Zaloguj się, aby obserwować  
SHADOW-XIII

EVE Online

930 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2011 o 12:19, pkapis napisał:

Żeby zaczął się masowy napływ
casuali, musieliby całkowicie przeprojektować tę grę, tak żeby skilli uczyło się u NPCów
zaraz po wbiciu poziomu, a nie nabijały się całymi dniami. W walce zaś trzebaby naciskać
odpowiednie rzeczy gdy tylko zejdzie cooldown.

trzy słowa - star wars galaxies. Tam myślano podobnymi kategoriami i mimo wszystko na swoim postawili.
Jaki był tego efekt, mieliśmy wczoraj newsa i wspominki w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:05, Dux napisał:


I to właśnie pokazuje jedną z rzeczy, które zawsze mnie wkurzały w EVE. Niby sandbox, ale over 2000 ludzi wali w ten pomnik ze wszystkich dział, a na nim nawet jednej ryski... Dlatego też niemożliwa jest jakakolwiek wojna korporacji graczy z NPC, a więc i autentyczny wpływ na świat gry :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:57, Reddi napisał:

I to właśnie pokazuje jedną z rzeczy, które zawsze mnie wkurzały w EVE. Niby sandbox,
ale over 2000 ludzi wali w ten pomnik ze wszystkich dział, a na nim nawet jednej ryski...
Dlatego też niemożliwa jest jakakolwiek wojna korporacji graczy z NPC, a więc i autentyczny
wpływ na świat gry :>


Primo: milicja.
Secundo: npc nie kontroluje nawet połowy tego świata, wiecf twierdzenie, że niemozność uwalenia jakiegoś pomnika uniemozliwia wpływ na świat gry jest o kant stołu rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1534552 WTF ?!!!

"One other service we''re looking at is selling faction standings. We want to offer convenience"

"Not all virtual purchases will focus on customization, some will simply be new items, ammunition, ships, etc. that can be purchased outright."

Popier.... kogoś ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:03, Dux napisał:

Primo: milicja.

I?

Dnia 26.06.2011 o 14:03, Dux napisał:

Secundo: npc nie kontroluje nawet połowy tego świata, wiecf twierdzenie, że niemozność
uwalenia jakiegoś pomnika uniemozliwia wpływ na świat gry jest o kant stołu rozbić.

Pomnik to przykład. Wyczuwam fanboja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:15, Reddi napisał:

> Primo: milicja.
I?


Milicje maja "prawo" walczyć o tereny zajęte przez wroga nację (przynajmniej low seci). Udane tego typu akcje skończyć się mogą okupacja systemu przez dana frakcję. Czy da się w ten sposób przenieś definitywnie sova to nie wiem, ale choc pewna namiastka walk o terytorium jest.
Cały kontent walk o sev to jednak to tzw. true 0.0. Znacznie wieksze i rozleglejsze niż te wszystkie npcowe systemu. Tam się walczy o wszystko i wszystko można przejąć - od stacji na systemach skończywszy.

Dnia 26.06.2011 o 14:15, Reddi napisał:

Pomnik to przykład. Wyczuwam fanboja.


Wyczuwaj sobie Waćpan co chcesz. Ja na Waść węch wpływu nie mam. Ja tylko od jakiegos czasu gram w coś, na temat czego znowu bzdury słyszę. Ta gra bynajmniej idealna nie jest. Ma w moim odczuciu masę braków i mocno wkurzajacych wad. Tyle, że do nich nie należą pomniki i npce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 13:26, dark_master napisał:

trzy słowa - star wars galaxies. Tam myślano podobnymi kategoriami i mimo wszystko na
swoim postawili.
Jaki był tego efekt, mieliśmy wczoraj newsa i wspominki w komentarzach.

Dziś wypłynął też bardzo ciekawy fakt - 35% CCP należy do gościa który doprowadził kilka banków do bankructwa, w tym dwa duże na Islandii przyczyniając się w ten sposób do kryzysu ekonomicznego na Ultima Thule. Facet jest na jakiejś czarnej liście rządu brytyjskiego, bo podobny los spotkał jeden z jego banków u wyspiarzy. Wcześniej pracował w dość... dziwnych układach i był oskarżany o współprace z mafią rosyjską. Ostatnio, by pokryć swoje długi, które jak łatwo się domyślić nie są małe, zrezygnował z wszelkich zysków płynących z posiadania pakietów akcji CCP. Czyli wszystko co zarobi w ten sposób jest przeznaczone na pokrycie długu, a zatem faceta interesuje tylko błyskawiczne wygenerowanie kasy w ten sposób (na przykład ściągając masę nowych graczy na krótki czas za pomocą szpanerskiego eye-candy w postaci CQ), a co sie potem stanie z CCP i ich projektami to już nie robi.
Ok, koniec tinfoil''owania, ale przyznacie, że nadaje to zupełnie nowy... ''blask'' ostatnim poczynaniom CCP.

A walki między Imperiami, a graczami nie mają sensu - high sec ma być miejscem wyłączonym z kontroli terytorialnej graczy, by uniknąć sytuacji gdzie nie daje się grać przez to jak złośliwy i zadziorni potrafią być ludzie. Owszem jest to nierealistyczne, ale nawet EVE musi(ało) mieć pewną granicę dla tego jak czerpie z RL. Poza tym jeden wypadek tego, gdy doszło do otwartego starcia między graczami, a siłami Imperiów w normalnym PvP (GMi w tej roli) skończył się małą katastrofą (i wprowadzeniem gate-guns ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:11, L33T napisał:

Popier.... kogoś ?!

No właśnie o tym cały czas piszę. Fakt, są to tylko tzw. ''propozycje'' ale furia graczy nawet w tym wypadku jest zrozumiała. Istnieje duże ryzyko, że zmiany wprowadzą skoro tak je rozważają, a jeszcze kilka miesięcy temu oficjalnie odżegnywali się od jakiegokolwiek MT. Teraz MT jest faktem, a CCP zdaje się szykować na P2W... phail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:28, Dux napisał:

Milicje maja "prawo" walczyć o tereny zajęte przez wroga nację (przynajmniej low seci).
Udane tego typu akcje skończyć się mogą okupacja systemu przez dana frakcję. Czy da się
w ten sposób przenieś definitywnie sova to nie wiem, ale choc pewna namiastka walk o
terytorium jest.
Cały kontent walk o sev to jednak to tzw. true 0.0. Znacznie wieksze i rozleglejsze niż
te wszystkie npcowe systemu. Tam się walczy o wszystko i wszystko można przejąć - od
stacji na systemach skończywszy.

No właśnie. A systemów NPC nie można. Ponoć mocną stroną EVE jest realizm, a tu mamy sztuczną ochronę całkiem sporego kawałka przestrzeni tylko dlatego, że CCP nie chce wymyślić jak to ze sobą pogodzić.

Dnia 26.06.2011 o 14:28, Dux napisał:

> Pomnik to przykład. Wyczuwam fanboja.

Wyczuwaj sobie Waćpan co chcesz. Ja na Waść węch wpływu nie mam. Ja tylko od jakiegos
czasu gram w coś, na temat czego znowu bzdury słyszę. Ta gra bynajmniej idealna nie jest.
Ma w moim odczuciu masę braków i mocno wkurzajacych wad. Tyle, że do nich nie należą
pomniki i npce.

Cóż, odczuwaj sobie waćpan co chcesz. W którym miejscu są jakiekolwiek bzdury? Napisałem wyraźnie, że to jedna z rzeczy które MNIE wkurzały. Ciebie nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 15:16, Graffis napisał:

A walki między Imperiami, a graczami nie mają sensu - high sec ma być miejscem wyłączonym
z kontroli terytorialnej graczy, by uniknąć sytuacji gdzie nie daje się grać przez to
jak złośliwy i zadziorni potrafią być ludzie. Owszem jest to nierealistyczne, ale nawet
EVE musi(ało) mieć pewną granicę dla tego jak czerpie z RL. Poza tym jeden wypadek tego,
gdy doszło do otwartego starcia między graczami, a siłami Imperiów w normalnym PvP (GMi
w tej roli) skończył się małą katastrofą (i wprowadzeniem gate-guns ;) ).


Musi mieć, dopóki ktoś nie stwierdzi że można to zrobić inaczej. Czego sobie życzę, może te ragequity z EVE przyspieszą powstanie Infinity (taa, marzenia... ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 14:11, L33T napisał:

Popier.... kogoś ?!


Ale wiesz że to jest "wyciek" wewnętrznej korespondencji? A wewnątrz firmy gadać sobie mogą nawet i o przemalowaniu wszystkich tytanów na różowo. Ważne co z tego wejdzie. Zamiast odwalać emorage lepiej obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=934

^ Najnowszy blog, a w nim ... wstępna zapowiedź nie sprzedawania non-vanity items. Określenie ''golden ammo'' nie jest zbyt specyficzne i jasne NO! byłoby bardziej czytelne i lepiej przyjęte, but there you ahve it. Po spotkaniu z CSM wreszcie będą konkretne i ostateczne wieści. Jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 21:30, Graffis napisał:

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=934

^ Najnowszy blog, a w nim ... wstępna zapowiedź nie sprzedawania non-vanity items. Określenie
''golden ammo'' nie jest zbyt specyficzne i jasne NO! byłoby bardziej czytelne i lepiej
przyjęte, but there you ahve it. Po spotkaniu z CSM wreszcie będą konkretne i ostateczne
wieści. Jest nadzieja...


Kurde no, "jest nadzieja", jasne. A jak mówiłam, że nie ma potwierdzenia i nie ma co panikować to było że "CCP fangirl". Tia...

A golden ammo jak dla mnie to dość czytelny odnośnik do World of Tanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych graczy! Czy jast jeszcze taka możliwość aby przedłużyć triala, bo zostało mi jeszcze 8 dni a gierka zaczyna mnie wciagac. Jeśli tak to czy ktoś mógłby mi wysłać zapa do gry, to moj email popek8866@wp.pl. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 03:31, popek8866 napisał:

Witam szanownych graczy! Czy jast jeszcze taka możliwość aby przedłużyć triala, bo zostało
mi jeszcze 8 dni a gierka zaczyna mnie wciagac. Jeśli tak to czy ktoś mógłby mi wysłać
zapa do gry, to moj email popek8866@wp.pl. Z góry dziękuje


Są niejako dwa "rodzaje" triali. Pierwszy "zwykły" - 14 dniowy. Drugi dłuższy (chyba 28 dnia ale nie pamiętam), którego otrzymujesz, jak dostajesz zaproszenie do gry od innego gracza.
Przedłużyć triala się niestety da. Nawet tego zwykłego 14-to dniowego. Mozesz jedynie założyc nowe konto trialowe - czyli zaczynac zabawę niejako od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować