Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2009 o 22:27, zadymek napisał:

> Bo to oni opanowali całą wyspę. USA wysłało naszą drużynę Raptor, dopiero później
nadchodzi
> atak Amerykanów.
...i nadal nie pojawiają się nic poza gaussem:(
Swoją drogą to zabawnie, że Koreńce używają sprzętu US Army (MK 23, Hummvee).


Nie zapominaj o karabinie SCAR, moja ulubiona pukawka w grze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:39, Ecko09 napisał:

Nie zapominaj o karabinie SCAR, moja ulubiona pukawka w grze :>

A czyja nie:)
Kurde, że też nawet Gatling musiał być "czerwony" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem 6-7 razy na delcie i moje odczucia są bardzo dobre. tylko niestety AI i celność koreańców jest irytująca. Bo tak AI jest dla mnie troszkę przygłupie (Hmm AI jest Głupie - zero używania osłon, ognia osłaniającego tylko bieganie na bok ew na pałęi i strzelanie), ich celność jest zbyt duża (ta w pełnym biegu trafiają mnie z kałacha z dużej odległości i z full auto ;/). Brakuje mi tu m4, czy większej ilości amerykańskich broni bo SCAR jest bronią tylko SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:47, Quinti napisał:

broni bo SCAR jest bronią tylko SF.

No, nie przesadzajmy, wcale tak bardzo go (FN SCAR) nie udziwnili by nadawał się do Star Treka:)
Zresztą wszystkie gnaty są trochę zmodyfikowane, co najwyżej SOCOM wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 14:59, R0bson napisał:

Mój kolega ma problem z odpaleniem moda: http://www.max-crysis.com/index.php/News-y/News/Widok-z-3-ej-osoby.html

Wie ktoś jak to zrobić?

Ja ściągnąłem ten mod, zrobiłem słowo w słowo tak jak pisze w instrukcji na tym forum i działa, z tym, że:
-procedurę uruchamiania moda trzeba powtarzać po każdym wyłączeniu gry: ładujesz mod, wybierasz restart gry i dopiero wtedy działa.
-z jakiegoś powodu nie ma w opcjach ustawień klawisza odpowiedzialnego za przejście w ten tryb TPP: na stałe jest przypisany do klawisza "7", być może w oryginalnej instrukcji jest to wyjasnione, w paczce z modem jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:46, zadymek napisał:

Ja ściągnąłem ten mod, zrobiłem słowo w słowo tak jak pisze w instrukcji na tym forum
i działa, z tym, że:
-procedurę uruchamiania moda trzeba powtarzać po każdym wyłączeniu gry: ładujesz mod,
wybierasz restart gry i dopiero wtedy działa.
-z jakiegoś powodu nie ma w opcjach ustawień klawisza odpowiedzialnego za przejście w
ten tryb TPP: na stałe jest przypisany do klawisza "7", być może w oryginalnej instrukcji
jest to wyjasnione, w paczce z modem jej nie ma.

Dobra, ale jak uruchomić ten mod? Bo z tym ma problem mój kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 16:02, R0bson napisał:

Dobra, ale jak uruchomić ten mod? Bo z tym ma problem mój kolega.

Tak jak pisałem: słowo w słowo za instrukcją z tego forum:
-w folderze "Crysis" tworzymy folder "Mods" jeśli go tam nie ma. Do niego wypalowujemy zawartość paczki.
-uruchamiamy grę. Wchodzimy w zakładkę "Mody" i wybieramy nasz mod - GOC, klikamy na "Wczytaj" i gra poprosi o potwierdzenie wykonania restartu gry. Klikamy na "Tak".
-po ponownym uruchomieniu się gry mod już działa, a poznasz to po tym, że wszystkie ustawienia i stany gry zostały usunięte. Skoro mod już działa to warto go przetestować czy to zaczynając nową grę (przełącznik trybu TPP działa dopiero po wylądowaniu) czy to ładując jakąś mapę komendą w konsoli.
Proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja mam pytanie. Grałem w Crysisa już wcześniej, ale zaprzestałem, po chwili gry komputer praktycznie działał, coś jak przyciszony odkurzacz (dźwięk) i temperatura w kompie gwałtownie rosła.
Dziś sobie zagrałem ponownie (nie cała godzina). Pojawił się zapach typowo komputerowy, wyłączyłem grę, sprawdzam temperaturę procesora graficznego: 101 stopni.
Czy to normalne? Czy może coś zaradzić? Mam kartę GeForce 9800 GT Galaxy i procesor Pentium Dual-Core E5200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No komp niezły. Zdaje mi się że problem powszechny.
Robi się ciepło itp. Zdejmij obudowę z kompa wtedy zobacz czy coś się poprawiło, jeśli nie to jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A działaja ci wszystkie wentylatory? Moze zakurzony któryś jest. I jak tam z przewiewnością obudowy?
Jesli to wina wentylatora procka to jego temperatura w spoczynku też powinna być za wysoka. U mnie na E8400 w spoczynku osiaga max 57 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:54, zadymek napisał:

A działaja ci wszystkie wentylatory? Moze zakurzony któryś jest. I jak tam z przewiewnością
obudowy?
Jesli to wina wentylatora procka to jego temperatura w spoczynku też powinna być za wysoka.
U mnie na E8400 w spoczynku osiaga max 57 st.

Obudowa ma po obu stronach po dwa takie małe otwory i dwa większe po lewej stronie obudowy, więc raczej dobrze.
U mnie procesor graficzny, teraz w spoczynku ma 52 st. a temperatura samego procesora 31.
Dodam jeszcze, że dość niedawno zakupiłem monitor 19, i jestem teraz na rozdzielczości 1440x900. Łatwo zauważyć, że komputer męczy się bardziej niż wcześniej, gdy byłem na CRT 17 (rozdzielczość 1024x768). Akurat grałem w Gears of War przez czas przesiadki i na nowym monitorze i rozdzielczości 1440x900 widać małe spowolnienia, czego na starszym nie uświadczyłem. Chyba moja karta męczy się na tej rozdzielczości. ;)

Slappy - Zdejmę obudowę i zobaczę czy nadal będzie się tak grzać. Jak tak, to tu napiszę, bo może to być problem z kurzem, skoro obudowy dość długo nie już zdejmowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:03, juke napisał:

> A działaja ci wszystkie wentylatory? Moze zakurzony któryś jest. I jak tam z przewiewnością

> obudowy?
> Jesli to wina wentylatora procka to jego temperatura w spoczynku też powinna być
za wysoka.
> U mnie na E8400 w spoczynku osiaga max 57 st.
Obudowa ma po obu stronach po dwa takie małe otwory i dwa większe po lewej stronie obudowy,
więc raczej dobrze.
U mnie procesor graficzny, teraz w spoczynku ma 52 st. a temperatura samego procesora
31.
Dodam jeszcze, że dość niedawno zakupiłem monitor 19, i jestem teraz na rozdzielczości
1440x900. Łatwo zauważyć, że komputer męczy się bardziej niż wcześniej, gdy byłem na
CRT 17 (rozdzielczość 1024x768). Akurat grałem w Gears of War przez czas przesiadki i
na nowym monitorze i rozdzielczości 1440x900 widać małe spowolnienia, czego na starszym
nie uświadczyłem. Chyba moja karta męczy się na tej rozdzielczości. ;)

Slappy - Zdejmę obudowę i zobaczę czy nadal będzie się tak grzać. Jak tak, to
tu napiszę, bo może to być problem z kurzem, skoro obudowy dość długo nie już zdejmowałem.



Osobiście gram na takim konfigu ( podpis) na procu jest standardowy wentyl OEM-owy (z serii procesorów Intel® Pentium® 4 Processors 530 czyli SL7KK ) i daje rade zwłaszcza że zależało mi na chłodzeniu także okolicy procesora i całej tamtejszej elektroniki więc jako że inne były niekoniecznie takie jak bym chciał to ten styka i zadziwiająco dobrze chłodzi.
Termo w stresie to jakieś 40*C w idlu coś koło 30 czyli idealnie ( nawet gdy blachy obudowy mam pozakładane)
Tzn. Ciężko to nazwać blachami skoro to jest po prostu siatka maskująca

Zaś co do spowolnień sam gram wszystko w 1440X900 ( bo więcej mój ekran nie pozwala) ale spowolnień nie widać ( ATI4850)

Sprawdź pasty ... lubią wysychać ( niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja- legion
Jest taka wielka szyba, gdzie te pojazdy widać.
Przychodzi 5 kosmitów, zabijam ich, ale gdzie iść potem???

Apropo gry, gram wnią od miesiąca na średnim i jest cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 11:03, Peter44 napisał:

Misja- legion
Jest taka wielka szyba, gdzie te pojazdy widać.
Przychodzi 5 kosmitów, zabijam ich, ale gdzie iść potem???

Apropo gry, gram wnią od miesiąca na średnim i jest cool



Czy ktoś mi łaskawie odpowie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem Crysisa, ale mam jedno pytanie... A mianowicie czy multi jest dobre? Dużo ludzi na nim gra? Z góry dzięki za info ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:18, kamil_E1 napisał:

OD jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem Crysisa, ale mam jedno pytanie... A mianowicie
czy multi jest dobre? Dużo ludzi na nim gra? Z góry dzięki za info ;>.

Z tego co słyszałem, to nawet, nawet, jednak i tak większość pyka w Crysis Wars z Warhead''a. A multi jest trochę...chaotyczne. Wyobraź sobie kilkunastu gostków z nano-kombinezonami, gdzie jeden ma niewidzialność, drugi szybkość i masz obraz multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 11:03, Peter44 napisał:

Misja- legion
Jest taka wielka szyba, gdzie te pojazdy widać.
Przychodzi 5 kosmitów, zabijam ich, ale gdzie iść potem???

Apropo gry, gram wnią od miesiąca na średnim i jest cool



Czekaj spokojnie i ich zabijaj do skutku. Tak żeby ich za dużo się nie okociło w końcu przejdziesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - całkiem fajne. Używanie opcji skafandra bardzo się przydaje. Gra bardzo zadowoliła mnie nie tylko single playerem, ale także trybem dla wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować