Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

/..../

Sprawdź te co teraz wyszły, 9.8 jeśli się nie mylę. A jeśli wciąż będziesz miał problemy z wydajnością to spróbuj jakąś starszą wersję sterowników. Pokasuj wszystkie pliki po poprzednich wersjach sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 16:17, zermithon napisał:

> Mój konfig: Intel C2D 2,13 ghz, GF 9800GT, 4GB Ram ("realnie" dostępne ponad 3gb
- ach
> ten XP) w dualu, i dźwiękówka SB extreme gamer.
> Demo na ustawieniach high z pełnym AA wyciągało ledwo +/-17fps, high bez AA było
już
> grywalne +30fps.
Na jkaiej rozdziałce?

1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do przejścia gry jestem na lotniskowcu i muszę rozwalić takiego Wielkiego kosmitę a Helen mówi że mam z jakiegoś działka go rozwalić czy coś możecie mi powiedzieć co tam ma zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:11, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie co do przejścia gry jestem na lotniskowcu i muszę rozwalić takiego
Wielkiego kosmitę a Helen mówi że mam z jakiegoś działka go rozwalić czy coś możecie
mi powiedzieć co tam ma zrobić


Hmm z tego co pamiętam musisz wyjąc ten super hiper gnat co go znalazłeś przed walką. Ta wyrzutnia mini bomb nuklearnych (nie pamiętam jak to się nazywało). Potem musisz tylko wystrzelić w stwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:11, Szw3dzik napisał:

Witam mam pytanie co do przejścia gry jestem na lotniskowcu i muszę rozwalić takiego
Wielkiego kosmitę a Helen mówi że mam z jakiegoś działka go rozwalić czy coś możecie
mi powiedzieć co tam ma zrobić

Zaczynasz rozwalajac jego wieżyczki z działkami-te co do ciebie walą. Następnie rozwalasz kosmitków atakujacych VTOLa i, gdy osłony statku opadną, namierzasz wyrzutnią TAC lewe działo statku obcych i odpalasz. Powtarzasz to samo na drugim dziale.
Następnie rozwalasz właz na spodzie staku -ew rozwalasz kolejne dwie wieżyczki- i posyłasz nuka w utworzoną wyrwę. To najbardziej zabugowana cześć walki, często zdarza się, że po rozwaleniu włazu czymś innnym niż gauss/wyrzutnia rakiet wszelkie nuke''i posyłane do wyrwy nie będą się detonować. Dlatego odradzam używanie gatlinga itp na włazie, lepiej rozwalić go po bożemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 09:36, Szw3dzik napisał:

No a jeżeli nie mam tej wyrzutni bomb nuklearnych to da się jakoś inaczej rozwalić go
?

A niby czemu miałbyś jej nie mieć ? Jedno z końcowych zadań na lotniskowcu, to znalezienie tej broni w zbrojowni. I dopóki tego nie zrobisz, to dziada nie pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra już prawie rozwaliłem tego ostatniego ale jak mam rozwalić ten właz na dole co się otwiera i zamyka to nie mogę go namierzyć bo się szybko zamyka wiecie jak mam go załatwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 13:44, Szw3dzik napisał:

no dobra już prawie rozwaliłem tego ostatniego ale jak mam rozwalić ten właz na dole
co się otwiera i zamyka to nie mogę go namierzyć bo się szybko zamyka wiecie jak mam
go załatwić ?

Jak będzie zamknięty to przywal mu z wyrzutni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:26, Czarek188 napisał:

Witam. Mam takie pytanie. Crysis pójdzie na viście 64bit. Słyszałem że są z tym jakieś
problemy.


U mnie chodził bez problemów na viście ultimate x64 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:31, Czarek188 napisał:

Ooo. Dzięki kamień z serca. A odsprzedałbyś tego swojego Crysisa?


Na forum nie można składać tego typu propozycji, regulamin tego zabrania i poza tym nie sprzedam, mam tylko jeden egzemplarz dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kakarotto wiesz może jak włączyć dircetx 10 w crysise. Szukałem i nie ma tam takiej opcji. Jak byś mógł to prosiłbym o pokazanie tego na screene. Proszę o odp :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Vistę to DX10 jest domyślnie włączony. Poza tym można ustalić jak gra ma się uruchomić poprzez kliknięcie menu Start i wybranie folderu Gry. Znajdziesz tam Crysis''a i po kliknięciu PPM będziesz mógł wybrać jak chcesz go uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować