Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 13:29, Deejay napisał:

Jak to możliwe...?


Może masz torcha który nie wygląda jak pochodnia tylko jak zwykły duży talizman. Użyłeś Hydre i taraz pojawia się koszt naprawy. Kiedyś jak bawiłem się na singlu edytorem to właśnie tak wyglądał mój torch ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:10, Alien1981 napisał:

Może masz torcha który nie wygląda jak pochodnia tylko jak zwykły duży talizman. Użyłeś
Hydre i taraz pojawia się koszt naprawy. Kiedyś jak bawiłem się na singlu edytorem to
właśnie tak wyglądał mój torch ;p

nie torcha też nie mam :P
Pewnie bug po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:52, Deejay napisał:

Pewnie bug po prostu...


Nie koniecznie musi być to torch...jeśli posiadasz jakikolwiek talizman z jakimiś ładunkami to wtedy coś takiego może ci wyskakiwać :P.A każdy dobrze wie ,że takie ładunki trochę kosztują xD (hmmm...czy tylko takie talizmany istnieją z ładunkami oprócz torcha?...bo już nie pamiętam xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zakupić sobie Diablo II w Platynowej Kolekcji ale:

- chciałbym abyście mnie do tego przekonali

Teraz moje pytania może:

- dużo jeszcze gra osób na necie ?

- jak wygląda logowanie się do gry ? Chodzi mi o to czy tam normalnie jest jeden server jakiś globalny i daję wejdź i już gram ?

- co powinien wiedzieć nobek o Diablo II ?

- czy w multi też jest tyle potworów ? Bo widziałem screeny z singla to ja cieeeeeeee przecież na jednym obszarze było ich ze 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ponad 150tysięćy ( wyświetla ci sie zawsze jak wejdziesz na BN)
2. Wpisujesz nazwe konta/hasło wybierasz bramke(czyli Serw : Euro , USA East , USA West, Asian). Masz różńe kanały czatu pol1-X na których jest dużo 11latków itp. Są kanały od handlu , kanały dla klas , każdy może założyć swój własny kanał. Wystarczy wpisać jego nazwe jako kanał do którego chcesz się połączyć.
3. To że nie inwestuje sie w all skile , to że sie nie ucieka z kuzni ludzią , to że sie nie żebra.
4. Zalezy są lokacje gdzie jest ich pełno(cow lvl , uber-Tristram) . Tak diablo to H&S wiec nie licz na wielki obszar bez potworów jesli jestes z dala od miasta. Dodatkowo jak jest 8 graczy to mobki są 8 razy silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gra lub grał ktoś paladynem na święty wstrząs, chodzi mi o to czy działa bug z 2 snami, mam plan zrobić mix hamera ze świętym wstrząsem na duele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:05, slfi napisał:

Mam pytanie gra lub grał ktoś paladynem na święty wstrząs, chodzi mi o to czy działa
bug z 2 snami, mam plan zrobić mix hamera ze świętym wstrząsem na duele


Z tego co mi wiadomo dream bug został usunięty w poprawce która również umożliwiła wymiane unikalnych talizmanów w oknie handlu. Co prawda pewny nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 15:00, Abomek napisał:

Ile kosztuje dobrze ubrana bowazonka? Zastanawiam się nad zrobieniem takowej...


Moim zdaniem wszelkie pytania ile co kosztuje są bezsensu. Z paru względów.
"Dobrzy ubiór" to rzecz względna dla jednego to może być taki przedmiot, a druga osoba może uważać ten przedmiot za crap.
Druga sprawa to relacje rynkowe czyli sprzedaż-kupno.
Można trafić na okazje, a można też przepłacić. Kwestia tego ile czasu poświęcisz na handel.
Zależy też czy grasz sobie na ladderze czy też nie.

Na stronce Imperium Diablo jest orientacyjny cennik dzięki, któremu możesz się zorientować ile co kosztuje choć i tak nie znajdziesz tam wszystkiego.
Zasadniczą bowama jest mniej popularna niż java.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem oryginalne Diablo 2 lod i nie moge go zaintalować. Podczas instalcji wyskskuje komunikat ze nie ma jakiegos pliku na płytce, ale u kolesia normalnie instaluje sie gra. Koleś mówi że to może zależeć od windowsa , mam: Windowsa XP Profesional, Servis pack 2 komplik. 2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tak:
"Skopiuj płyty z grą na dysk twardy komputera i spróbuj zainstalować grę bezpośrednio z dysku twardego. W tym celu, utwórz na dysku oddzielne katalogi dla każdej z płyt, a następniej skopiuj całą ich zawartość do katalogów."

Inne możliwe rozwiązania są pod tym linkiem
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=162&p=83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mianowicie za ile można kupic Enigme w zbroji? Wiem jakie runki są potrzebne ale zbieranie ich moze okazac się jeszcze drozsze. Potrzebuje szybkiej pomocy. Jestem hammerem 87 lvl i potrzebuje teleportu ( zreszta jak wiekszasc high lvli w diablo ^^ ) xD
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:04, DreaN napisał:

Mam pytanie. Mianowicie za ile można kupic Enigme w zbroji? Wiem jakie runki są potrzebne
ale zbieranie ich moze okazac się jeszcze drozsze. Potrzebuje szybkiej pomocy. Jestem
hammerem 87 lvl i potrzebuje teleportu ( zreszta jak wiekszasc high lvli w diablo ^^
) xD
Pozdrawiam.


87 level to jeszcze nie hight :p a co do eni to trudno określic za ile można kupic. Ostatnio widziałem grę w której ktoś chiał za Enigmę pref Waterwalk (Wodołazy) często też widuję że ktoś oferuje low eni za 1 hr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 23:55, mrosi napisał:

Pytanko: czy można w rozgrywce sieciowej zaimportować postać, którą grało się w singlu?

Można, ale tylko na open BN, na closed BN postacie są przechowywane na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:04, DreaN napisał:

Mam pytanie. Mianowicie za ile można kupic Enigme w zbroji? Wiem jakie runki są potrzebne
ale zbieranie ich moze okazac się jeszcze drozsze. Potrzebuje szybkiej pomocy. Jestem
hammerem 87 lvl i potrzebuje teleportu ( zreszta jak wiekszasc high lvli w diablo ^^ )


High runy można kupić za około 2,5 ista (plus minus) czyli ber/jah to około 5 ist-ów.
Ceny enigmy zaczynają się od 4 istów w góre(choć to raczej będzie low). Za około ~6-7 istów można kupić ed15% Jeśli masz dobro zbroje z ed to samemu bardziej się opłaca zrobić.
Oczywiście są to ceny z close i laddera.

87 level to nie jest jeszcze wysoki. Jak wbijesz na 90 to zobaczysz dopieru jak wolno exp na br leci. Ja ostatnio miałem jakoś wene na bicie lev i wbiłem 92 lev na czarce na błyskawice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować