Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

A podobno drzewa można było rozwalać tylko pod DX 10 ? To to co jest grane ?

>Core 2 duo 4400 2ghz
>gf 7950 (512ram)
>2gb ram

Widzę, że pan Hudie ma porządny a przede wszystkim podobny sprzęt do mojego a gra na bardzo przyzwoitych detalach a więc:

>gralem na high detalach z wlaczonym aa w dx9 na 1280x1024 i gralo sie swietnie

Więc chyba nie jest aż tak źle, fakt faktem na pewno masz kartę graficzną znacznie lepszą bez dwóch zdań, zresztą okaże się jutro, demko powinno być o ile net mi się nie zatnie albo nie rozłączy mi neostrady w nocy podczas ściągania bo jest to całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzialem jak koreance czy jakies tam inne skosnookie ludki do mnie strzelaly to drzewka sie lamaly(ja raczej celowalem w ludzi nie w przyrode ^^)

jedyne co zbyt mocno przyrywalo to cutscenki a tak mozna bylo chulac imo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby procek, 1GB ramu używało się 1.5 roku temu, karta 8500GT jest słabsza od 7300GT, ogólnie ta karta to porażka, zrobiona po to żeby miała obsługę DX10 i nic poza tym, bardziej karta do włączania monitora z pulpitem niż grania. Średnio to widzę, na totalnym lowie na pewno odpalisz ale nie licz na coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:48, Isoft napisał:

Siema mam pytanie czy Crysis pójdzie na moim kompie ?? Amd athlon 3000+, 1 GB ramu Geforce
8500 GT ?? Proszę o odpowiedź...


Pójdzie ja mam gorszy pc i mi śmiga na low bez ścinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w cuda nie wierze ze w pełnej wersji będzie lepiej, znane obiecanki-cacanki twórców,może troche się coś poprawi po którymś patchu,i bynajmniej nie płacze ale gdy czytam ze koleś na sli ma 20 fps to wybucham śmiechem, cudowny engine, nie ma co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:48, Isoft napisał:

Siema mam pytanie czy Crysis pójdzie na moim kompie ?? Amd athlon 3000+, 1 GB ramu Geforce
8500 GT ?? Proszę o odpowiedź...


Sciagnij demko i odpal to sie przekonasz....karta jest slaba ale moze ruszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:48, Isoft napisał:

Siema mam pytanie czy Crysis pójdzie na moim kompie ?? Amd athlon 3000+, 1 GB ramu Geforce
8500 GT ?? Proszę o odpowiedź...



ale o graniu w DX10 to raczej możesz zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 22:54, stasiecki napisał:

Mój komputer:
Procek - Core2Duo E6600 1,40GHz , karta _ 8800 GTS/320MB i 2GB Ram

Grałem na rozdzielczości 1280*1024 i hight detalach z DX 9 i się trochę cięło może w pełnej
wersji już nie będzie. Grafika i efekty robią niesamowite wrażenie a to ,że można rozwalać
drzewa jest genialne. Oto parę screenów pod hight:

No nie wiem....to ma być high? Na tych sreenach grafika wygląda ochydnie...Coś jak Far Cry na medium....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demo i powiem jedno. Czułem się jakbym grał w kolejnego Far Cry''a. Rozległe mapy, spora swoboda, grafika niezła. Dla mnie dźwięk trochę kuleje, do Call of Duty jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia po rozegraniu demka jak najbardziej pozytywne. Możliwość modyfikowania uzbrojenia, egzoszkielet i jego fantastyczne funkcje, AI z prawdziwego zdarzenia (wróg wzywa wsparcie, szuka schronienia [tudzież pojazdów z zamontowanym kulomiotem], panikuje gdy na własne oczy ujrzy "znikającego przeciwnika" i tak dalej) oraz o wiele, wiele więcej. Poza tym mnogość dowolnych sposobów na wykonanie zadania wraz z ogólno pojętą swobodą (przykładowo; nie pasuje Ci patrolująca wybrzeże łódź? Możesz ją zniszczyć z lądu, upolować strzelca i kierowcę albo po prostu nań się zakraść i cichaczem wymordować załogę), olbrzymi teren, interaktywne środowisko i przecudowna grafika, no ale to już znamy z Far Cry. ;-)
Samo demo chodzi u mnie płynnie ze wszystkim na "high" w rozdzielczości 1280x1024 (jedynie na początku przez dwie minuty zdawało się ''dławić''). Wyśmienicie.
Teraz jestem w 100% pewien podtrzymania zamówienia Crysisa. Na taką grę właśnie czekałem.

Na deser parę screenów (zrobiłem je "na szybko" więc pewno nie powalają):

Ad. 1 - ulepszanie koreańskiego "gnata"
Ad. 2 - czekając na odpowiedni moment (uaktywniona niewidzialność)
Ad. 3 - schwytany dowódca patrolu (wyeliminowanie go w pierwszej kolejności uniemożliwi drużynie wezwania wsparcia)
Ad. 4 - akimbo menu :-)
Ad. 5 - "unieszkodliwiona" łódź

Z góry przepraszam za ewentualną chaotyczność posta; taka pora. ;-)

EDIT: Screeny zostały zmniejszone do rozdzielczości 1000x800 w celu redukcji "nadwagi".

20071028034958

20071028035100

20071028035207

20071028035341

20071028035503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika pod direct 10 powala, ale wymagania niestety też:/ Przeciętnemu userowi przyjdzie pewnie trochę poczekać zanim sobie zagra w to na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 04:16, Bidasek napisał:

Tak gwoli ścisłości; grałem na Dx9, albowiem nie posiadam Visty, by móc uruchomić wsparcie
Dx10 (a co z tym idzie detali "very high"). ;)

A jakiego masz kompa i ile masz średnio fps? Ciekaw jestem jak to będzie chodzić na GF 8600GT którego niedługo planuje kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 04:16, Bidasek napisał:

Tak gwoli ścisłości; grałem na Dx9, albowiem nie posiadam Visty, by móc uruchomić wsparcie
Dx10 (a co z tym idzie detali "very high"). ;)

a już myślałem ze na DX10, dlatego las wyglądał dla mnie na jakiś przerzedzony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPU benchmark srednio 11fps
GPU benchmark srednio 13fps

wszystko wlaczone na maksa
aax8, very high, 1680x1050

komp:
E6550 2.33
4 GB patriot 833
ATI HD2900XT
Stery 7.10
Najnowsze DX

Wyniki benchmarkow nie wygladaja dobrze, ale jesli chodzi o plynnosc animacji to ni jak pasuje mi tu taka mala liczba klatek.

A w grze to juz calkiem inna historia, ani jednego zaciecia, detale na max, rozdzialka na max, wszystko piekne i przyjemne.

Jak mozna sprawdzic ilosc klatek/s podczas gry????

Biorac pod uwage, ze jest to wersja demo nie jestem w najmniejszym stopniu zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2007 o 07:05, Dysten napisał:

Jak mozna sprawdzic ilosc klatek/s podczas gry????


programem fraps. zessaj se demowke i bedzie c wyswietlal klatki wtedy napiszesz ile ci wychodzi na twoim sprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem zawiedziony. Na moim sprzęcie gra tak naprawdę ledwo chodzi w 1024x768 w detalach medium a to już lekka przesada. Jak włączyłem high to nawet jak by się uparł było lepiej niż na medium. Sama gra jakoś mnie nie powala, zwykła strzelanina to samo co FarCry tyle że dodać kombinezon i modyfikacje broni. Gra ogólnie dobra ale żadna sensacja dla mnie, może tylko pod względem graficznym. Nie wiem czy będę kupował, jeżeli finalna wersja ma tak chodzić jak demo to nie ma najmniejszego sensu kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować