Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dobra już zdobyłem to i pokonałem tego śmiecia , ale następny problem , pojawiło się jeszcze większe ścierwo z wody i później muszę muszę strzelić z tego działka od spodu ale cholera nie mogę bo ten właz za szybko się zamyka i to działko za długo namierza i dupa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 11:46, Dark SMG napisał:

Nie wiem czy widziałeś pierwsze screeny i gameplaye. Crysis to przede wszystkim nowy silnik
graficzny. wokół niego powstała fabuła i cały świat a jest on wstępem (testem) do Far Cry`
2.


Tworząc FC Crytek najpierw stworzył silnik graficzny, a potem całą otoczke do niego, czyli fabułe i całą reszte. Tworząc Crysisa silnik graficzny powstawał równo z fabułą, dzięki czemu nie tylko wypasiona grafika będzie głównym atrybutem tej gry. Nie wiem ile w tym prawdy, ale sami bracia Yerli mówili tak w jednym z wywiadów. Ponadto Crysis nie jest wstępem do FC, z tego prostego powodu że Crytek nie posiada praw ani do Cry Engine, ani do marki Far Cry, prawa te posiada Ubisoft, a jak powszechnie wiadomo Crytek przeszedł pod skrzydła EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:01, Virus 500 napisał:

Dobra już zdobyłem to i pokonałem tego śmiecia , ale następny problem , pojawiło się jeszcze
większe ścierwo z wody i później muszę muszę strzelić z tego działka od spodu ale cholera nie
mogę bo ten właz za szybko się zamyka i to działko za długo namierza i dupa .....



nic sie nie zamyka przynaj,mnije u mnie ja go zalatwilem szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:56, Douzi napisał:

Ja w Media Markcie nie byłem od czterech dni tak więc mogłem nie zauważyć ale skoro mówicie,
że już jest to zaraz wybieram się do MM. A tak a propos to to jest tak wersja polska czy angielska
w pełni.



angielksa z polskimi napisami ale w grze znajduja sie polskie napisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że napisy bo właśnie na grach online czytałem, że wyjdzie polska wersja ale będą tylko napis nikt nie będzie podkładał głosu i chyba dobrze bo wole słyszeć angielskie głosy niż jakiś polskich znanych aktorów, którzy podkładają głos w Crysisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:31, rafekx 12 napisał:

siemka mam małe pytanie - mianowicie zaczołem grać w crysisa i ciekawi mnie kiedy ma sie pierwszy
kontakt z obym tzn. kiedy sie z nim walczy z góry thx



pierwszy raz z obcym walczysz na ich statku a do tego czeka Cie nardzo dluga droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o wstęp technologiczny, ten silnik przecież nie jest tak zoptymalizowany i nafaszerowany efektami jak mógł by być, Crytek zrobił silnik i to o nim mówiłem.
Akcja Crysisa to całkiem inna gra ale silnik i technologia już ta sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)))))

Ostatnio zastanawiałem się czy przypadkiem Crysis nie może pójść w pełnych detalach na DX9 i okazało się że podobno może.
Ponieważ jestem tu pierwszy raz prosił bym o pomoc co trzeba zmienić w plikach konfiguracyjnych aby opcja dostępna ponoć tylko dla DX10 była możliwa do uruchomienia w DX9 (nie chcę na razie zmieniać mojego Win XP na Vistę bo to bez sensu)

Pomóżcie jeśli macie jakieś pomysły.

Mój adres e-mile: r.kowalczyk@stolarka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:35, SG1 napisał:

Witam :)))))

Ostatnio zastanawiałem się czy przypadkiem Crysis nie może pójść w pełnych detalach na DX9
i okazało się że podobno może.
Ponieważ jestem tu pierwszy raz prosił bym o pomoc co trzeba zmienić w plikach konfiguracyjnych
aby opcja dostępna ponoć tylko dla DX10 była możliwa do uruchomienia w DX9 (nie chcę na razie
zmieniać mojego Win XP na Vistę bo to bez sensu)

Pomóżcie jeśli macie jakieś pomysły.

Mój adres e-mile: r.kowalczyk@stolarka.com.pl


zessaj se pliki cfg z netu i bedziesz mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zupełnie z innej beczki
wpadłem dziś do Empiku a tam Crysisy na półce już w sprzedaży więc myślę, skoro zamówiłem preodrer w gram.pl dziś dostanę. A tu klops. Nic nie doszło. Bardzo dziękuję gram.pl, że jako klient który złożył preorder jako chyba jedyny muszę czekać do 16.11. na otrzymanie gry. A można było póść do empiku lub MM. Wzruszające..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:37, Taschon napisał:

Dzisiaj w drodze powrotnej do domu kupiłem EK Crysisa za 119,90zł. Kocham Wirtusa :)


gratuluję ale Ci zazdroszczę, więcej na jakieś śmieszne preordery nie dam się nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja dostałem Crysisa wczoraj (14.11.2007), więc to raczej wina tego, że zamówiłeś pocztą polską(po moich doświadczeniach z nimi,nie polecam, raz czekałem 3 miesiące na paczkę od ciotki ;p). Jak kurierem(Masterlink) - to ich wina, nie gram.pl. ;p

Sam na razie nie miałem żadnych problemów z sklep.gram.pl, wszystko dochodziło na czas (no pre-order Wiedźmin EK, gra doszła, ale jeszcze na dodatki czekam), kurier się nie spóźniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:37, Kraju92 napisał:

Na stronie gry-online.pl jest film pokazujący co daje nam kombinezon, zachęcam do oglądania.
Link: http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=32


wszyscy wiedza co daje bo wszyscy na tym kanale juz ogladali nie ejden dfilmik z tym kombinezonem w akcji i co wiecej wiekszosc na tym kanale juz gra albo skoczyla CRYSISA tak jak ja.

PS gram 2 raz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:25, silenthill napisał:

a ja zupełnie z innej beczki
wpadłem dziś do Empiku a tam Crysisy na półce już w sprzedaży więc myślę, skoro zamówiłem preodrer
w gram.pl dziś dostanę. A tu klops. Nic nie doszło. Bardzo dziękuję gram.pl, że jako klient
który złożył preorder jako chyba jedyny muszę czekać do 16.11. na otrzymanie gry. A można było
póść do empiku lub MM. Wzruszające..............................................


Juz nigdy się na preorder nie dam nabrać, dzis w saturnie kupilem EK w metalowym pudle za 119pln, darmowe auto, artbook, muzyka, w sumie 3 plyty. Oczywiscie gramowe zamowienie na ek za 139pln poszlo do kosza, wiec jakby co jedna jest wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2007 o 23:50, karolj napisał:

Juz nigdy się na preorder nie dam nabrać, dzis w saturnie kupilem EK w metalowym pudle za 119pln,
darmowe auto, artbook, muzyka, w sumie 3 plyty. Oczywiscie gramowe zamowienie na ek za 139pln
poszlo do kosza, wiec jakby co jedna jest wolna.


Mam pytanie. U mnie w miescie nie ma SATURNA. Czy gdybym Ci wyslal kase na konto czy jak tam chcesz to kupilbys mi EK CRYSISA i wyslal do mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie poczekam, aż o północy Crysis mi się zacznie EA download managerem ściągać, na rano będzie (choć i tak pewnie poczeka, bo na razie męczę Conana i Heavenly Sword :P) Też dostałem wszystko to co w EK, chociaż "bonus diska", czy innych śmieci ściągać nie zamierzam :) (dodatki do gier, to dla mnie strata miejsca i czasu, zresztą muzyki nowoczesnej nie lubię, więc mp3 mi "wiszą")

Ale za to, mam prawo, przez następne dwa lata, ściągać ile razy chcę kopię gry z serwerów, więc żadne pady płytki mnie nie obchodzą, a paczka w drodze nie zginie :D

Nie ma to jak kupowanie po sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 23:54, Melkor_79 napisał:

A ja sobie poczekam, aż o północy Crysis mi się zacznie EA download managerem ściągać, na rano
będzie (choć i tak pewnie poczeka, bo na razie męczę Conana i Heavenly Sword :P) Też dostałem
wszystko to co w EK, chociaż "bonus diska", czy innych śmieci ściągać nie zamierzam :) (dodatki
do gier, to dla mnie strata miejsca i czasu, zresztą muzyki nowoczesnej nie lubię, więc mp3
mi "wiszą")

Ale za to, mam prawo, przez następne dwa lata, ściągać ile razy chcę kopię gry z serwerów,
więc żadne pady płytki mnie nie obchodzą, a paczka w drodze nie zginie :D

Nie ma to jak kupowanie po sieci :)



a jakiego masz neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować