Zaloguj się, aby obserwować  
evilemot

Shogun II: Total War

1255 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2011 o 21:12, Bambusek napisał:

Zapowiedź Rise of Samurai. Wygląda na to, że znowu walczymy o całą Japonię.

niestety. Szczerze, rzygam już tą mapą, ileż można. Szkoda że nie poszli ścieżką z Napoleona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z końcówki tekstu wynika, że będą jeszcze kolejne rozszerzenia to może w następnym będzie coś innego. Tylko co? Inwazja na Koreę może, chyba takowa w historii miała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 01:13, Carter napisał:

A może inwazja na Japonię taka też miała miejsce


Hmmm, była już w dodatku do pierwszej części, Mongołowie atakowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli inwazji na Koreę czy Chiny by nie było, to i tak by można zrobić na ten temat DLC, tak po prostu dla urozmaicenia - w końcu mongol invasion też opierał się na "co by było gdyby". Granie na tej samej mapie kolejnym niemal identycznym klanem różniącym się tylko detalami straszliwie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 23:52, Bambusek napisał:

Z końcówki tekstu wynika, że będą jeszcze kolejne rozszerzenia to może w następnym będzie
coś innego. Tylko co? Inwazja na Koreę może, chyba takowa w historii miała miejsce.

Ja bym nie pogardził pojedynczym scenariuszem bitwy żywcem przeniesionej z Ostatniego Samuraja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwazji na Koree nie bedzie o czym przedstawiciel Segi wielokrotnie juz sie wypowiadal. Jest to dla nich za kontrowersyjna sprawa. Szkoda bo sam bym w nia chetnie zagral. Szybciej juz jak wspomnial Bambusek zobaczymy Mongolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam no takie pytanie... Czy Shogun 2 to jest gra turowa oparta na turowym rozmieszczaniem wojsk, budynków i jak się spotkają to jest bitwa/ lub jak zaatakujesz zamek/siedzibę? Bo dopiero jak odpaliłem grę, przeszedłem samouczek i zobaczyłem o co w multi chodzi to O_o! Czy mi naprawdę ciężko znaleźć serwer? Czy poprostu mi się zdaje? Widzę jakieś może 5-8 serwerów. Połowa zajęta i jeszcze pisze "nieaktualna wersja" WTF? Przecież Steam aktualizuje na bieżąco...

Druga sprawa... Uciążliwe jest to,że jak ma się włączoną grę i jest napis na bambusowym, o ile bambus to jest... Shogun 2 Total War i napisy pod tym... To jest NAJDŁUŻSZA rzecz na jaką tylko muszę czekać... Gram na DX10, na full i bez problemów, ładowanie mapy/kampanii etc. trwa ok. 6-11 sekund i nie narzekam. Ale ten początek po włączeniu gry?! Można coś z tym zrobić? Marnuje ok. 1 minutę ,albo i nawet dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:24, BartexooN napisał:

Witam, mam no takie pytanie... Czy Shogun 2 to jest gra turowa oparta na turowym rozmieszczaniem
wojsk, budynków i jak się spotkają to jest bitwa/ lub jak zaatakujesz zamek/siedzibę?
Bo dopiero jak odpaliłem grę, przeszedłem samouczek i zobaczyłem o co w multi chodzi
to O_o!


W kampanii tak, to strategia turowa. W multi wygląda to inaczej.

Co do nieaktualnej wersji - być może te serwery działają na jakimś modzie, którego zwyczajnie nie masz. Pograj w Podboje Avatara, tam tego problemu na pewno nie ma, bo ten tryb jest oparty o matchmaking i gra sama dobiera przeciwnika, nie szukasz sobie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bambusek -> Dzięki

Mam takie pytanie. A mianowicie koszt. 5000 i 10000. Pisze,że średnie i małe. Mam taki problem,że dałem z 4 łuczników, z 2 konnych, generał ofc. 1 weteran konny i paru włóczników. Nie mogłem dołączyć do gry... Ale nie wiem dlaczego?! Nie przekraczało 5k... Nie rozumiem w ogóle o co chodzi... Czy mam jakiejś jednostki za dużo?
Druga sprawa. Jak jest z zdobywaniem jednostek? Muszę przechodzić kampanie multiplayer i potem coś mam? Bo jak mnie dzisiaj zownili mnisi to oj.oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 21:23, Miniu napisał:

By miec mozliwosc kupienia nowych jednosteki w Podbojach Avatara musisz zdobyc odpowiednie
prowincje.

I je zdobędę poprzez kampanię multiplayer mam rozumieć tak? A rank 10 to jest max? Jak to jest z tym,że mam dwieście coś punktów PD, nie mam jeszcze rank 2, o ile tak jest. A już miałem 1 punkt do dodania. Musi być jakaś epicka bitwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avatar Conquest to co innego niz kampania multiplayer.Kliknij na multiplayer i wybierz go z listy to ci wszystko wytlumaczy narator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 21:31, BartexooN napisał:

I je zdobędę poprzez kampanię multiplayer mam rozumieć tak? A rank 10 to jest max? Jak
to jest z tym,że mam dwieście coś punktów PD, nie mam jeszcze rank 2, o ile tak jest.
A już miałem 1 punkt do dodania. Musi być jakaś epicka bitwa?

Są 2 punkty na lv przyglądnij się po środku paska z exp jest znacznik przy którym masz nowy punkt a drugi za level

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszce jedno pytanie... Ile od cholery ta gra żre mocy o_o? Mi się tak przegrzał laptop i PC ,że mi się wyłączyła gra i wyłączył również PC. PC-> jakaś godzina ,a laptop ok. 45 minut. Laptop wyczyszczony z kurzu, bo robiłem to 4 dni temu, PC również. Czy mam zmniejszyć zużycie przez to ,że używam DX10 na tej grze? Co może jeszcze pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam o MW3, BF3, patrzę na komentarze, zastanawiam się jak ludzie mogą być tak dziwni i powoli myślę sobie czy warto wydawać kasę na te gry jak możliwe, że rzadko kiedy trafię na normalnych przeciwników.
Ale to tylko taki wstęp miły.
O Shogunie II długo myślałem, a teraz (podczas tej chwili zawahania) jest szansa zastanowić się czy nie warto zmienić zamówienia. Mam Medievala II (grało się dobrze, dawno, bo teraz po wrażeniach z Empire nie mogę do niej wrócić) i jak wspomniałem w nawiasie Empire. W tą drugą grało się dobrze, ale z modem. Powiększenie armii itd.
Jak wygląda Shogun II? Jak długo gra się, żeby się nie nudziło? Przeciwnicy potrafią zaskoczyć? Ja w grach uwielbiam beznadziejne sytuacje, ale z wyjściem. Przegrywać też nie lubię, ale marzy mi się sytuacja, gdy jestem z każdej strony atakowany i małymi oddziałami mogę wygrywać. Ogólnie gra nie ma bugów? Na ile wystarcza i czy ruszy w miłych odczuciach na moim sprzęcie:
Windows XP, Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, 2MB RAM, GeForce GT240. Słabizna? Nie wiem, nie znam się.
Ogólnie muszę się zastanowić czy zmieniać to zamówienie i na co... Ale to już zapytam w innym temacie.
Z góry dzięki i przepraszam za chaotyczność posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować