Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 11:02, Harvenar napisał:

niestety, to tylko non ld :P Wątpie, czy na ld ktoś już ma full set ik,
bo torche już raczej mają. Ale co tam, teraz czas szukać sprzętu dla czarki na ld :D


pff. na nld to można :P tam mam eni ducha anni torcha gheeda ze 3nagele i fiu fiu sporo śmietków :P
a na ld widziałem już grę gdzie ktoś oferował full IK. chciałem wejść, ale wczoraj potwornie dropiło z bna więc się nie dostałem....

Luk Zombi
znajdę Cię jakoś na xf, a jak nie to Ty na mój xf trafisz przez GS''a i zaprosisz mnie, to ja Ci inva do klanu dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką głupią prośbę do wszystkich aktywnych graczy.
Jeśli moglibyście dodać mnie do listy znajomych, a potem whispnąć do mnie, żebym i ja mógł Was dodać, to byłbym bardzo wdzięczny.

Dlaczego?
Bo smutno mi trochę bez tych zielonych napisów oblegających cały ekran. ;]
Przerwałem grę już dosyć dawno temu, nawet nowy ladder nie zachęcił mnie do ruszenia czterech liter, ale teraz dopadła mnie ochota, by jeszcze raz pyknąć sobie w starego, dobrego diabełka.
Niestety, wszyscy znajomi się wykruszyli, a bez "Twój przyjaciel x dołącza do gry O free soj" to nie to samo!
Jak nabiję już jakiś w miarę level, to można bez skrępowania prosić mnie o pomoc wszelaką.
Poza tym służę także pomocą teoretyczną - w tym wypadku bez względu na lvl. ;]

acc *VBone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:49, Harvenar napisał:

Pawlo09 89 aktualnie, niedługo wbijam 90 bo chcę zobaczyć o co chodzi ze sztandarem
bohaterów.


Sztandar? Takie małe niewiadomo co? Jeśli dobrze wiem to tylko zajmuje miejsce w plecaku ,ale kogo to obchodzi...xP

Dnia 02.07.2008 o 10:49, Harvenar napisał:

Nertis soja nie mam, nigdy nie miałem i nie wiem z czego leci :D Pełen fart


Soj może już bodajże wypaść z mefa na koszu i z andy na piekle. Mój kumpel jak zobaczył raz unikatowy pierścień z andy to mało sie nie zsikał ze szczęścia...a tutaj jakiś krasnoludzki pierścień który wypada jeszcze rzadziej od soj''a xD. Ironia losu :P.
A z tym ani to napradę masz farta...też tak chce xP.

@VBone

Pisz do piżmaka na xfire to będzie miał kontakt z większością graczy z forum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy jako fan Gothic'a polubię Diablo 2? Wiem, że to dwa różne gatunki ale bardzo zależy mi na odpowiedzi ponieważ jutro będę miał możliwość kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:31, lol94 napisał:

Chciałbym się zapytać czy jako fan Gothic''a polubię Diablo 2? Wiem, że to dwa różne gatunki
ale bardzo zależy mi na odpowiedzi ponieważ jutro będę miał możliwość kupna.


ja tez jestem fanem gothicow. W hack and slashe nigdy nie gralem ale diablo2 wciagnelo mnie ze hej! oczywisice tak ok.75% z tych rozmow na forum nic nie kumam (nie gram nawet tydzien...) ale z czasem poznam ten slang. Jesli masz okazje, kupuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
czy gdy mnie zabija to moge odzyskac swoje wczesnijesze itemki ktore mialem na sobie ? w pierwszym akcie bylo cos takiego ze razem ze mna teleportowaly sie do miasta moje szczatki. Czy w 2 akcie tez cos takiego jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:12, Zauri napisał:

mam pytanie
czy gdy mnie zabija to moge odzyskac swoje wczesnijesze itemki ktore mialem na sobie
? w pierwszym akcie bylo cos takiego ze razem ze mna teleportowaly sie do miasta moje
szczatki. Czy w 2 akcie tez cos takiego jest ?


Jeśli zginiesz to musisz wrócić po swoje ciało tam gdzie zginąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:12, Zauri napisał:

mam pytanie
czy gdy mnie zabija to moge odzyskac swoje wczesnijesze itemki /.../

Wiesz, ja Ci na to pytanie dokładnie nie odpowiem, bo w zasadzie skonczyłem grę pare lat temu - kiedy jeszcze nie miałem stałego internetu i grałem wyłacznie na singlu. Doszedłem bodaj do 84 poziomu, ale, ponieważ na najwyzszym poziomie traciło sie przy smierci sporo punktów doświadczenia, to zgrałem sobie sejwa na dyskietkę i od tego czasu jak ginąłem, to wgrywałem sejwa. Może i Tobie by to pomogło? Nie mam pojecia, jak by to wyszło przy grze na battle.necie, ale moze to Ci też coś da, oczywiście tylko na otwartym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak, że gdy zginiesz Twoje ciałko leży w miejscu zabicia i trzeba się do niego wrócić, ale jeśli wyjdziesz z gry, to w następnej grze Twoje ciałko z wszystkimi itemkami będzie leżeć w mieście.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:30, Pawlo09 napisał:

Jeśli zginiesz to musisz wrócić po swoje ciało tam gdzie zginąłeś.

Nic nie musi, nic nie musi -.-

@Zauri
Jak zginiesz to aby mozesz iść po zwłoki, albo zapisujesz, wychodzisz i odzyskujesz zwłoki w mieście. Przy tej drugiej metodzie musisz pamiętać ze potworki się odnawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzeki wam wszystim za odpowiedzi, wlaczylem ponowie gre i moje zwoki czekaly na mnie w miescie. uff ale ulga, ale lekka panika byla kiedy myslalem ze nic sie nie da juz odratowac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak wyjdziesz z gry i wrócisz ponownie (lub założysz nową) zwłoki zawsze są w mieście. Ale trzeba pamiętać, że na poziomach nightmare i hell jeśli wrócisz po ciało możesz odzyskać część utraconego xp:) choć czasem oczywiście jest tak, że bez przedmiotów można znów polec, co boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:35, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytanie. Wgrałem patcha 1.12, przegrałem pliki a gra dalej wymaga płyt. Wie
ktoś jak to zmienić ?

A miałeś wcześniej zainstalowane jakieś dodatki, mody itp.? Bo patch może się gryźć z różnymi plikami innego pochodzenia. Ja miałam taki problem, to odinstalowałam Diablo całkowicie, wyrzuciłam cały katalog i od nowa wgrałam. I teraz chodzi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:57, oOreVenOo napisał:

Pełna instalka, pliki z CD2 oznaczona jako GRA. Jak mówię gra nie działa bez płyty, a
robię wszystko jak trza*...:)

Tyle, że pliczki trzeba przekopiować z płyty z dodatkiem LoD. :)
D2XMUSIC.MPQ oraz D2XVIDEO.MPQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:57, oOreVenOo napisał:

Pełna instalka, pliki z CD2 oznaczona jako GRA. Jak mówię gra nie działa bez płyty, a
robię wszystko jak trza*...:)


Musisz dokopiować część plików zapewne z dodatku. Chodzi o pliki z rozszerzeniem .mpq te z dodatku mają przed kropką wygląją tak d2xmusic.mpq. Sprawdź w katalogu w którym jest Diablo jakie już masz pliki i po prostu dokopiuj te których niema to może być d2xmusic.mpq i d2xvideo.mpq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować