Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kończymy konkurs Canon - "Obrazy z życia graczy"! Kto zwyciężył?

41 postów w tym temacie

Sam w tym konkursie nie brałem udziału, ale tak, czy siak gratuluję zwycięzcom(pomysł laureata dość banalny, ale jednak urzeka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 19:27, Mimizu napisał:

@SarenkaB
Rzuć najpierw okiem na to, jakie jeszcze prace znalazły się w galerii,
zestaw ze zwycięskimi

Rzuciłem,ale czy to coś zmienia?To tylko jeden konkurs,a tym czasem na prawie każdym konkursie,obojętnie czy losowym z odpowiedziami,czy z pracami.

Dnia 01.09.2010 o 19:27, Mimizu napisał:

i dopiero zacznij się przypieprzać do tych, którzy nie zechcieli skwitować decyzji gromkimi
oklaskami, ok?

Po co gromkie oklaski?Nie lepiej normalnie to zaakceptować zamiast rozwodzić się nad tym jak to niesprawiedliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia creo77 i naffnaff są bardzo fajne. Mi przynajmniej się podobają. O pozostałych natomiast myślę, że nie zasługują na takie miejsca, ale pewnie ja się nie znam i w jury siedzieli prawdziwi znafcy fotografii... Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców - było dużo bardzo fajnych fotek, ale zawsze ktoś wygra ktoś przegra. Mi podoba się zdjęcie anetta01, ładnie zrealizowane.

Abe83-->Co to znaczy "wiele prac musieliśmy odrzucić ze względu na użycie w niedozwolony sposób programów graficznych"? - ano to, że nie zostały zaakceptowane i przepuszczone do galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, zaskoczyła mnie naprawdę praca która zajęła pierwsze miejsca w kategorii artystycznej. Nie trzeba mieć nie wiadomo czego w posiadaniu a wystarczy pad, widelec, nóż i głowa ^^ Mimo to trochę jest to dla mnie nie fair, że ktoś usłyszy o konkursie, pierwszy raz na oczy ujrzy gram.pl, weźmie w nim udział, wygra i o gram.pl zapomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Gratuluję wyboru zwycięskiej pracy w kategorii artystycznej, większego badziewia chyba wybrać nie mogliście. Gdzie tu jest coś artystycznego to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 20:25, Laid_back napisał:

Abe83-->Co to znaczy "wiele prac musieliśmy odrzucić ze względu na użycie w niedozwolony
sposób programów graficznych"? - ano to, że nie zostały zaakceptowane i przepuszczone
do galerii.


Dzięki za wyjaśnienie, bo tekst jest nie do końca jednoznaczny. Można by pomyśleć, że oprócz segregacji przez moderatora, jury podczas wybierania zdjęć z galerii również odrzucało prace (już wcześniej zaakceptowane), które uznawało za fotomontaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie jest rzeczywiśćie bardzo arstyczne bo nie ogarniam tego artyzmu w porównaniu z innymi pracami i jest po prostu na ich tle beznadziejne. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom. W galerii jest wiele prac które zasługują na nagrodę. Mam nadzieję, że ich autorom się poszczęści w kolejnych konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie galerię:

niektórzy strasznie dosłownie potraktowali temat. Zbyt dosłownie. Szczerze mówiąc nie znalazłem zdjęcia, które by mnie rzuciło na kolana, przy którym natychmiast człowiek wie, że to jest to. Pierwsza nagroda dla Silkeborga to przesada -to mógłby być dobry punkt wyjścia do pracy nad tym pomysłem, ale w tej formie do mnie nie przemawia nawet w ułamku. krystynaania --> autorka (?) pomyliła kategorię z fotografią reklamową. Creo77 - nienajgorsze, ale mało naturalne. Czuć w tym pozę, sztuczność. Z zaprezentowanych fotek (moim zdaniem) najlepsze jest foto naffnaffa - bez dwóch zdań. Użycie B&W, obiektywu szerokokątnego nadało świetnego klimatu, a to, że fotka jest bardzo ekspresyjna (latające klawisze, wiarygodny wyraz wściekłości) wynoszą tę pracę na najwyższe podium (IMO).

Do co niektórych przedmówców: insynuacje o przekupstwo jury są niesmaczne. Skupcie się na merytoryce, a nie kalumniach i oszczerstwach. Krytyka tak, ale konstruktywnie. Tyle z mojej strony, pozdrawiam uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie creo77 rzeczywiście rządzi, a dobre są również zdjęcia naffnaffa i anetta01. I faktycznie, zdjęcie Silkeborga wygrywające kategorię artystyczną w porównaniu do innych niestety ssie, podobnie "nie jestem zachwycony" fotką krystynyani z gościem z jakimś ajfonem w podskoku. Co prawda nie robi mi różnicy wielkiej, z jakimi zdjęciami przegrały moje, bo te rewelacją też nie były, ale współczuję tym, którzy wystawili naprawdę dobre prace a nie zostali docenieni. Fajnie, że znajdzie się zwykle pary sprawiedliwych, którzy oddadzą autorom dobrych zdjęć to, co im należne i wleją tym samym choć trochę miodu na ich serca :) A swoją drogą...wątpię, aby Silkeborg i krystynaania się tu odezwali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nic nie wygrałem. W kategorii Emocje szans nie miałem, bo nie jestem zbyt emocjonalny, a w kategorii Open przesądziły kiepski system oceniania i głosy userów, którzy umówmy się mają raczej różne gusta. Najbardziej mi szkoda Thefiego, który wystawił prawdziwie mistrzowskie zdjęcie, a nic nie wygrał również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 17:56, wojcio102 napisał:

IMO pierwsze zdjęcie(bodajże krystynaania) nie zasługuje na zwycięstwo w tej kategori,
ponieważ nie ma w nim żadnego pomysłu - łatwo było wpaść na pomysł, aby wziąć iPhona(mam
nadzieję, że dobrze widzę), włożyć słuchawki do uszu i podskoczyć. Pozostałe dwa zdjęcia
są bardzo fajne :)


przeciez to jest psp
w ogole genialne sa glosy "ze latwo bylo wpasc na pomysl" bo jak bylo latwo to mogles sam wyslac i wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować