Zaloguj się, aby obserwować  
DexterWojtek

AC Milan czy Olympique Lyon?

43 postów w tym temacie

Ciekawe jak się rozegra rewanż. Milan będzie miał ciężko z dobrze grającym Lyonem. Ale to będzie też mała rocznica dla Włochów - ich setny mecz w Lidze Mistrzów, więc moze to być dodatkowa motywacja do walki i wygrania tego meczu. Nadal liczę, że Milan jest w stanie wygrać i awansować dalej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie milan wygra to spotkanie. grają przed własna publicznością i bedą chcieli sie pokazać jak najlepiej. i stawiam na to że milan wygra całą lige mistrzow. w finale spotka sie albo z barceloną albo z benficą w zależności który zespół przejdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie niezależnie od tego kto zwycięży ciekawe spotkanie -> AC Milan gra u siebie i będzie naturalnie chciał rozgromić zespół z Francji by pokazać że jest w stanie dokonać jeszcze wiele mimo porażek w lidze. Natomiast Lyonowi nikt w lidze nie grozi , nie bez powodu w sumie uważany jest przez Eurosport za jeden z najlepszych zespołów (obecnie 1 w top24) . Osobiście kibicuję Milanowi , po prostu lubię ten klub bardziej, niemniej jednak mam nadzieje że bramki padna z obu stron:)


Ciekawszym natomiast będzie moim zdaniem spotkanie Barcy z Benficą , czarnym koniem Ligii^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast Lyonowi nikt w lidze nie grozi , nie bez powodu w sumie

Dnia 04.04.2006 o 12:33, upiordliwy napisał:

uważany jest przez Eurosport za jeden z najlepszych zespołów (obecnie 1 w top24)



jest na 1 miejscu tylko zobacz jaka jest przepaśc miedzy nimi a pozostałymi zespołami. gdyby tak wsadzic ten lyon np do ligi angielskiej czy hiszpańskiej to nie wiem czy tez by im tak dobrze szlo. po prostu liga francuska jest slaba a lyon ma kase to se nakupil dobrych pilkarzy i teraz świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:40, janusz82 napisał:

Natomiast Lyonowi nikt w lidze nie grozi , nie bez powodu w sumie
> uważany jest przez Eurosport za jeden z najlepszych zespołów (obecnie 1 w top24)


jest na 1 miejscu tylko zobacz jaka jest przepaśc miedzy nimi a pozostałymi zespołami. gdyby
tak wsadzic ten lyon np do ligi angielskiej czy hiszpańskiej to nie wiem czy tez by im tak
dobrze szlo. po prostu liga francuska jest slaba a lyon ma kase to se nakupil dobrych pilkarzy
i teraz świecą.



Ja wcale nie powiedziałem , że zasłużył na to pierwsze miejsce , w sumie to ranking subiektywny. Zresztą to że liga francuska jest cienka to widać po ilosci zespołów znanych , z tej ligii , które sie wybijają;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2006 o 10:54, janusz82 napisał:

i znowu sędzia pomógł barcelonie w remisie. jak zwykle podczas sezonu. podyktował karnego którego
nie było



Ale dwóch niepodyktował(jednego dla Realu zresztą też). Mam nadzieje, że wygra Lyon, a całą LM Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak sie składa że Barca jest o klase (no może przesadziłem) lepsza od Realu. :)

Jestem za Milanem, a w całej lidze mistrzów za Barceloną.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za Olimpic Lions sa 100 razy lepsi od milanu (Ale tak ogólnie to jestem za Realem od 5 lat im juz kibicuje czyli zaczełem jak miałem 10=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:20, Phelela napisał:

Ja jestem za Olimpic Lions sa 100 razy lepsi od milanu (Ale tak ogólnie to jestem za Realem
od 5 lat im juz kibicuje czyli zaczełem jak miałem 10=)


Jesteś za klubem, który jest wg. ciebie 100 razy lepszy od Milanu, a nie potrafisz poprawnie napisać jego nazwy? Hehe...
"Olympique Lyonnais" - dla ciebie i potomnych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych wątpliwości, że to Milan nie Real Madryt jest najlepszym klubem ostatnich 20 lat. 7 razy wystąpili w finale z czego 4 razy zwyciężyli. Dzisiaj grają swój 100 mecz w LM, a dwóch zawodników Sheva i Pipo strzelili razem ponad 100 bramek w pucharach. Dzisiaj nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Milanu, każdy inny wynik będzie sensacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:41, Pablor napisał:

Nie ma żadnych wątpliwości, że to Milan nie Real Madryt jest najlepszym klubem ostatnich 20
lat. 7 razy wystąpili w finale z czego 4 razy zwyciężyli. Dzisiaj grają swój 100 mecz w LM,
a dwóch zawodników Sheva i Pipo strzelili razem ponad 100 bramek w pucharach. Dzisiaj nie widzę
innej opcji jak zwycięstwo Milanu, każdy inny wynik będzie sensacją



Wygrana Lyonu nie będzie sensacją, pierwszy mecz był wyrównany i szanse obu zespołów oceniam na 55%/45% dla Milanu, gdyż są gospodarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:14, błachol21 napisał:

Wygrana Lyonu nie będzie sensacją, pierwszy mecz był wyrównany i szanse obu zespołów oceniam
na 55%/45% dla Milanu, gdyż są gospodarzami.

W zeszłym sezonie było podobnie z PSV . Myślę że jednak Milan da radę i przejdzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wierny kibic Starej Damy życzę drużynom z Medionalu powrotu do domu na tarczy :) . A na poważnie (choć chyba na poważnie do tej pory pisałem) kibicować dziś będę w meczy Olympique-Milan drużynie z Lyonu, bo podobała mi się ich gra w pierwszym spotkaniu 1/4 finału. Tylko brakuje im snajpera, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć... jak wygra Lyon będzie ciekawie bo sprawi niesamowitą niespodziankę na San siro ( w co wątpie ) Z kolei jeżeli wygra Milan być może zobaczymy najlepszy mecz w tej edycji LM ( jeśli chodzi o statystyki ) pomiędzy AC Milanem i FC Barceloną .

P.s Bardziej jestem za tą drugą możliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 19:35, esteban09 napisał:


> pozdrowienia!!!wczoraj udało się zremisować!
> nadejdzie czas blanco!!!

Rzeczywiście udało się wam zremisować :P. Garść statystyk:

FC Barcelona-Real Madryt
Strzały na bramkę: 34-3
Strzały celne: 12-1
Spalone: 13-2
Faule: 21-17
Żółte kartki: 2-6
Czerwone kartki: 0-1
Posiadanie piłki: 63%-37%

Sempre Barça!!


dzięki za statystyki
podsumowując,to oba zespoły mają po jednym punkcie.
niestety barca wraca do swojego starego stylu: niezłe noty za wrażenia artystyczne,tylko brak konkretów (zwycięstw)

a propo, sprawdź sobie statystyki zwycięzców eurpejskich pucharów (Ligi Mistrzów i wcześniejszego PEMK)
pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 18:19, choper napisał:

milan a jesli chodzi o real m to lubialem go do niedawna a teraz wole MU


jutro będziesz lubił arsenal, pojutrze juve, a popojutrze gks bełchatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:52, jaceloth napisał:

> milan a jesli chodzi o real m to lubialem go do niedawna a teraz wole MU

jutro będziesz lubił arsenal, pojutrze juve, a popojutrze gks bełchatów...

ps. milan juz lubie od długiego czasu nie porównój dobrych klubów do gks bełchatów :/ bo to cioty zaprzeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować