Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad StarCraft II: Heart of the Swarm ruszają na całego

65 postów w tym temacie

Twórcy zapowiadali, że kolejne kampanie Starcrafta będą wydawane wcześniej, co wcale mnie nie dziwi, bo gdybyśmy musieli czekać ponad dekadę na kolejną część, to spory odsetek graczy zdążyłby już zapomnieć czym jest Starcraft (nie wypowiadam się o fanach serii, tylko o zwykłych graczach). Według mnie możemy się spodziewać kolejny odsłon serii w odstępach 2-3 letnich. Przecież fizyka i prawie cała mechanika ST2 jest już w Wings of Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... a gdzie padła już informacja o cenie dodatków? Póki co nie było takiej, więc swoje 400zł na razie schowajcie do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:37, L33T napisał:

Nie wiem ja tam zapłaciłem 145 zł.

Co do dodatku, po tym jak się zakończyła podstawka mam ochotę na więcej :)

Ja nie kupiłem tego bo 1. Za drogo (ale kasa była uzbierana) 2. Jak się dowiedziałem o paleniu kart to zrezygnowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<sprawdza czy mu się grafika spaliła> Gram nadal i karta się nie spaliła więc generalnie link or it didnt happen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:28, kris2005a napisał:

I znowu będzie to palić karty graficzne? I znowu 200 PLN za to?

Nie jakoś mi to nie pasuje. Ale cóż, pożyjemy, zobaczymy!


Po pierwsze, grę można dostać DUŻO taniej.
Po drugie, gra może spalić kartę TYLKO W JEDNYM PRZYPADKU - gdy mamy mocny sprzęt i uruchomimy grę w menu w niskich detalach i bez synchronizacji pionowej (gdy ilość FPSów przekoroczy barierę 3 tysięcy). Normalnie ci nie spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:48, Henrar napisał:

> I znowu będzie to palić karty graficzne? I znowu 200 PLN za to?
>
> Nie jakoś mi to nie pasuje. Ale cóż, pożyjemy, zobaczymy!

Po pierwsze, grę można dostać DUŻO taniej.
Po drugie, gra może spalić kartę TYLKO W JEDNYM PRZYPADKU - gdy mamy mocny sprzęt i uruchomimy
grę w menu w niskich detalach i bez synchronizacji pionowej (gdy ilość FPSów przekoroczy
barierę 3 tysięcy). Normalnie ci nie spali.

Dobrze wiedzieć. Na razie jednak oczekuję piątku. :) Mafia II w końcu w mych rękach. Potem może kupię sobie Starcraft II - w Saturnie jest po 179,99 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:40, kris2005a napisał:

> Nie wiem ja tam zapłaciłem 145 zł.
>
> Co do dodatku, po tym jak się zakończyła podstawka mam ochotę na więcej :)
Ja nie kupiłem tego bo 1. Za drogo (ale kasa była uzbierana) 2. Jak się dowiedziałem
o paleniu kart to zrezygnowałem!

Słyszałem że ktoś, gdzieś, kiedyś na kogoś napadł! Proponuję w ogóle nie wychodzić z domu!

Co do Heart of the Swarm to nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie jak w ogóle tryb fabularny będzie wyglądał, bo na Hyperiona nie ma co liczyć, podobnie na rozmówki z postaciami na pokładzie. Może jakieś odmęty niezbadanego umysłu nowego Overmind? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ludzie wierzą w bzdury wypisane przez ludzi których nie stać na SC2

Tia, karty sie palą, jak sie wrzuci je do ognia. Kotick niestety dostanie odemnie pieniądze bo gra mi się podoba. Może dodatek podpakuje trochę zergów w multi bo obecnie to jest strasznie. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:40, kris2005a napisał:

Ja nie kupiłem tego bo 1. Za drogo (ale kasa była uzbierana) 2. Jak się dowiedziałem
o paleniu kart to zrezygnowałem!


ile osob znasz ktorym spalily sie karty ? no tak zero... potrafisz tylko durne plotki powtarzac... a gra kosztuje 145pln a nie 200 czy 180 - no chyba ze lubisz przeplacac za karton + plastikowa plytke ;)

co do dodatku: chce! juz! teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 11:49, EmperorKaligula napisał:

> Ja nie kupiłem tego bo 1. Za drogo (ale kasa była uzbierana) 2. Jak się dowiedziałem

> o paleniu kart to zrezygnowałem!

ile osob znasz ktorym spalily sie karty ? no tak zero... potrafisz tylko durne plotki
powtarzac... a gra kosztuje 145pln a nie 200 czy 180 - no chyba ze lubisz przeplacac
za karton + plastikowa plytke ;)

co do dodatku: chce! juz! teraz!

Jakoś w Empiku widziałem wyraźnie 199,99 PLN

CO prawda trafiałem na promocje (nawet o 40 PLN) taniej ale cena sugerowana to jednak 199,99 PLN

cena w dniu premiery: 199,90 zł
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to teraz gry wydaje się w formie cząstkowej..... ok
To sobie poczekam na moment jak cały komplet będzie na rynku a nie ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować