Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista samochodów z Need for Speed: Hot Pursuit

42 postów w tym temacie

O mamusiu, SLR Stirling Moss <3

igor8472

Panamera Turbo wykręciła na Nurburgringu czas 7:56 czyli lepszy niż nie jeden z pozostałych samochodów i chyba w dalszym ciągu jest to najszybszy 5 - drzwiowy samochód, więc bardzo fajnie się tutaj komponuje, dla urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą listę już widziałem na m.in forum nfsunlimited.net, i mam tylko nadzieję, bardzo szczerą, że te wszystkie wersjie Gallardo to nie prawda :/

Rozumiem wersję zwykłą + kabriolet, ale nie kiedy oprócz tego dostajesz jeszcze 2 dodatkowe wersje...
I Nie rozumiem czemu jest RX-8 a nie ma RX-7, czemu nie ma żadnych "starszych" pojazdów typu Lamborghini Countach, Diablo...

Chociaż ja i tak głównie będę jeździł GT3 RS i Nissanem GT-R R35, nie spodoba mi się kiedy zobaczę 4x Lamborghini Gallardo, i z tego jeden z otwartym dachem, drugi z jakimś paskiem, trzeci z innymi felgami a czwarty jeszcze z czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam lista bardzo odpowiada:)
przejrzałem wozy (tzw listę) i przynajmniej to zapowiada się nieźle bo w sukces NFS przestałem już wierzyć dawno temu;p
i tak gry nie kupię dopóki nie ujrzę pozytywnej recenzji bo podobnie "świetne" miały być wszystkie ostatnie NFS... (no i może dla kogoś były, ale ostatnią częścią w którą grałem z przyjemnością był (odrobinę) przykrótki carbon...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę duży wysyp Lamborghini... Ale lista naprawdę fajnych wozów.

I jeszcze je wszystkie zobaczyć w wersji policyjnej... Cudo... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetna lista, wiele modeli Lambo, o których nie każdy zwykły śmiertelnik słyszał,
w dodatku 8C, Reventon, GranTurismo, M6, SLR 722&Stirling Moss czy nowy McLaren.
Czytając tę listę, czuję się jakbym właśnie przeglądał rozkładówkę Top Gear.
Nie ma co, panowie z EA naprawdę się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał jeszcze Saleena S7, Mazdę RX-7, Nissana Skyline r-34 GTR, Gumperto Apollo i oczywiście jakieś auta z fabryki pod Maranello, jakieś Enzo, F50 czy inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista pokaźna, jak dla mnie - wystarczy do zabawy. Tylko zupełny brak marki Ferrari trochę dziwi. Nie dogadali się w sprawie licencji? A może planują płatne dodatki...

Acha, śmieszna sprawa jeszcze z tymi Gallardo wszystkimi... ;) To tak, jakby szef kuchni się chwalił: "Mam 66 dań w menu", a tam: 1. schabowy z surówką, 2. schabowy z ziemniakami, 3. schabowy z frytkami, 4. gulasz (z posiekanego schabowego) itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:34, Pitej napisał:

Panamera Turbo wykręciła na Nurburgringu czas 7:56 czyli lepszy niż nie jeden z pozostałych
samochodów i chyba w dalszym ciągu jest to najszybszy 5 - drzwiowy samochód, więc bardzo
fajnie się tutaj komponuje, dla urozmaicenia.

Ale jak można grać nie patrząc na ekran ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 23:40, byverter napisał:

Ale jak można grać nie patrząc na ekran ;)?


xD pwned

Nie, no bez przesady, nie jest aż tak brzydka... a na żywo to w ogóle całkiem dobrze się prezentuje...

Chociaż fakt, że w grze będziesz ją widział głównie z najmniej udanej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować