Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Wszystko już gra i buczy. Wcześniej kopiowałem z CD Gra, a miałem skopiować z CD EXPANSION. Niestety na jednej stronie się machli i stąd mój problem. Dzięki za pomoc wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś wytłumaczyć jak trochę ponad tydzień po restarcie laddera ogromna ilość ludzi ma już prawie 99 lvl w rankingach?? Przecież chyba nie ma możliwości oszustw na battle.necie co nie? Ja w zeszłym ladderze grałem grubo ponad 2 miesiące, robiłem ogromną ilość "ballrunów" w 8 i miałem 91 poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem bardzo dawno temu w Diablo2, ale SP. Teraz kończę jedynkę i planuję zagrać w LOD na BN i mam pytanie. Czytając ten temat zauważyłem, że najlepiej zdobywać runy chodząc na hrabinę. Czy jest sposób na zdobycie bardzo dobrych mieczy ( http://diablo2.gram.pl/artykul.php?id=346 ) i zbroi ( http://diablo2.gram.pl/artykul.php?id=357 )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dużego doświadczenia w DII ale z tego co wiem swordy oraz bp lecą z bossów. Więc żaden problem, ubij Diablo na piekle, a nóż coś dostaniesz. Tak mi się wydaje, mogę się mylić. Nie grałem już kupę czasu, dzisiaj wracam do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam, w co zbroić barba frenzy na buławy. zawsze robiłem na miecze [i tam dwa dziadki lub set bul khatosa], ale na buławy tańszy. więc jak wezmę stone chrusher''a i demon limba to będzie dobrze? ciężko będzie mi uzbierać te itemki [czy ktoś wie ile mniej więcej stoją bazowo, po resecie i tak drożej, ale cóż poradzić...] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 08:02, Mroczny Elf99 napisał:

Witam, może mi ktoś wytłumaczyć jak trochę ponad tydzień po restarcie laddera ogromna
ilość ludzi ma już prawie 99 lvl w rankingach?? Przecież chyba nie ma możliwości oszustw
na battle.necie co nie? Ja w zeszłym ladderze grałem grubo ponad 2 miesiące, robiłem
ogromną ilość "ballrunów" w 8 i miałem 91 poziom...



Cóż poradzić, to są po prostu fanatycy:). Ja w pierwszy dzień laddera patrze najwyższy lvl 21 (to coś koło północy było), w staje rano koło 7 i już najwyższy lvl 91:) Też nie wiem jak oni to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czemu tu się dziwić...
po samym resecie, 1 dnia jeszcze może być ciężko nabić dobry lvl. ale już tydzień później nabić 90 nie jest trudno. jeśli skupiać by się na samym lvl w 1 dzień spokojnie można wybić 70lvl, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że i ponad 80 również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekromanta to chyba najlepsza postać dla leniuchów, jestem już w drugim akcie i rzadko mam coś do roboty(oprócz zbierania golda i itemów walających się wśród zwłok ;P). Trochę żałuję że wziąłem taką postać, następnym razem wezmę chyba barbarzyńcę.

BTW: Jaki jest limit levela w DII LoD? I ile około będę miał po przejściu gry?
I co się dzieje jak postać umiera? Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło :P.
I ostatnie pytanie, dlaczego tak mało złota można pomieścić w skrytce? Bo się nie mieści i muszę to nosić ze sobą, jak mnie jakiś stwór kiedyś w końcu ubije to będzie niezła strata ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 99 lvl to najwyższy. A po przejściu nie mam pojęcia, zależy ile grasz i jak grasz.
2. Zależy czy grasz postacią zwykłą czy zawodową. Na zwykłej musisz podnieść swoje ciało aby odzyskać rzeczy. Wypada też złoto które posiada postać. Na wyższych poziomach trudności tracisz też część doświadczenia (ale lvl nie spada) Na postaci zawodowej THE END (koniec, nic już nie zrobisz.)
3. Ilość złota w skrytce zależy od poziomu postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:38, slfi napisał:

Jest udało się, 2 tyg zbierania runek i złożyłem eni;p


heh, gratki ;]
ja wczoraj złożyłem dwa dymy, kosztem ledwo 8pgmów.
btw. podał byś swoje acc? postać z eni jest dość pomocna.... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:53, Pawlo09 napisał:

Odpowiem ci tylko na 1 pytanie jeśli przejdziesz grę to pomiędzy 60-70.

uwzgledniasz wszystkie trzy poziomy trudności czy tylko jeden? Bo jak wszystkie trzy to zdaje się że więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:38, slfi napisał:

Jest udało się, 2 tyg zbierania runek i złożyłem eni;p



Jakie statsy wyszły??
I w jakiej zbroji robiłes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:37, Kubak10 napisał:

> Jest udało się, 2 tyg zbierania runek i złożyłem eni;p


Jakie statsy wyszły??
I w jakiej zbroji robiłes??

Robiłem w dusku 14 ed wyszło 765, eni ma 1298 defa a moje acc slfi5 i slfi6, gramy razem z bracholem dlatego tak szybko eni jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nieźle.
na dwie osoby, dużo grania to możliwe tak szybko eni złożyć ;]
sam ogarniam teraz skombinować drugą płytkę coby na dwa konta grać też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:37, pizmak666 napisał:

w sumie nieźle.
na dwie osoby, dużo grania to możliwe tak szybko eni złożyć ;]
sam ogarniam teraz skombinować drugą płytkę coby na dwa konta grać też.

My gramy 2 kompami, jeden obok drugiego, zaczynaliśmy od soso blizz i hamera, ja soso tele a brachol hamerem z 2 duchami czyścił, teraz zaka już jest bo ze stojaka obok mefa poleciała, a do soboty robimy smita na uberki, zyski super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować