Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 11:45, Akoss-94 napisał:

Już ci daje linka...
http://diablo.phx.pl/download/item/443/
Ściągasz - instalujesz. Po wejściu na Battlenet.com powinno samo ci go ściagnąć o_O"



sciaglem juz i jest cos takiego i jaka jest roznica jest klikne np. na gracza X i dam dolacz a jak klikne na gracza Y i dam dolacz? To obojetnie jest? ;>

20100509115909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:28, Lucas01 napisał:

To po prostu dołączasz do różnych graczy. Sam możesz stworzyć grę.



a co to za roznica jak dolacze do jakiegos gracza a jak stworze sam gre?:D
i gdzie mozna sprawdzic hmm na jakim serwerze sie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:35, Nieznajomosc napisał:

a co to za roznica jak dolacze do jakiegos gracza a jak stworze sam gre?:D
i gdzie mozna sprawdzic hmm na jakim serwerze sie gra?


Jak na jakim serwerze??
Jak sam stworzysz to możesz np. zaprosić znajomych do gry. Jak do innego gracza to możesz z nim grać i wykonywać questy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 12:53, Lucas01 napisał:

Jak sam stworzysz to możesz np. zaprosić znajomych do gry. Jak do innego gracza to możesz
z nim grać i wykonywać questy


sry ze zadaje glupie pytanie, ale dopiero zaczalem grac w diablo ^^ i duzo rzeczy '''' nie ogarniam ''''

bo np. na allegro w aukcjach z przedmiotami diablo pisze cos takiego:
'''' Obiektem mojej aukcji są Niezidentyfikowane Annihulusy(Unid Anni) znajdujące się na Close Battle Net/Europe/Ladder 1.13/Softcore ''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:01, Nieznajomosc napisał:

sry ze zadaje glupie pytanie, ale dopiero zaczalem grac w diablo ^^ i duzo rzeczy ''''
nie ogarniam ''''

bo np. na allegro w aukcjach z przedmiotami diablo pisze cos takiego:
'''' Obiektem mojej aukcji są Niezidentyfikowane Annihulusy(Unid Anni) znajdujące się
na Close Battle Net/Europe/Ladder 1.13/Softcore ''''


Ludzie sprzedają przedmioty z gry które są trudno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:43, Nieznajomosc napisał:

o co chodzi z tym ze za 11 dni wygasa? po zalogowaniu sie takie cos jest;g


Musisz zagrać pełne 2h żeby konto było na stałe. Później chyba też wygasa ale nie wiem po jakim czasie bezczynności.
Wpisz w googlach: imperium diablo lub karczma diablo. 2 strony ze sporymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:43, Nieznajomosc napisał:

o co chodzi z tym ze za 11 dni wygasa? po zalogowaniu sie takie cos jest;g

Wygasanie postaci.
Postacie Battle.netu Diablo II mają swój własny status wygasania. Np. ekran wyboru postaci pokazuje 10 dni (jeśli jest to postać nowo utworzona), zanim wygaśnie jej konto. Jednak, kiedy jesteś zalogowany tą postacią dłużej niż 2 godziny wskaźnik wygasania znika. Kiedy postać jest bliska wygaśnięcia, pojawia się nowa wiadomość. Wyświetla ona czas, który pozostał do wygaśnięcia postaci. Nieużywane postaci wygasają po około 90 dniach nieaktywności. Postacie wygasłe mogą zostać skasowane w ramach rutynowych konserwacji serwerów.


(Warto odwiedzić strony z daną grą, następnie wejść w FAQ, albo poszukać na forum tejże strony-> http://diablo.phx.pl/czytaj/pomoc-techniczna--zagadnienia-postaci--kont--pytanie-15/)

Mi postać nie wygasła po roku... niezbadane są wszystkie ścieżki battle.netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co tu jest takiego niezrozumiałego? Gość po prostu sprzedaje niezidentyfikowane Annihilusy na rankingowym europejskim CBN. Co do Annihilusa, jest to drugi po Torchu, najsilniejszy i zarazem bardzo drogi talizman w grze. Ludzie sprzedają różne itemy, ale moim zdaniem kupowanie ich jest zwykłym noobstwem - lepiej samemu na nie zapracować, by zdobyć w grze jakieś doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:23, qq_MoaR napisał:

Postacie wygasłe mogą zostać skasowane w ramach rutynowych konserwacji serwerów.


Wiesz już dlaczego? xd mi również się długo trzymały ;p. Widocznie rzadko są robione takie czystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 11:45, Akoss-94 napisał:

Już ci daje linka...
http://diablo.phx.pl/download/item/443/
Ściągasz - instalujesz. Po wejściu na Battlenet.com powinno samo ci go ściagnąć o_O"


sciaglem to i po zainstalowaniu sie tego uruchomila sie gra i gralem sobie na battle.net normalnie ale jak wylaczylem i wlaczylem gre to juz nie dziala ten sam komunikat, ze nie moze rozpoznac wersji -> instalowalem ponownie to samo, ale nic nie daje i jak wlacze ten plik z patchem to wyskakuje czarny ekran i jakis komunikat i cos tam ok co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 18:16, Akoss-94 napisał:

Skanowanie kompa. Jedyne wyjście jeśli nie podziała to format... masz jakiś syf. miałem
podobnie.


komputer jest w 100% bezpieczny na 100% :)

ale mam internet z transferem (Play Online) ->''''komórkowy internet''''.
Czy może to jest problemem? bo w duzo gier nie moge grac przez internet bo patch sie nie sciaga do konca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj patcha. Czy znowu będziesz mógł odpalić raz a potem juznie? Przeinstaluj. To samo? jeśli tak to to jest vir. Też myślałem że nic nie ma. Nic nie znajdowało. Po formacie ciskałałem już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 21:40, Akoss-94 napisał:

Zainstaluj patcha. Czy znowu będziesz mógł odpalić raz a potem juznie? Przeinstaluj.
To samo? jeśli tak to to jest vir. Też myślałem że nic nie ma. Nic nie znajdowało. Po
formacie ciskałałem już normalnie.


przeinstaluje to tzw. zainstaluje ponownie ale to juz jutro i jutro napisze
:)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:
W końcu, po długich bojach, udało się ustawić sieć między laptopem moim i brata (nie ma sensu się rozpisywać, czemu tak długo, ale w końcu jesteśmy połączeni). Sprawa wygląda też tak, że ja mam Neozdradę, a brat ją ciągnie ode mnie. I chcieliśmy sobie pograć w Diablo.
Ale tu dupa się pojawia. Najpierw próbowaliśmy normalnie, tak jak do tej pory graliśmy np. w Dooma. Po prostu wzięliśmy TCP/IP, ja hostowałem, brat nie mógł się dołączyć. Coś tam wyszperałem w sieci i dowiedziałem się, że jeśli obaj mamy IP zaczynające się 192.168. to słabo i nie pogramy. No, to dawaj na hamachi.
Ustawiłem w opcjach połączeń sieciowych priorytet hamachi, także jego IP jest główne i teraz jest wykrywalne w Diablo. No to host, brat próbuje się dołączyć, ale znowu błąd. Brat także próbował założyć, a ja miałem się dołączyć, ale także dupa.
Wszelkie firewalle wyłączone, Windows nic nie blokuje, wyjątki ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakieś strategie, na niezłą i dość tanią postać (1.13 oczywiście)? Szukałem trochę, ale większość buildów ma po 3-5 lat, a Blizzard wraz z najnowszym patchem pozmieniał balans postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze gra w tą grę i mógłby pomóc na hellu z kuźnią, to będę bardzo wdzięczny.
A tak się bawię w oczekiwaniu na wznowienie bety SC2. ;-)

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować