Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrogowie Mrocznego Rycerza z Batman: Arkham City na screenach

20 postów w tym temacie

Cóż tą grę kupię w ciemno, nie ma mocnych. No i ten coop. Zapowiada się miodnie. Szkoda tylko, że tak zlewają Robina. Mogliby walnąć coop Nightwing - Batman, w końcu to najbardziej naturalna kombinacja zważywszy na stylistykę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywisty must-have, nie ma innej opcji.
A co do galerii, to tak:
1) Harley wygląda IMO gorzej niż w AA
2) Cieszy to, że przeciwnicy korzystają z elementów otoczenia (vide screen z krzesłem)
3) Czy tylko mi się wydaje, że gra wygląda lepiej niż jedynka? :)
4) Fajnie, że Batman może pomykać na linach wysokiego napięcia
5) Tryb detektywa i to urządzenie do łamania zabezpieczeń (zapomniałem nazwy) wyglądają lepiej
6) Czy ten 13 screen to jakieś opcjonalne zadanie? Złapać wanali malujących ściany sprayem? ;)
7) Two Face i Cat-Woman FTW!

No i narobili mi apetytu na tą grę, czemu jeszcze tyle trzeba czekać? Po screenach widać, że gra mogłaby już wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby gra została dopracowana do najmniejszego szczegółu i przetestowana przed wydaniem sporą ilość razy jak część pierwsza, gdzie obyło się bez jakichkolwiek patchy (Jedynie dodający PhysX''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj, ta Cat Women, to chyba będzie chora. W otwartych przestrzeniach z taaaaką szyją ;). Screeny wyglądają czadersko, widać chłopcy się wzięli ostro do roboty :). Nic tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam uważam, że Catwoman mogli zrobić o wiele lepiej. Reszta miodzio (ale Harley rzeczywiście tak jakoś nie ciekawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się genialnie, a te 20 screenów jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że ta gra będzie rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyłapałem na screenach, to oczywiście oprócz nowych bohaterów, w AC zmieni się tryb detektywa, urządzenie do hakowania zamkniętych drzwi(prawdopodobnie zmieni się też sam system hakowania) będzie wyglądało inaczej, będzie bardziej rozbudowane, no i na koniec z jednego ze zdjęć wynika, że nasi przeciwnicy będą uzbrojeni również w broń białą(jeden z nich dzierży w swojej dłoni jakiś miecz/maczetę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

harley quinn wyglada gorzej - jak barbie, widac poszli na latwizne jesli chodzi o ubranie od pasa w gore bo tylko obcieli rekawy, zmienili kolory i dodali 3 guziki, porownanie:
stara: http://www.onesixthwarriors.com/photo/data/500/Harley-Quinn-in-Arkham-Asylum-Videogame-batman-7340341-1024-768.gif
nowa: http://cache.gawker.com/assets/images/comment/9/2010/09/c7677416f697afcbb83b96afab7386f8/original.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harley mi się podoba (nie marudźcie, nie może wyglądać tak samo jak w AA, jest kobietą, musiała się przebrać), Catwoman mnie nie zachwyciła specjalnie, ale jest całkiem fajna, ma to coś. Two-Face jest świetny, cieszy też większa interakcja z otoczeniem, mam nadzieję że dotyczy to też Bruce''a, a nie tylko oprychów. Do tego prawdopodobne samonaprowadzające batarangi, nowe urządzenie do hakowania, chodzenie po liniach wysokiego napięcia i mrożący krew w żyłach atak G.W.G. (Głową W Glebę).
Po genialnej poprzedniczce i tych screenach czekam bardzo niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować