Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Nie do końca mi o to chodziło, mam na myśli pliki, które pozwolą ci grać we wszystkie gry pod DX10 na XP''ku, nie tylko w Crysis''a poprzez grzebanie w plikach cfg. Alky Project wypuścił biblioteki dx10 alfa na XP''ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:59, Skwarek pl napisał:

Nie do końca mi o to chodziło, mam na myśli pliki, które pozwolą ci grać we wszystkie gry pod
DX10 na XP''ku, nie tylko w Crysis''a poprzez grzebanie w plikach cfg. Alky Project wypuścił
biblioteki dx10 alfa na XP''ka.


moze nie tyle co biblioteki a ich sampla.

a jesli chodzi o pliki do crysisa to tu mam zmienione:

http://www.sendspace.com/file/ipv0qq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W końcu okazuje się, że Vista nie jest potrzebna do Dx10.

Jednym z tego dowodów jest to, że po pewnych korektach w plikach Crysis''a, da się odpalić Very High (czyli funkcja Dx10) nawet na XP, więc Vista okazuje się być tak naprawdę szmatławcem, który ma się sprzedać. ;P

No i nareszcie nie trzeba będzie tak oszczędzać na karcie graficznej czy czymś innym w komputerze do Dx10 , żeby mieć Dx10 wraz z Vistą. Od tego numeru w Crysis''ie należałoby poszukać podobnych rozwiązań w innych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chyba do tego, żeby gra Ci wolniej chodziła:P Bo jak ja widziałem screeny z obu systemów(Visty i XP), to różnica sprowadzała się do ilości fps''ów - na "Viście" mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 14:55, kamceg napisał:

I chyba do tego, żeby gra Ci wolniej chodziła:P Bo jak ja widziałem screeny z obu systemów(Visty
i XP), to różnica sprowadzała się do ilości fps''ów - na "Viście" mniej;)

hehe dokładnie :P
Viste to zrobili by ograniczyć uzależnienie od gier, kto normalny będzie grał cały dzie przy 12 klatkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale po zadaniu pytania zacząłem szukać tych ustawień i mi się udało zmienić te parametry. Teraz wygląda świetnie, a FPSy mam min. 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz grałem i wszystko działa mi na full detalach i z rodzielczością 1280x1024 ale shadery na medium bo jak na high biorę to żal , nie da się grać . No i bez AA gram .
Ej a na koniec tego tema tam gdzie ten statek był to kurde tam trawa była u was biała ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie! Czy ktos juz z was sprawdzil gre na ustawieniach very high pod xp?? jesli tak to napiszcie czy da sie niszxcZyc budynki lamac drzewa i czy sa zmienne pory dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:21, MLODY2K6 napisał:

panowie! Czy ktos juz z was sprawdzil gre na ustawieniach very high pod xp?? jesli tak to napiszcie
czy da sie niszxcZyc budynki lamac drzewa i czy sa zmienne pory dnia.


Co do tych drzew to słyszałem, że da sie niszczyć, o reszcie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 15:15, Virus 500 napisał:

No teraz grałem i wszystko działa mi na full detalach i z rodzielczością 1280x1024 ale shadery
na medium bo jak na high biorę to żal , nie da się grać . No i bez AA gram .
Ej a na koniec tego tema tam gdzie ten statek był to kurde tam trawa była u was biała ? :|


trawa ma byc biala bo przeciez to jest zamarzniety statek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi powiedziec czy Wam tez sie robi stop-klatka w grze crysis ?....zmienialem sterowniki i nic...dalej sie zawiesza wrzod :(.
Tak samo jest na viscie 64 bit jak i na xp 32 bit.

Aha....slyszalem, ze mozna zrobic na xp promienie sloneczne, ktore przeswituja przez drzewa. Wie ktos jak to sie robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:25, Bratek196 napisał:

Ręce i nogi opadają przeczytajcie ten news i komentarze co do dema Crysis-a

http://www.in4.pl/komentarze_Po_co_nam_DX10__(na_podstawie_Crysisa),14506.htm


ja sie z tego ciesze mam 8800gtx i u mnie natywna rozdzialka jest 1680x1050 i wiem ze na max detalach nie pogram. wiec dla mnie dobra alternatywa jest to ze na xp bedzie mi to chodzic tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:25, Bratek196 napisał:

Ręce i nogi opadają przeczytajcie ten news i komentarze co do dema Crysis-a

http://www.in4.pl/komentarze_Po_co_nam_DX10__(na_podstawie_Crysisa),14506.htm


Czytałem, skandal. Pewnie możliwość tych zmian będzie zablokowana w pełnej wersji. Napisałem swój komentarz w IN4, chętni niech przeczytają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:33, Misquamaqus napisał:

Prosze mi powiedziec czy Wam tez sie robi stop-klatka w grze crysis ?....zmienialem sterowniki
i nic...dalej sie zawiesza wrzod :(.
Tak samo jest na viscie 64 bit jak i na xp 32 bit.

Aha....slyszalem, ze mozna zrobic na xp promienie sloneczne, ktore przeswituja przez drzewa.
Wie ktos jak to sie robi ?


wszytsko robisz za pomoca plikow cfg ktore sie przerabia na in4.pl masz linka do nich dograj je wlacz na xp i ciesz sie wszytskimi detalami very high i tym niby "dx10"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować