Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 22:06, Assasin93 napisał:

Sprawdź mail, wysłałem ci save z misji "Recovery" (tzn. drugiej[chyba]).

OK thx wielkie mail doszedł ale posłuchałem rady hallas''a i zacząłem misję od początku. I wiecie co ?? Zero zablokowanego tunelu :D Jestem w 3 misji :D Oto odblokowany tunel.

20071226225624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...
Gdzie można zdobyć lunetę do karabinu w misjach 1-2 ? Na screenie (post wyżej) wyraźnie widać, że przed trzecią misją można już ją mieć. Najlepiej jeśli ktoś przysłałby screena z położeniem lunety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 23:06, sinir napisał:

Mam pytanie...
Gdzie można zdobyć lunetę do karabinu w misjach 1-2 ? Na screenie (post wyżej) wyraźnie widać,
że przed trzecią misją można już ją mieć. Najlepiej jeśli ktoś przysłałby screena z położeniem
lunety :)


Screena nie mam ale wytłumaczę. Mogą tu być mini spojlery ale takie co nie szkodzą. Jak Na początku drugiej misji dostaniesz zadanie dostania się do wioski z zakładnikiem. Zaraz na początku wejdziesz do posterunku z martwymi żółtkami i dalej jedziesz autkiem do tej wiochy. Po drodze będzie patrol i tam jeden koleś ma karabin snajperski z lunetą szturmową. Wystarczy że podniesiesz a luneta będzie już zawsze twoja. Jeśli to nie wyjdzie to do wioski są drogi jedna prosta wzdłuż brzegu i druga kręta przez górę. Jak pojedziesz przez górę to na szczycie będzie posterunek a tam w budynku obok laptopa będzie leżeć kałach z tą lunetą i wystarczy żę tego podniesiesz. Trochę zagmatwane ale chyba zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:32, sinir napisał:

Dzięki za pomoc :) Oczywiście lunetę znalazłem... I dopiero od tego wydarzenia zacząłem naprawdę
lubić Crysisa :D

SPOJLER
Powiem Ci gdzie i jak można zdobyć celownik snajperski i laserowy. Wszystko w Misji 3 - Relic. Na początku masz za zadanie znaleźć zagłuszacz to robisz to i jedziesz dalej z koksem. Wszystko na screenie. Niebieski owal to tam gdzie masz do zniszczenia ciężarówkę z obstawą. Rozwalisz i za chwilę przybiegną kitajce z pistoletami maszynowymi z tłumikami i laserkami. Bęzdzie ich chyba 5-6 sztuk. na nich laserek zdobędziesz. Czerwone kółko gdy pójdziesz dalej i tam będzie budyneczek i tam w środku będzie snajperka z celownikiem laserowym.
KONIEC SPOJLERA

20071227122510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Crysis, tak samo jak Gears of War, jest objęty tym ''cudownym'' Games for Windows? Tj. czy do rozgrywek multiplayerowych trzeba zakładać konto silver/gold, oraz czy przy posiadaniu konta silver nie ma się dostępu do jakichś funkcji gry?
Zastanawiam się, czy nie opchnąć GoWa i kupić Crysisa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 15:23, Sztywny-pl napisał:

Czy Crysis, tak samo jak Gears of War, jest objęty tym ''cudownym'' Games for Windows? Tj.
czy do rozgrywek multiplayerowych trzeba zakładać konto silver/gold, oraz czy przy posiadaniu
konta silver nie ma się dostępu do jakichś funkcji gry?
Zastanawiam się, czy nie opchnąć GoWa i kupić Crysisa ;P


nie wiem jak w GoW ale w Crysise musisz mieć konto na EA czyli zarejestrować gre...
ty a w ogóle skąd pomysł z silver/gold? to chyba rozwiązanie z XBX Live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:07, Dark SMG napisał:

> Czy Crysis, tak samo jak Gears of War, jest objęty tym ''cudownym'' Games for Windows?
Tj.
> czy do rozgrywek multiplayerowych trzeba zakładać konto silver/gold, oraz czy przy posiadaniu

> konta silver nie ma się dostępu do jakichś funkcji gry?
> Zastanawiam się, czy nie opchnąć GoWa i kupić Crysisa ;P

nie wiem jak w GoW ale w Crysise musisz mieć konto na EA czyli zarejestrować gre...
ty a w ogóle skąd pomysł z silver/gold? to chyba rozwiązanie z XBX Live!

no właśnie to jest to samo tylko zamiast Xboxa jest Windows xD to najgorsza rzecz jaką wymyślili ale w crysisie niema czegoś takiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 12:27, Kerigun napisał:

> Dzięki za pomoc :) Oczywiście lunetę znalazłem... I dopiero od tego wydarzenia zacząłem
naprawdę
> lubić Crysisa :D
SPOJLER
Powiem Ci gdzie i jak można zdobyć celownik snajperski i laserowy. Wszystko w Misji 3 - Relic.
Na początku masz za zadanie znaleźć zagłuszacz to robisz to i jedziesz dalej z koksem. Wszystko
na screenie. Niebieski owal to tam gdzie masz do zniszczenia ciężarówkę z obstawą. Rozwalisz
i za chwilę przybiegną kitajce z pistoletami maszynowymi z tłumikami i laserkami. Bęzdzie ich
chyba 5-6 sztuk. na nich laserek zdobędziesz. Czerwone kółko gdy pójdziesz dalej i tam będzie
budyneczek i tam w środku będzie snajperka z celownikiem laserowym.
KONIEC SPOJLERA

na jakich detalach grasz??
------
sorka że post pod postem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w świątyni, po tym jak zawaliła się kopalnia. Jestem w miejscu, gdzie jest jakaś brama i było coś o sekwencji i chodzi jak zegarek, ale nie wiem o co chodzi. Wygląda to jak jakaś bariera i ma takie 4 jak by wejscia. Co mam robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:27, WIELKus napisał:

na jakich detalach grasz??


Nie widać po screenie ?? Jakość cieniowania i cieniowanie na LOW (bo te dwa czynniki są za lepszą grafe odpowiedzialne) a reszta na medium :D Gra i tak dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:07, Dark SMG napisał:

ty a w ogóle skąd pomysł z silver/gold? to chyba rozwiązanie z XBX Live!

WIELKus wyjaśnił.
Spojrzałem na zdjęcie pudełka, a tam jak wół Games for Windows, ledwo powstrzymałem odruch wymiotny ;D
Ale skoro nie jest tak jak w GoWie - to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:55, Sztywny-pl napisał:

> ty a w ogóle skąd pomysł z silver/gold? to chyba rozwiązanie z XBX Live!
WIELKus wyjaśnił.
Spojrzałem na zdjęcie pudełka, a tam jak wół Games for Windows, ledwo powstrzymałem odruch
wymiotny ;D
Ale skoro nie jest tak jak w GoWie - to jest dobrze.

bo jakbyś zauważył to byś zobaczył na "gearsach" na dole pod "games..." live a w crysisie niema żadnego live ;p
mam pytanie za ile sprzedasz gears of war skoro nie chcesz gears of war :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:34, lis899 napisał:

Jestem w świątyni, po tym jak zawaliła się kopalnia. Jestem w miejscu, gdzie jest jakaś brama
i było coś o sekwencji i chodzi jak zegarek, ale nie wiem o co chodzi. Wygląda to jak jakaś
bariera i ma takie 4 jak by wejscia. Co mam robic??


Możesz dać jekiegoś screena, bo nie zabardzo wiem gdzie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:01, WIELKus napisał:

bo jakbyś zauważył to byś zobaczył na "gearsach" na dole pod "games..." live a w crysisie niema
żadnego live ;p

U mnie nie widać żadnego napisu ''live'' ;D

Dnia 27.12.2007 o 17:01, WIELKus napisał:

mam pytanie za ile sprzedasz gears of war skoro nie chcesz gears of war :P

Narazie nie sprzedam, zresztą na tym forum nie zamierzam zamieszczać żadnych ogłoszeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam maksymalnie wtórne pytanie, takie których sam nie cierpię ale...

..szukam i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie: czy posiadając amd 3000+ wykręcony na 2.4 GHz mogę zainwestować kasę w 8800GT i cieszyć się grą w maksymalnej jakości w 1280x1024, czy też procesor będzie blokował tą kartę graficzną i nie będzie płynnej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:53, Vangel napisał:

A ja zadam maksymalnie wtórne pytanie, takie których sam nie cierpię ale...

..szukam i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie: czy posiadając amd
3000+ wykręcony na 2.4 GHz mogę zainwestować kasę w 8800GT i cieszyć się grą w maksymalnej
jakości w 1280x1024, czy też procesor będzie blokował tą kartę graficzną i nie będzie płynnej
gry?


Napewno procesor bedzie blokowal plynnosc gry a jesli chodzi o max detale to rozumiem ze mowisz o VERY HIGH a nie HIGH. wiec jesli jestesmy na etapie tych pierwszych to pograsz na VH ale bez AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:53, Vangel napisał:

..szukam i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie: czy posiadając amd
3000+ wykręcony na 2.4 GHz mogę zainwestować kasę w 8800GT i cieszyć się grą w maksymalnej
jakości w 1280x1024, czy też procesor będzie blokował tą kartę graficzną i nie będzie płynnej
gry?


Możesz zapomnieć. Mam znacznie wyższą konfigurację kompa i gram, owszem, w rozdziałce 1280x1024, ale z aax4 (zamiast x8) i wszystkimi ustawieniami na ""High" zamiast na "Very High".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm z grą bez AA można się jeszcze pogodzić, jeśli będę grał w natywnej rozdzielczości monitora, ale to, że mrosi gra na high zamiast na vh to mnie już zmartwiło. Ludzie, ta karta kosztuje 1tys zł, chciałoby się móc oczekiwać po niej płynnej gry na VH :)

A co do procesora, to ciekaw jestem na jakim pułapie by blokował? Z tego co już wiem, to przy wyższych rozdzielczościach liczy się prawie tylko moc GPU, ale ten procek ma jednak już ze trzy lata. A w Crysis jest sporo do liczenia fizyki oraz AI. Jak by to więc wyglądało? Daję grafikę na medium i mamy powiedzmy 20 fps. Daję ją na very high i mam nadal 20 fps? Może jestem mało kapujący, ale próbuję sobie uzmysłowić JAKI wpływ ma procesor na wydajność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować