Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Witam
Ostatnio pogrywam sobie w Diablo 2 Lord of Destruction i pierwszy raz gram nekromantą stąd moje pytanie.
Od czego zależy ilość zadawanych obrażeń przez umiejętność zęby?
Na pierwszym screenie jest to moja główna postać, jestem nią w V akcie i moje obrażenia nie przekraczają 60
A na postaci, którą z edytowałem Hero Editorem obrażenia są o wiele wyższe po mimo mniejszego poziomu bo tutaj jest 20 lvl czyli maksymalny a na mojej postaci głównej jest 21 lvl gdyż 1 punkt daje laska. Dlaczego jest aż taka różnica? Chodzi o siłę postaci czy ilość punktów many?

Postać edytowana jest postacią testowaną, stworzoną by zobaczyć co i jak potrafi nekromanta ;)

20100621211015

20100621211338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synergie. Dodając do pewnych umiejętności postaci, zwiększają się obrażenia zębów (pod umiejętnością "Zęby" będzie napisane co i ile % daje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 21:20, Rokuto napisał:

Synergie. Dodając do pewnych umiejętności postaci, zwiększają się obrażenia zębów (pod
umiejętnością "Zęby" będzie napisane co i ile % daje).


Dobra dzięki, tak to jest jak się nie czyta informacji dawanych przez grę ;)
Ja już myślałem, że stanę do końca gry z taką ilością zadawanych obrażeń, przez moje ulubione zęby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie synergie, to te "Zęby" nie miałyby sensu na koszmarze czy piekle. Chyba, że... ktoś jest masochistą. Życzę udanych łowów. :) A i pozdrów Baala ode mnie. W sumie dawno u niego byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy to:

http://grrr.pl/2009/08/21/diablo-2-w-wysokiej-rozdzielczosci/

zadziala z wersja PL i najnowszym patchem ? Chce poprawic sobie rozdzielczosc jak bede jeszcze raz przechodzil diabelko. A moze to juz przestarzala metoda zmiany rozdzielczosc (news prawie sprzed roku) i jakos inaczej mozna zmienic rozdzielczosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:02, EmperorKaligula napisał:

mam pytanko, czy to:

http://grrr.pl/2009/08/21/diablo-2-w-wysokiej-rozdzielczosci/

zadziala z wersja PL i najnowszym patchem ? Chce poprawic sobie rozdzielczosc jak bede
jeszcze raz przechodzil diabelko. A moze to juz przestarzala metoda zmiany rozdzielczosc
(news prawie sprzed roku) i jakos inaczej mozna zmienic rozdzielczosc ?


Jeśli chcesz grać z tym w necie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:27, Akoss-94 napisał:

Jeśli chcesz grać z tym w necie odpuść.


nie chce grac w necie, battlenet ani troche mnie nie pociaga. Chce tylko wiedziec czy bedzie to dzialalo z polskim diablo i najnowszym patchem. A moze jest to juz przestarzla metoda i jest co nowego co pozwala podniesc rozdzielczosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie moge sie polaczyc do gry z kumplem. Ja nie moge wejsc do gry przez niego zalozonej i vice versa. Jesli on, albo ja wejdziemy do zalozonego juz pokoju, to druga osoba, przy probie podlaczenia, otrzymuje komunikat "gra nie istnieje".
Brama Europe, postacie rankingowe, niby wszystko ok a jednak jestesmy niekompatybilni :/

Zna ktos przyczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem diablo. : D
Dawno nie grałem. Nowe konto... Hmh. Zaczynam grać nekromantą na summony.
Ktoś chętny żeby się podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 16:08, Akoss-94 napisał:

Zainstalowałem diablo. : D
Dawno nie grałem. Nowe konto... Hmh. Zaczynam grać nekromantą na summony.
Ktoś chętny żeby się podłączyć?


No właśnie chyba już coraz mniej osób gra w tą grę. Jakiś czas temu (całkiem niedawno) poprosiłem o to samo i zero reakcji, zero odpowiedzi. Ale życzę powodzenia.
Ja tak z miesiąc temu zacząłem sobie grać od zera. Mam czarkę na około 80 lvlu, którą w razie co mogę pomóc na normalu lub na koszmarze. Jakby co to pisz. ;-) Na hell postaci nie mam. Zresztą to miało być takie tymczasowe granie w oczekiwaniu na SC2, ale też wiele nie pograłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:24, Astropath napisał:

Zna ktos przyczyne?


Diablo w Firewall''u odblokowane ? Wszystkie porty również ? Zarówno u Ciebie jak i kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pożyczyłem od kumpla Diablo 2 ZE (oryginał ofc). Podstawka zainstalowała się bez problemu, ale mam kłopot z dodatkiem. A mianowicie w połowie instalacji tegoż dodatku wyskakuje mi, że mam włożyć do napędu płytę grą. Całość jest na 4 płytach, ale którą bym nie włożył to wywala mi to samo. Być może przez to, że płytka z LoD jest trochę zjechana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:24, Astropath napisał:

Mam problem. Nie moge sie polaczyc do gry z kumplem. Ja nie moge wejsc do gry przez niego
zalozonej i vice versa. Jesli on, albo ja wejdziemy do zalozonego juz pokoju, to druga
osoba, przy probie podlaczenia, otrzymuje komunikat "gra nie istnieje".
Brama Europe, postacie rankingowe, niby wszystko ok a jednak jestesmy niekompatybilni
:/

Zna ktos przyczyne?


moze to ze jestescie (tak podejrzewam) obaj za natem w tej samej sieci ?

ps: chociaz nie to nie ma sensu, bo przeciez mozna kilka klientow diablo u siebie uruchomic na oddzielnych kluczach... sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada - o ile nie masz jakiegoś wybitnie wolnego łącza, wejdź na stronę Blizzarda, zarejestruj grę i ściągnij ją w postaci cyfrowej. Nigdy więcej żonglowania płytami, plus szybsza instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To tak można? Fajnie :D Dzięki, już myślałem, że kumpel będzie mi musiał pożyczc drugą kopie (tak, ma 2x Diablo 2 plus 3 cd-kaye, ale on gra praktycznie tylko w tą grę). Ja muszę jeszcze raz spróbowac, bo kiedyś byłem anty do h''n''s, ale po Torchlight trochę się to zmieniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba że jesteście geniuszami jak ten o to pan: Akoss
Zgubił nazwę konta, hasło i email na którym miał zarejestrowane swoje gierki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować