Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory zadowolone z nowego Dante; stary nie był już wystarczająco cool

26 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Od czasu zapowiedzi Devil May Cry 5, spora grupa graczy skupiła się na krytyce nowego Dante. Co na to Ninja Theory? Studio uważa, że zmiana była konieczna, bowiem stary Dante nie wyglądał już cool...

Przeczytaj cały tekst "Ninja Theory zadowolone z nowego Dante; stary nie był już wystarczająco cool" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaha... ha... ha... Jeeeezz...
Co za dziecinne podejście "Esencją Devil May Cry 5 jest bycie cool. Chodzi o to, by Dante był cool i Ty też masz być cool, kiedy grasz."
To ktoś jeszcze tak myśli? Że trzeba być tfu... cool???
Czy pan Antoniades się pozamieniał z małym na głowy czy co?

Poza tym genialnie skwitował to jak robi gry: "to nie to, czego ja oczekuję." A przepraszam to czego oczekują gracze to co? Pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że stary Dante nie jest Cool... A nowy "Dante" będzie cool bo będzie słuchał Justina Bi(m)bera, ubierał się jak emo i oglądał zmierzchy i inne dziwne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 12:05, NdysH napisał:

Czyli wychodzi na to że stary Dante nie jest Cool... A nowy "Dante" będzie cool bo będzie
słuchał Justina Bi(m)bera, ubierał się jak emo i oglądał zmierzchy i inne dziwne rzeczy...


Na to właśnie wygląda :D Ich zwiad środowiskowy odnośnie trendów był przeprowadzany chyba na pewnej zamkniętej grupie obecnej młodzieży gimnazjalnej :D Stary Dante nie jest Cool?? No na litość boska... Co ten koleś wygaduje hahaha... Daje sobie rękę uciąć, że gdyby ktoś w stroju i o wyglądzie Dantego wszedł do baru w Japonii to na pewno by go nie wyśmiali. Powiem więcej, tam jest tylu fanów tej serii, że owy Prawie Dante nieźle by się opił na ich koszt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cool" jest to czego nie widzi się każdego dnia, białowłosy kozak czasami bez koszuli i w czerwonym płaszczu i kozak mieczem Rebelionem jest cool. Przygnębiony palący emo co naoglądał się Zmierzchu - takich widzę na YouTube :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale że "stary Dante nie był cool"...? Wielkim miłośnikiem serii nie jestem, ale po tym co widziałem 3 i 4 to jego zdjęcie powinni umieścić na wiki pod hasłem "cool". Czasy się może i zmieniają, ale nie na tyle, by jego wyczyny uznać za nudne i "nie cool".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za wymówka ze stary Dante nie jest "cool" ? Najwidocznie kolesie z Ninja Theory nie grali w pierwsze odsłony serii skoro mówią takie bzdury. Postać przebywająca cały świat przez pare lat nie musi wcale stracić tego uroku co wczesniej, po prostu panowie ze studia nie potrafią tego wykonać. Oni myślą że nowe czasy to nowe gry i bohaterowie. Mają gdzieś historie wcześniejszej wersji, dosłownie ją zdeptali przed nami. Mogą byc przy swoim zdaniu a ja zostane przy swoim tak jak większośc fanów serii. Ninja się sprzedali i to w złym świetle. Capcom powinień się wstydzić ! Spapraliście sprawę na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana Dantego w piątce to tak jak by w <teoretycznej> czwartej części "God of War" Kratos nagle miał długie włosy, prawie dziewczęce rysy i machał by kijkiem zamiast swoich ostrzy :D O Emo tunice nie wspomnę poprzez szacunek do tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff....
zastąpić wyraz "Nowe" wyrazem "Gówniane" i mamy wersję bez grzeczności.


"cool"? Jeśli przez to nigdy więcej nie będzie normalnego DMC to niech się lepiej idą i pochowają zanim ich odwiedzą wściekli fani.


No nic, trzeba znaleźć inną tego typu serię której JESZCZE nie spieprzyli. Szkoda tylko że praktycznie wszystko tak skończy.

Ja wracam do trójki i czwórki, piątka nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciek odnośnie minigierek w nowym DMC (uwaga: informacja niepotwierdzona). Bedą to: cięcie się żyletką, dobieranie rymów w miłosnej poezji, quiz z wiedzy o sadze Twilight.
Ponadto, podobno w końcu będzie można porozmawiać o uczuciach z Trish i Lady. Dla mnie bomba... To znaczy, dla mnie COOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dać zachodnim twórcom kontynuację gry i już przerabiają ją na swoją modłę. A wypowiedź pana Antoniades''a
mnie po prostu rozbawiła :)
Dante nie jest cool ? a co przeprowadzili jakąś ankietę wśród graczy, aby poprzeć swoją teorię ? imo te całe narzekania nie biorą się przecież z powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 13:09, Patryk_R1 napisał:

Dante nie jest cool ? a co przeprowadzili jakąś ankietę wśród graczy, aby poprzeć swoją
teorię ? imo te całe narzekania nie biorą się przecież z powietrza.


Niee... Odpowiedź jest prosta. Nie było żadnej ankiety. Po prostu Antonides to wie :)
Przecież Bayonetta też nie jest cool bo "to nie to, czego on oczekuje." Proste ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2010 o 13:14, Phobos_s napisał:

Niee... Odpowiedź jest prosta. Nie było żadnej ankiety. Po prostu Antonides to wie
:)
Przecież Bayonetta też nie jest cool bo "to nie to, czego on oczekuje." Proste
;P


Przecież to gołym okiem widać że Ninja Theory robi to na co ma ochotę i zmiania image gry dla swojego upodobania slasherów. To hańba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fani starego dobrego Dantego, szykujcie programy do edytowania skinów, żeby zamiast tego emo geja można było w nowej części wgrać skin starego dobrego Dantego :).
No Ninja Theory idzie w bardzo złym kierunku... myśląc tylko o swoich upodobaniach..., jeżeli dla nich stary Dante nie jest cool, to nie znaczy że my przez ich upodobania mamy grać jakimś pedziem... -,-, jeżeli tak to zrobią to założę się że sprzedaż 5 części gry spadnie o 99%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować