortytkowa a 90 od lublina zobaczyłem coś podobnego, ale to nie znikło leciało szybko i znikło mi z oczu gdy poleciało za las.

Kosmici śą jak niebo. Jest lub nie ja tam w kosmitów nie zbyt wierzę ale czemu ma ich nie być co do nieba lepiej żeby było HEHE Ale.. jeśli wkroczenie do strefy 51 grozi zastrzeleniem to co tam jest?? Możę opracuwuja tam nowe technologie a możę grają w pokera z kosmitami wszechświat się nie kończy jak to możliwe to nie możliwe ale się nie kończy chyba. Możę i na Uranie coś być nie ma tam wody no i co??
Może kosmici o ile są mają inne wymagania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy podróże w czasie są nie możliwe... Einstein twierdził że to możliwe, coś na zasadzie przemian Lorentza czyli na zależnościach związanych z dużymi prędkościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekawy jak świat będzie wyglądał na np. 400lat czy będą latające auta xD i takie tam pierdółki jakie technologie będzie posiadał świat w przyszłości czy nawiążemy kontakt z kosmitami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:15, Meriv napisał:

a ja jestem ciekawy jak świat będzie wyglądał na np. 400lat czy będą latające auta xD i takie
tam pierdółki jakie technologie będzie posiadał świat w przyszłości czy nawiążemy kontakt
z kosmitami ??


Co do latającyh samochodów to będą na pewno!!! Izraelczycy budują taki pojazd i jak rozgłaszli w serwisach informacyjnych nawet przeszedł już wstępne testy, jednak nad pierwszymi latającymi pojazdami pracowali Kanadyjczycy i nawet ich pojaz się oderwał od ziemi! ( jakieś 20 lat temu ) :D Ale USA wykupiło wszelkie prawa do tego odkrtycia i wszelki słuch po nim zaginął. :-(

W sprawie kontaktu z innymi cywilizacjami to musi być spełniony podstawowy warunek: muszą umieć odbierać nasze sygnały i fajnie by było gdyby potrafili na nie odpowiedzieć... A poza tym musimy poprawić nasz system komunikacyjny bo na głupiego Marsa sygnał radiowy "leci" 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 21:39, Zgodo napisał:

> a ja jestem ciekawy jak świat będzie wyglądał na np. 400lat czy będą latające auta xD
i takie
> tam pierdółki jakie technologie będzie posiadał świat w przyszłości czy nawiążemy kontakt

> z kosmitami ??

Co do latającyh samochodów to będą na pewno!!! Izraelczycy budują taki pojazd i jak rozgłaszli
w serwisach informacyjnych nawet przeszedł już wstępne testy, jednak nad pierwszymi latającymi
pojazdami pracowali Kanadyjczycy i nawet ich pojaz się oderwał od ziemi! ( jakieś 20 lat temu
) :D Ale USA wykupiło wszelkie prawa do tego odkrtycia i wszelki słuch po nim zaginął. :-(


W sprawie kontaktu z innymi cywilizacjami to musi być spełniony podstawowy warunek: muszą umieć
odbierać nasze sygnały i fajnie by było gdyby potrafili na nie odpowiedzieć... A poza tym musimy
poprawić nasz system komunikacyjny bo na głupiego Marsa sygnał radiowy "leci" 15 min.



"leci" 15 min. no to nie tak wolno no nie ?? xD

czy pozaziemskie istoty mają własny język czy raczej gadają we wszystkich językach światach

czujecie jakby ufolud gadał po polsku omg :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnych parę lat temu mój znajomy porobił zdjęcia emaliowanych misek - puszczał je na tle nieba i fotografował, po czym wysłał do pisma "nie z tej ziemi'', gdzie zostało opisane jako mega-sensacja i dowod na istnienie ufo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:38, jaceloth napisał:

ładnych parę lat temu mój znajomy porobił zdjęcia emaliowanych misek - puszczał je na tle nieba
i fotografował, po czym wysłał do pisma "nie z tej ziemi'', gdzie zostało opisane jako mega-sensacja
i dowod na istnienie ufo.

O widzisz. Ewidentny przykład naiwniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować