Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Gra!

111 postów w tym temacie

No ja jestem w tym miejscu "zoczencem" bo jak zoabcze inne pudelko niz dvd box to nie kupie i tyle. Mam aldna kolekcje gier. Same dvd boxy i nie zamierzam zasmiecac calego pokoju wielkimi boxami, ktorych nigdy nie lubilem i mam nadizjee, ze do nich nie powroca...

DVD box 4ever ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta eXtra gra faktycznie ma się pojawić kosztem NXK to raczej się nie cieszę. Ale poczekajmy... Zresztą nie wiem czy cokolwiek kupię, półki uginają mi się od zaległości, a tu jeszcze HOMM 5 za pasem... to musiałoby być coś naprawdę dobrego, a zważywszy, że nieadwno przestałem zbierać CDA miejsce w budżecie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z Extra Gry też będą dawały wirtualną gotówkę, przynajmniej mam taką nadzieję. Mogliby z wyprzedzeniem informować jakie gry pojawią się w Extra Grze, żeby można sobie zrobić mały biznes plan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 20:58, Evil Khan napisał:

Ja obstawiam Punishera lub Świątynie Pierwotnego Zła :)


W pierwszym numerze będzie "Colin McRae 04" (czy jak to tam się pisze), więc przestańcie się pytać co chwila skoro juz dawno to powiedziano i co chwilę sie powtarza. Ale tak na poważnie, jestem za, aby w numerze majowym, czy czerwcowym dodano "Świątynię Pierwotnego Zła", ot taki miły prezenciki, za skończenie kolejnego roku nauki (pewnie znów z wyóżnieniem :-P) i świetny początek wakacji. Ale pomarzyc zawsze można ;-).

PS: a może w tak jak w starej eXtra Grze dodano SpellForca, tak tu dadzą jego druga część, gdzieś tak koło lipca ;-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było jakby dali Punishera albo Full Spectrum Warriora. A tak w ogóle to wydaje mi się że będą do tej serii przenosić gry z serii FAJNA CENA itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 15:14, mikim napisał:

fajnie by było jakby dali Punishera albo Full Spectrum Warriora. A tak w ogóle to wydaje mi
się że będą do tej serii przenosić gry z serii FAJNA CENA itp.

Numer majowy: Empire Earth II:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 15:39, ShadowG napisał:

> fajnie by było jakby dali Punishera albo Full Spectrum Warriora. A tak w ogóle to wydaje
mi
> się że będą do tej serii przenosić gry z serii FAJNA CENA itp.
Numer majowy: Empire Earth II:)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 09:36, Lailonn napisał:

Jerodzik z tym, ze Extra Klasyka zostala zakonczona. Aktualna promocja 9.99 to wyprzedaz stanow
magazynowych. Wyslalem maila do CDP i odpisali, ze nie planuja wznowienia baldursa. Pozostale
gry na bank czeka to samo. Juz od 5? miesiecy nic nowego w tej serii nie bylo. Trzeba sie z
tym pogodzic, ze CDP usmiercil najlepsza serie :/


Co? Koniec z NXK? Nie wierzę. Przecież to jest NIEMOŻLIWE! Wielkie standardy muszą nadal być wydawane - choćby dla przyszłych pokoleń graczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz CDP przegięło, u mnie notowania lecą im na łeb, na szyję, za zlikwidowanie NXK, a czekałem, że dadzą może Earth Antologię, Worms4 Toalną Rozwałkę, Gothica 2Gold, Warhammera 40000 Gold.
Minus, WIELKI MINUS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakaś samochodówka w jakiejś gazecinie, co po miesiącu znika i wymusza się u mnie kolejność zakupu tytułów (nie to co NXK, samemu kolejność, z dostępnych, można było sobie narzucać).
Samochodówek nawet w celach muzealnych nie kupuję! Państwo w CDP toczycie sie w przepaść jeżeli chodzi o mnie.

Dziękuję za dotychczasową współpracę :(, jeżeli NXK ma nie żyć, to ja w najbliższym czasie nie widzę tytułów, które byłbym skłonny nabyć, bo to co chciałem już nabyłem, a to co miałem zamiar nabyć w postaci NXK w przyszłości już nie nabędę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie powiedzieli oficjalnie ze koncza serie ani tez ze jej nie koncza. Jednak fakt, ze 5 miesiecy NIC nie dodaja oraz wciaz w planie wydawniczym NIC nie ma daja do myslenia. Nowa promocja gdzie sprzedawane sa gry taniej a ich dystrybuacja zostaje zakonczona tez daje do myslenia ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Panie Archiwisto moze z drugiej reki sobie kupic co trzeba a nie zale tu wylewac ?
A o ile ladniej kolekcja wyglada z pierwszych wydan a nie z jakiegos odpadu dla gapciow i ubogich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Dresie. Kupuje gry z drugiej reki jezeli to jedyny sposob aby zdobyc je do kolekcji. Forum jest po to by sie wypowiadac a jak ci sie moje wypowiedzi nie podobaja to sobie idz stad bo ja na bank bede wypowiadal sie dalej.

Reedycje dla "ubogich :D" i gapciow powiadasz. Cieszy mnie niezmiernie fakt wysmiewania przez jakiegos leszcze ludzi nie majaych pieniedzy na to by sobie kupic oryginalne gry. Jak widac kupno gry z reedycji zamiast sciagniecie pirata jest w tym kraju upokarzajace. Wez sie pan juz lepiej nie oddzywaj bo po prostu sie osmieszasz. Ide o zaklad, ze masz duuza kolekcje samych oryginalnych gier lol

Dla twojej wiadomosci czesc ludzi jednak NIE MA pieniedzy na kupno gry w dniu premiery za czesto zawyzone ceny.
Czesc ludzi woli kupic gre gdy juz jakis czas bedzie na rynku bo wtedy patche sa juz wydane i nie trzeba byc betatesterem.
Sa tez tacy, ktorzy nie kupia gry dopoki nie spadnie do ceny dla nich odpowiedniej tj jesli sami wycieniaja produkt na 50zl nie kupia go za 100zl. Przykladem bylo armie exigo, ktore poczatkowo kosztowalo 100 by bardzo szybko staniec do 50 bo nie okazalo sie hitem jakim mialo byc...I wlasnie za te 50zl kupilem Exigo i nie zaluje.

Jesli natomiast chciales MNIE urazic to wiedz, ze nie narzekam na finanse. Rocznie kupuje okolo 30 gier. A ty ile ze smiesz wysmiewac tych co nie maja pieneidzy na tak niezbedny do zycia produkt jak gry, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować