Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Kostką horadrimów łączysz mikstury wzmocnienia w 100% hp, podchodzisz do duriela i go lejesz;] Najprostszy sposób, chyba że masz słabą postać. A jak grasz summonerem to rób sobie portal i teleportuj sie jak ci miniony się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:14, mateuszbanach0 napisał:

> jak najlepiej wpakować statystyki w czarodziejkę?
sprecyzuj


ile w siłę, ile w zręczność etc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:15, Vesania666 napisał:

> > jak najlepiej wpakować statystyki w czarodziejkę?
> sprecyzuj

ile w siłę, ile w zręczność etc ;]

aha. jeśli grasz czarodziejką to mniej inwestuj w siłe, więcej w zręczność i żywotność. ale poczekaj na opinie innych gramowiczów, jeszcze nic nie inwestuj w statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czarodziejka potrzebuje dużo many, to nie zaszkodzi wciskanie w nią. Reszta na drugim miejscu. Nie wiem czy opłaca się wpakowywać więcej niż potrzeba do używania przedmiotów w siłę i zręczność, bo czarodziejka raczej biega dookoła i ciska czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w I akcie jeśli odzyskałem Mallus Horadrimów mogę nasycić jakiś przedmiot i czy od razu coś nasycić czy poczekać do późniejszych aktów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy od razu

Dnia 07.02.2008 o 15:24, Vesania666 napisał:

coś nasycić czy poczekać do późniejszych aktów ?


Możesz czekać ile tylko będziesz chciał, myślę że warto zostawić nasycanie na jakiś wysokopoziomowy przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:15, Vesania666 napisał:

ile w siłę, ile w zręczność etc ;]


W siłe pakuj tak do 160 żeby udźwignąć te i owe itemy. W zręczność nie pakuj nic. Mane i życie sam musisz rozdać według uznania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 18:40, DartiReviMaster napisał:

> ile w siłę, ile w zręczność etc ;]

W siłe pakuj tak do 160 żeby udźwignąć te i owe itemy. W zręczność nie pakuj nic. Mane
i życie sam musisz rozdać według uznania ^^


Nie przesadzaj 160 str dla sorc to stanowczo za dużo :/

Vesania666 statystyki są zależne od przdmiotów które masz zamiar nosic. Jeśli masz juz przygotowane "ciuszki" dla sorc to rozdawaj punkty pod te właśnie itemki (pamiętaj że przedmioty też dodają punkty statystyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 15:24, Vesania666 napisał:

w I akcie jeśli odzyskałem Mallus Horadrimów mogę nasycić jakiś przedmiot i czy od razu
coś nasycić czy poczekać do późniejszych aktów ?


W kwestii nasycenia lepiej jest poczekać na wyższy level. Bo im wyższy level tym lepszy przedmiot jesteś w stanie uzyskać. Choć jesli grasz na BN-cie to moze nigdy nie skorzystasz z nasycania. Słowa runiczne dają o wiele większego kopa niż przedmioty rzadkie (żółte) w zdecydowanej większości przypadków;-)
W kwestii punktów dla czarki są różne szkoły. Raczej nie warto dawać punktów w energiie, choć może wydawać się to nielogiczne, ale tak jest. Sprzęt dla czarodziejek/ czy innych postaci czarujących ma to do siebie, że wśród swoich właściwości mają +xx do many lub o xx% zwiększa maksymalną mane.
Do tego dochodzi słowo runiczne Olśnienie (Ral+Tir+Tal+Sol) /możliwe do w bicia w laskach/broniach drzewczowych które dodaje m.in 10-17 lev Aura Medytacja, umiejętność dzięki której nie spada nam mana.
Jeśli chodzi o siłe to maksymalnie czarodziejce jest potrzebne 156 aby unieść Ducha w tarczy - monarcha. Ale nie warto tyle punktów dodawać w końcu anni i torch to od 20-40 punktów do atrybutów (a należy pamietać, że torcha mozna nosic nawet jesli jest dla innej klasy postaci (od nie mamy tylko bonusy +3 do umiejętności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:04, Rzezim napisał:

> w I akcie jeśli odzyskałem Mallus Horadrimów mogę nasycić jakiś przedmiot i czy
od razu
> coś nasycić czy poczekać do późniejszych aktów ?



dzięki, ale mam pytanie, czy te wszystkie przedmioty, które na stronkach mówią w co ma być dana postać ubrana często dropuje, te całe zielone sety? czy rzadko, bo mam 12 lvl i dopiero 1 ziolona rzecz mi wypadła i dosyć dużo żółtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanko.Nie mogłem się powstrzymać i kupiłem w "Platynowej Kolekcji" Diablo II LoD. Gdzieś przeczytałem, że w tym wydaniu wzbogacono grę o nowe rozdzielczości. Czyżby 800x600 to max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam również podobne pytanie do Vesania666.
W co najlepiej rozdawać punkty Zabójczyni oraz jakie czary są dla niej najlepsze?
(narazie gram w nią na single player więc proszę o porady pod kątem singla a nie BN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:19, Vesania666 napisał:

dzięki, ale mam pytanie, czy te wszystkie przedmioty, które na stronkach mówią w co ma
być dana postać ubrana często dropuje, te całe zielone sety? czy rzadko, bo mam 12 lvl
i dopiero 1 ziolona rzecz mi wypadła i dosyć dużo żółtych.


Niestety nie. Części przedmiotów, które są strategiach będziesz musiał sobie kupić. Dropy to sprawa bardzo losowa. Ja gram od restartu laddera, a najwyższą rune jako mi się udało znaleść to był Ist (oraz Gul z kuźni). Z przedmiotami to sprawa jest naprawde losowa moje najlepsze łupy to low Zaka oraz ! 3x Kalejdoskop Mary (20,21,25) z czego dwa razy zdobyłem paladynem, który nie miał jakiegoś potężnego magic finda.
Każdy zielony zestaw ma jedno część, która bardzo rzadko wypada. np. Zbroja Nieśmiertelnego Króla albo coś bardziej w Twoim zasięgu levelowym Zestaw Odzienie Anioła i Amulet z tego setu dość rzadko wypada w stosunku do innych części tego setu. Dropowanie to dość skomplikowana sprawa im wyższy mf tym większa szansa na unikat tak po krótce, ale jeśli chcemy szukać setów i unikatów to dobrze jest mieć od 300 do 600 (teraz te wartości mogą wydawać się kosmiczne, ale jak pograsz trochę to sam mozesz mieć takie wartości)

mrosi - diablo 2 to dość stara gra - i 800x600 to max.

Prince07 - na zabójczyniach się nie znam więc nie pomoge. skoro grasz single player to ściągnij sobie plugin o którym była mowa w tym temacie, który pozwala modyfikować rozdzielone punkty i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 21:33, mrosi napisał:

Witam.
Mam pytanko.Nie mogłem się powstrzymać i kupiłem w "Platynowej Kolekcji" Diablo II LoD.
Gdzieś przeczytałem, że w tym wydaniu wzbogacono grę o nowe rozdzielczości. Czyżby 800x600
to max?


Eee...ogólnie to w dodatku LoD podwyższyli grafikę z 640x480 do 800x600...moim zdaniem te 800x600 jest wystarczające jak dla tej gry.I tak wszystko wygląda miodzio...a i bez dodatku na 640x480 nikt nie narzekał przecież xD.Odpowiedź jest prosta...to max xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800x600 wygląda bardzo ładnie. O wiele lepiej niż te rozmazane tekstury, i pole widzenia jest powiększone;] Nie wiem czy dałoby się w ogóle w takiej "malowanej" grze dać jeszcze lepszą rozdzielczość;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 21:04, Rzezim napisał:

W kwestii punktów dla czarki są różne szkoły. Raczej nie warto dawać punktów w energiie,
choć może wydawać się to nielogiczne, ale tak jest. Sprzęt dla czarodziejek/ czy innych
postaci czarujących ma to do siebie, że wśród swoich właściwości mają +xx do many lub
o xx% zwiększa maksymalną mane.


Tutaj się Z Tobą nie zgodze. Sorc by była dobra musi miec dużo many (potrzebna jest ona do czarowania i es też jej troszkę wymaga). Dlatego build lepiej oprzec na energii niż na vitalności. Braki w energi życiowej można nadrobic skilerami zwiększając sobie przy okazji dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie! Gram w diablo II na internecie (Mam Też dodatek) od paru tygodni i miałem ze trzy postacie na 21 poziomie i moją najlepszą na 31 poziomie ze super przedmiotami itp. I moje pytanie jest takie co robić jak ktoś ukradnie ci konto? Z góry Dzięki za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 09:06, Bifur napisał:

Mam bardzo ważne pytanie! Gram w diablo II na internecie (Mam Też dodatek) od paru tygodni
i miałem ze trzy postacie na 21 poziomie i moją najlepszą na 31 poziomie ze super przedmiotami
itp. I moje pytanie jest takie co robić jak ktoś ukradnie ci konto? Z góry Dzięki za
pomoc...


Trzeba by napisać chyba do Blizzarda, ale nie wiem czy by ci to pomogło. Ale co sie stało? Ktoś ci sie włamał no konto czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować