Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 12:58, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie czy istnieje może mod do Diablo II pozwalający zmienić rozłożone punkty w
drzewku umiejętności ? Mam sorca na 77 lvlu ale niestety nie jestem w stanie przejść piekła
z powodu źle rozłożonych talentów.


Jeśli grasz w single player to tak. Wystarczy zainstalować plugina. Jesli grasz w CBN to nie. Akurat czarka jest taką postacią, która ma sporawy problem na piekle solo, bo większość potworów jest niewrażliwa a to na ogień a to na błyskawice lub zimno.

Tu znajdziesz opis plugin-u i skąd go można zassać.
http://forums.d2evil.org/index.php?showtopic=7888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam problem z zainstalowaniem Diablo 2 na laptopie. Jeśli chodzi o komputery jestem strasznym laikiem więc może napiszę co mój posiada, bo jak zauważyłam ma to znaczenie, i prosiłabym o podpowiedź co i gdzie mam zmienić bym mogła zainstalować grę.
System Microsoft Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 2 Intel(R) Pentium(R) M procesor 2.13 GHz 504 MB RAM Karta dźwiękowa Model: Conexant AC-Link Audio
Mam nadzieję, że te dane wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoczyłem walkę z DURIELEM, i miałem z nim niesamowite problemy. Po prostu był tak twardy dla mnie, ze ledwo z nim wygrałem. Co moze byc tego przyczyną?
Tu zapodam umiejetnosci mojej postaci i cechy.

20071007193644

20071007193654

20071007193705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:37, Furion III napisał:

Właśnie stoczyłem walkę z DURIELEM, i miałem z nim niesamowite problemy. Po prostu był tak
twardy dla mnie, ze ledwo z nim wygrałem. Co moze byc tego przyczyną?
Tu zapodam umiejetnosci mojej postaci i cechy.


Level to masz aż za duży jak na koniec 2 aktu O_o.A jakie itemy posiadasz (tylko dodam ,że zazwyczaj z durielem na normie ma się problemy :P;dodać do tego druid :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:37, Furion III napisał:

Właśnie stoczyłem walkę z DURIELEM, i miałem z nim niesamowite problemy. Po prostu był tak
twardy dla mnie, ze ledwo z nim wygrałem. Co moze byc tego przyczyną?
Tu zapodam umiejetnosci mojej postaci i cechy.

do uderzenia wilkołaka te najlepsze bo marz juz dużo to likantropi i do wilkolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma sie problem z Durielem to znaczy, ze sie ma za maly defens :-p ale kazdy ma problem z tym brzydalem na normalu ;-) chyba juz mozesz chodzic na baalruny? :-p a jestes w 3 akcie ?:D Gratz wytrwalosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 19:37, Furion III napisał:

Właśnie stoczyłem walkę z DURIELEM, i miałem z nim niesamowite problemy. Po prostu był tak
twardy dla mnie, ze ledwo z nim wygrałem. Co moze byc tego przyczyną?
Tu zapodam umiejetnosci mojej postaci i cechy.

Duriel na normalu nie jest łatwym przeciwnikiem. Zauważyłem, że nie potrzebnie dałeś punkty w niedźwiedziołaka i za dużo punktów w upiorne wilki, jeden punkt wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:58, tomoliop napisał:

Ja zgłaszam skargę na karczmę. Chciałem się dowiedzieć na czym polega 3 etap, napisali, że
startuje 8, dziś jest 8 a nic jeszcze nie ma,


8 tak.....to może nawet wystartować o 23.59 xD.Mają całe 24 godzinny na to żeby wypuścić etap 3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 19:58, tomoliop napisał:

Ja zgłaszam skargę na karczmę. Chciałem się dowiedzieć na czym polega 3 etap, napisali, że
startuje 8, dziś jest 8 a nic jeszcze nie ma,


Jeśli to jest jedyne miejsce gdzie to zrobiłeś to... źle zrobiłeś :] Ktoś chyba nie ma czasu, ale wszystko może jeszcze się jakoś skończy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:12, Modest-Vermin napisał:

Nowym redaktorem naczelnym Karczmy jest Jurant ze Spychowa i do niego teraz walcie wszelkie
sprawy.


Kurczę, no ostro olewają sprawę, dziś wciaż nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:32, Alien1981 napisał:

Czy ktos gra w D2 na laptopie ze zintegrowana karta graficzna i systemem Vista? Ja własnie
zainstalowalem Diabełka na takim "sprzecie" i chyba grafika mi nie nadaza :/


Notebooki rządzą się innymi prawami, podejrzewam że nie masz aż tak starego lapka jak D2 więc dziwne dziwne :]
Troszkę nawet niewiarygodne by nie nadążało za D2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Karczma Diablo 2 nie ma naczelnego i w ogóle stała się bezpańska :] Więc jak ktoś obcykany w d2 i chciałby poprowadzić ten legendarny serwis to niech wali do mnie, zarekomendują jeśli trzeba :) Bo akutalnie Karczma zawiesiła swoją działalność.

Jak coś to pisać na maila, albo po prostu do gram.pl, wątpię że sami potrafili by znaleźć godnego następcę :P ale nigdy nie można mówić "nigdy" :)

ps. Nie sugerujcie się moim zielonym statusem jego nie powinno już go być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:37, Modest-Vermin napisał:

Ludzie, Karczma Diablo 2 nie ma naczelnego i w ogóle stała się bezpańska :] Więc jak ktoś obcykany
w d2 i chciałby poprowadzić ten legendarny serwis to niech wali do mnie, zarekomendują jeśli
trzeba :) Bo akutalnie Karczma zawiesiła swoją działalność.

Jak coś to pisać na maila, albo po prostu do gram.pl, wątpię że sami potrafili by znaleźć godnego
następcę :P ale nigdy nie można mówić "nigdy" :)

ps. Nie sugerujcie się moim zielonym statusem jego nie powinno już go być.

Gram jusz 6 lat chodze po karczmie i innych stronkach jestem obcykany na cbn i obn d2jsp pcl ndl ld
wydaje mi sie ze dal bym rade w prowadzeniu karczy ale dokonca nieiem jakie sa jego obowiaski odswizanie itp. bede zapisaywal sie na studai informtyczne wiesz praca z komputerem czy tesz w internecie niestanowi problemu dlamnie

Pokazuje moja popisowa postac shmit perf ;]
P.S Prawie jak CV _^^_

20071011162202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 22:06, Modest-Vermin napisał:

Notebooki rządzą się innymi prawami, podejrzewam że nie masz aż tak starego lapka jak D2 więc
dziwne dziwne :]
Troszkę nawet niewiarygodne by nie nadążało za D2 :D


Podejrzewam że mój laptop jest za dobry na D2 ale po włączeniu gry i kilku chwilach znikają częsci mapy i gra wygląda jak szachownica :p a myslalm że w przerwie w pracy stocze jakis mały niewinny duelik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale aż się oplułem jak to przeczytałem.

"jusz", "obcykany", "dokonca", "studai", "obowiaski", "odswizanie", "tesz", "dlamnie"

Takim językiem chcesz się posługiwać prowadząc profesjonalny serwis? Modest proszę Cię bardzo, nawet tego człowieka nie bierz pod uwagę bo chyba nie ma sensu marnować twojej ciężkiej pracy :d

PS. I co po postaci twej skoro nauczyć pisać się musisz wpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować