Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Tak ;] ale miałbyś go na sumieniu :D ja tak robilem a potem sam rushowalem za kuznie :] i jak ktos ci wywinie numer to sie poplakac mozna ( chyba ze sie ma dobrego sorca ^^ ) ja mialem pala z enigmą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a więc na czym polega rozgrywka w battlenecie ? Można chodzić i expić oraz wykonywać te questy z I, II, III i IV aktu ? Czy to tylko wykonuje się te questy z jakąś drużyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Chodź najgorzej że ja mam mu kuźnie dawac :(.

Nie przesadaj. Z kuźni na nomie nie wylatują nigdy żadne kokosy.
Taxi opłaca się robić w celach dochodowych dopiero na piekle.

>Chodź, mógłbym uciec z kuźni i by była gitara xD

Jeśli z kimś się umawiasz taxi za kuźnie i uciekasz oznacza, że nie szanujesz swojego słowa.(Dla mnie tego typu zachowanie do frajerstwo) Dla jakieś runy, którą grając na hellu spokojnie zdobędziesz z Hrabiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:14, Rzezim napisał:

Jeśli z kimś się umawiasz taxi za kuźnie i uciekasz oznacza, że nie szanujesz swojego słowa.(Dla
mnie tego typu zachowanie do frajerstwo) Dla jakieś runy, którą grając na hellu spokojnie zdobędziesz
z Hrabiny...


No też masz racje, ale tak naprawde nigdy tego nie zrobiłem. I tak nie zrobie nigdy ;]

Co do taxi to już nieaktualne. Jedynie chciałbym poprosic, by ktoś pomógłby mi zabic starych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie już zalewa, nie dość że farta miałem rano, wyleciał sc 20 live 9 light res to teraz mi Ku....... pula lub uma dają i piszą że tyle wart, ludzie czy w święta tylu noobów zaczeło grać, bo już nie daje rady, same nooby alebo same cwaniaki grają, normalnie pohandlować nie idzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 16:08, DartiReviMaster napisał:

Co do taxi to już nieaktualne. Jedynie chciałbym poprosic, by ktoś pomógłby mi zabic starych
;]

Napisz do mnie slfi4 zrobie ci starych, ludziom z forum chętnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 12:06, piero92 napisał:

Zna może ktoś jakieś dobre buildy dla barbarzyńcy?? Bo jestem początkującym w tej grze i nie
chcę skaszanić postaci :/


Tutaj masz kilka możliwości rozwoju postaci http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie-barbarzynca ale skoro jestes poczatkujacy to nie sugeruj się tym zbytnio bo sa to buildy pod okreslony ekwipunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 17:18, Alien1981 napisał:

Tutaj masz kilka możliwości rozwoju postaci http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie-barbarzynca
ale skoro jestes poczatkujacy to nie sugeruj się tym zbytnio bo sa to buildy pod okreslony
ekwipunek


Chciałbym zrobić barbarzyńcę z bronią drzewcową. Który z buildów z tej strony będzie najlepszy? A może znacie jakiś lepszy...
Ja wiem na razie tyle, że nie opłaca się pakować w energię i nic pozatym ;/
A co sądzicie o barbarzyńcy z toporem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:38, RRohen napisał:

Po co są w grze uszy ? Mam już pięć ( w tym 2 swoje :D ). Ni to sprzedać, ni to użyć...
To jakiś rodzaj trofeum ?


Uszy??To takie trofea ,którymi możesz się pochwalić innym (radzę swoje uszy powyrzucać ;) ).Przeważnie prawie nikt tego nie zbiera...chyba ,że lubi sobie ktoś robić kolekcję np. z 99 leweli xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 20:21, Adam'Skyline napisał:

> Tutaj masz kilka możliwości rozwoju postaci http://diablo.phx.pl/czytaj/strategie-barbarzynca

> ale skoro jestes poczatkujacy to nie sugeruj się tym zbytnio bo sa to buildy pod okreslony

> ekwipunek

Chciałbym zrobić barbarzyńcę z bronią drzewcową. Który z buildów z tej strony będzie najlepszy?
A może znacie jakiś lepszy...
Ja wiem na razie tyle, że nie opłaca się pakować w energię i nic pozatym ;/
A co sądzicie o barbarzyńcy z toporem?


hehe to widze ze sporo wiesz ;]
barbarzycna z toporem to taki standard chyba ( ? )
;D hehe bez obrazy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 01:02, krak2610 napisał:

hehe to widze ze sporo wiesz ;]
barbarzycna z toporem to taki standard chyba ( ? )
;D hehe bez obrazy ... :)


A może zna ktoś coś konkretnego?
PS: Jeżeli jesteś znawcą to napisz mi to, o co się pytałem, a nie pisz czegoś, co nie wnosi nic do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo jutro nareszcie pójdę do sklepu i kupię sobie Diablo 2 xD Tylko żeby nic na początek nie zepsuć z postacią itp., to proszę was o rady kim grac. Preferuję coś typu wojownik, chociaż jakimś magiem/necro też nie pogardzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 23:38, RRohen napisał:

Po co są w grze uszy ? Mam już pięć ( w tym 2 swoje :D ). Ni to sprzedać, ni to użyć...
To jakiś rodzaj trofeum ?

Tak, Chodzi w tym o to ze jak zabijesz kogos potem mzoesz sie z niego smiac i pokazywac innym ;p rodzaj ludzkiego trofeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:15, sopata napisał:

witam
w jaki sposób mogę grać w battle net jak mam piracką wersje Diablo 2 LoD i Patch 1.10
proszę o pomoc


Za tego posta powinienes degrada dostac. Właśnie przyznałeś sie na stronie wydawcy do piractwa ^^ Jedyna słuszne rozwiązanie to NABYCIE ORYGINAŁU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować